Fa Organizasyon
Canlı Heykel Çalışmalarıyla Etkinliğinize Renk Katın!
25 Eyl2019

Canlı Heykel Çalışmalarıyla Etkinliğinize Renk Katın!

Alternatif Etkinlikler Düğün Organizasyonları Festival OrganizasyonlarıKurumsal OrganizasyonlarYılbaşı Organizasyonları

İstanbul organizasyon şirketleri konusunda faaliyet gösteren FA Organizasyon, canlı heykel çalışmaları hakkında bilgi verdi!

İstanbul organizasyon şirketleri konusunda faaliyet gösteren FA Organizasyon, canlı heykel çalışmaları hakkında bilgi verdi!

Canlı heykeller; kurumsal, festival, düğün ve yılbaşı etkinliklerinde misafirlerinize keyifli dakikalar yaşatacak farklı bir çalışmalardır. Misafirlerine unutulmaz bir organizasyon yaşatmasını arzu edenler tercihini canlı heykelden yana kullanmaktadır!

 

Canlı Heykel Noktasında FA Organizasyon!

FA Organizasyon; canlı heykel çalışmaları ile projelerinizde unutulmaz anlar yaşanmasını sağlamaktadır. Şirketimiz; anı defteri, Charlie Chaplin, havada oturan heykel ve pantomim gibi konseptlerle öne çıkmaktadır.

Yılbaşı organizasyonları kapsamında, etkinliğinize renk katacak canlı heykeller yılbaşı konseptine uygun ölçüde tasarlanmaktadır. Keyifli ve güzel anlar yaşayacağınız yılbaşı etkinliklerinde FA Organizasyon; çiçek sepeti, meyve ağacı, yılbaşı ağacı gold ve kırmızı konsepti ile yılbaşı çanı konseptlerini sizlere sunmaktadır. Talebinize uygun ölçülerde hazırlanan canlı heykeller, eşya giydirilerek ya da çeşitli materyaller temin edilerek süslenmektedir.

Kurumsal organizasyon çalışmalarınızda canlı heykeller, katılımcıların hafızasında belirleyici etkiye sahiptir. Canlı manken çalışması kapsamında; Charlie Chaplin, uçan savaşçı, havalı heykel, pastacılar heykeli, pantomim ve suyun dansı gibi pek çok konsept öne çıkmaktadır. FA Organizasyon, kurumsal etkinliklerinizde katılımcılarınıza keyifli dakikalar yaşarmak için canlı heykel çalışmaları ile profesyonel bir çalışma sunmaktadır.

Düğün organizasyonları için canlı heykel konseptleri baz alındığında; anı defteri, pastacılar heykeli ve Charlie Chaplin çalışmaları etkinliğinize renk katacaktır. Şirketimiz; anı defteri ile düğününüzde misafirlerinizin, bu özel gün için hatıra birkaç cümle ile size güzel bir hediye bırakmasını sağlamaktadır.

Festival organizasyonları için tercih edilecek canlı heykeller; anı defteri, Charlie Chaplin, havalı heykeller ve pantomimdir. Özellikle açık hava etkinliklerinde tahta bacak oldukça renkli bir görüntü oluşturmaktadır.

Çocuk etkinliklerinde de miniklerin neşeyle izleyeceği canlı heykel gösterileri; Clown & Pantomim, kanguru bacak, kortej etkinlikleri ve tahta bacaktır. Çocukların doyasıya eğleneceği etkinliklerde FA Organizasyon başarılı bir çalışma ortaya koymaktadır.

 


Siz de FA Organizasyon ile tanışarak etkinliklerinize farklı bir renk katabilirsiniz. O halde sizi çaya bekliyoruz, bizimle tanışmadan karar vermeyin deriz :)

Canlı heykel çalışmalarımızı ayrıntılı incelemek için tıklayın ► http://alternatifetkinlikler.com/alternatif-etkinlikler-canli-heykeller/

Ya da arayın görüşelim ► +90 212 212 11 66

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<