Fa Organizasyon

Kurumsal Etkinliklerinde Fark Arayanlara...

    İş hayatında başarılı olmak, motivasyon gerektirir. Diyelim ki çalışma arkadaşlarınızla veya müşterinizle önemli bir toplantı yapmanız lazım. Siz sadece işinize odaklansanız, geri kalan her şey biz yapsak, harika olmaz mı?  

  Leziz mi leziz yemekler, profesyonel servis ekibi ve şirketinize yakışır kalitede bir atmosfer... Hepsi siz ve değerli misafirleriniz için...

Promosyon & Reklam.

  Haydi! Markanızı veya işletmenizi daha da büyütelim. Onu daha geniş kitlelere ulaştıralım, konuşalım ve konuşturalım. Yaratıcı tanıtım ve reklam filmlerinizi, video ve fotoğraf çekimlerinizi bizzat biz hazırlayalım.

  Hem markanızı hem işlerinizi büyütmek için doğru stratejiler, efektif fikirler ve üst düzey kalitede prodüksiyon bir arada.

 
   

 Yorumlar


Haberler

Kurumsal Etkinlik Organizasyonları ile ilgi haberler

Demir Kilise Açılışı
Demir Kilise Açılışı

Dönemin Sayın Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Sayın Başbakanı Mesut Yılmaz ve Sayın CHP Genel Başkanı Deniz baykal'ın ardından, hizmet verdiğimiz liderlere bir yenisini daha ekleyerek, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakani Sayın Binali Yıldırım, Bulgaristan Başbakanı Sayın Boyko Barisov, Bulgaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Angel Milev Angelov, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal Başta olmak üzere ve ilçe Belediye Başkanlarının katılımlarıyla Demir Kilise açılışını gerçekleştirdik. Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal'a çalışmalarında Başarılar dileriz. Devlet erkanının güveni, bizlere istikrar getirdi. Teşekkür ederiz!

Devam
FA Organizasyon'dan Yeni yıl Mesajı!
FA Organizasyon'dan Yeni yıl Mesajı!

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmeesini temenni ederiz. Mutlu yıllar!

Devam
Şirket Danışmanlarımız, konsolosluk ziyaretlerine start verdi!
Şirket Danışmanlarımız, konsolosluk ziyaretlerine start verdi!

Art Dırektor Gökşen Sohtaoğlu, Şirket Danışmanlarımız Erdoğan Uğurlu ve Hatice Aksoy ile konsolosluk ziyaretlerine start vermiştir.

DevamE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon