Fa Organizasyon
Arabam.com İle Kurumsal İş Birliğine İmza Attık
18 Ara2021

Arabam.com İle Kurumsal İş Birliğine İmza Attık

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal etkinlik ve gala geceleri için tescilli markaların ilk tercihi olan FA Organizasyon olarak yeni bir iş birliğine daha imza attı. İlab Holding bünyesinde faalieyet gösteren ve Türkiye'nin araba alım-satım platformu olan Arabam.com ile anlaşarak referansları arasına güçlü bir markayı daha eklemiş oldu. 

Kurumsal etkinlik ve gala geceleri için tescilli markaların ilk tercihi olan FA Organizasyon olarak yeni bir iş birliğine daha imza attı. İlab Holding bünyesinde faalieyet gösteren ve Türkiye'nin araba alım-satım platformu olan Arabam.com ile anlaşarak referansları arasına güçlü bir markayı daha eklemiş oldu. 

Ülkemizde ve dünyada her sektörün önde gelen markalarının arkasında başarılı bir organizasyonun olduğu bilinen bir gerçektir. Yapılan kurumsal etkinlikler, lansmalar, galalar ve dijital çekimler ile markanın prestijine katkı sağlanmaktadır. Bu katkının organik bir etkisinin olabilmesi için de işinde profosyonel bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. 

Türkiye'de önemli markaların bu konudaki ilk tercihi FA Organizasyon'dur. Bu nedenle sektörlerinde lider olan birçok marka ve firma gibi İlab Holding de kurumsal organizasyon konusunda FA Organizasyon ile iş birliğine evet dedi. İki büyük firmanın anlaşması ile Arabam.com, Türkiye'nin event markası FA Organizasyon ailesine emanet edildi. Bu iş birliği ile firmamız yeni ve güçlü bir referansı daha gurur tablosuna eklemiş oldu.

Arabam.com Nedir?

2000 yılında kurulan arabam.com online araba alım satım sitesi Türkiye'nin lider online bir pazarıdır. 2006 yılında İlab Holding bünyesine katılan iste günümüzde büyük bir pazara ev sahipliği yapmaktadır. Araba alım satım sektörüne konfor ve kolaylık katma hedefi ile çıktıkları bu yolda büyük başarılara imza aran markanın değeri her geçen gün artmaktadır.

Sürekli olarak yeniliği bir vizyon haline getiren arabam.com ailesi her ay sistemlerine güncellemeler ve fonksiyonlar ekleyerek kullanıcılarına sunuyor. Tüm bu çalışmalar araba alım satım işini daha konforlu ve kolay bir hale getirmek için geliştiriliyor. Her gün binlerce kişinin işlem yaptığı bu platform android ve ios mobil uygulamalarına da sahiptir. Bu özelliği sayesinde 7/24 kesintisiz olarak her yerden kolaylıkla işlem yapma fırsatı sunmaktadır.

Kurumsal Etkinlik Nasıl Yapılır?

Kurumsal organizasyonlar, firmalar açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Yapılan etkinlikler ile hem firma içi hem de firma dışı katılımcılara markanın imajı aşılanmakta ve yansıtılmaktadır. Tabi bu organizasyonların planlanması oldukça geniş bir süreci de beraberinde getirmektedir. Etkinlik üzerinde ne kadar iyi planlama yapılır ise o kadar markanın prestijine yakışır etkinlik fikirleri ortaya çıkacaktır. Bu nedenle alanında uzman organizasyon firmaları ile çalışmak çok daha etkili bir yöntem olacaktır.

Kurumsal etkinlikler için profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışması son derece önemlidir. Yapılacak etkinlik birçok yönden ele alınmalı ve her kaleme ayrı bir ekip görevlendirilmelidir. Bu sayede eksik bir nokta kalmadan markanıza yakışır bir organizasyon ortaya çıkacaktır. Yapılacak olan etkinlik için ayrılan bütçenin de belirlenmesi gerekmektedir. Ekipler bu bütçe çerçevesinde en uygun ve kaliteli işleri ortaya çıkaracaktır.

Türkiye'de gala geceleri, lansmanlar, organizasyonlar ve kurumsal etkinliklerde FA Organizasyon tecrübesi ile hem uygun fiyatlarla hem de profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Markanız ve değeriniz için en prestijli organizasyonlar düzenlenerek firmanızın imajı her kese doğru şekilde yansıtılmaktadır. Sizler de arabam.com gibi markanızı bize emanet etmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alternatif etkinlikler, düğün organizasyonu ve kurumsal organizasyon alanına dair çalışmalar yürüten FA Organizasyon’a yönelik en yeni gelişmelere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz!

https://www.facebook.com/FaOrganizasyon/

https://www.instagram.com/faorganizasyon1997/

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<