Fa Organizasyon
Neler Yaptık? | 23 Nisan Gösterileri – 2019
23 Nis2019

Neler Yaptık? | 23 Nisan Gösterileri – 2019

Alternatif Etkinlikler

Yurt içinde ve yurt dışında organizasyon çalışmaları yürüten FA Organizasyon 23 Nisan gösterileri 2019 konseptiyle çalışmalarını sıraladı!

Yurt içinde ve yurt dışında organizasyon çalışmaları yürüten FA Organizasyon 23 Nisan gösterileri 2019 konseptiyle çalışmalarını sıraladı!

Ulu önder Atatürk’ün çocuklara bıraktığı güzel bir armağan olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladığımız 23 Nisan gösterileri 2019 yılında da pek çok misafirimiz tarafından beğeniyle karşılandı.

 

23 Nisan Gösterileri İçin Üstlendiğimiz Faaliyetler

FA Organizasyon; 23 Nisan hediyeleri, 23 Nisan tiyatro bileti, 23 Nisan afiş tasarımı, 23 Nisan şişme balonları, 23 Nisan etkinlikleri, 23 Nisan çocuk oyunları, 23 Nisan palyaço gösterisi ve 23 Nisan yüz boyama etkinlikleri konseptimizle pek çok faaliyet alanına özgü hizmetler sundu. Ayrıca 23 Nisan çocuk orkestra grupları hizmetini de sunan markamız çocukların kalbini çaldı.

23 Nisan kurumsal etkinlikler hizmetini de sağlayan FA Organizasyon, belediyeler ile ortak çalışmalar yürüterek güzel bir etkinliğe imza attı.

Ayrıca markamız FA Organizasyon çocuklara ve ebeveynlerine ayrılan özel etkinlik alanlarına ilişkin özel hizmetler sundu.

Yayın hizmet ağımız ve geniş faaliyet alanlarımız ile pek çok misafirimize hitap etmeye devam ediyor, özel etkinlikler ve yaratıcı organizasyon fikirleri ile misafirlerimize unutamayacakları organizasyon projeleri dizayn ediyoruz.

 


Gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın

Hemen iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

veya mesaj göndermek için tıklayın

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<