Fa Organizasyon
CarrefourSA Markete Kurumsal Organizasyon Hizmeti!
5 Ara2019

CarrefourSA Markete Kurumsal Organizasyon Hizmeti!

Alternatif Etkinlikler Dans ve Görsel Showlar Kurumsal OrganizasyonlarOrkestra GruplarıEda & Metin ÖzülküFerda Anıl YarkınYeşim Salkım

İstanbul event firmaları noktasında öne çıkan FA Organizasyon, CarrefourSA’ya ait bir kurumsal organizasyon etkinliğinin yönetimini üstlendi!

İstanbul event firmaları noktasında öne çıkan FA Organizasyon, CarrefourSA’ya ait bir kurumsal organizasyon etkinliğinin yönetimini üstlendi!

 

Kurumsal etkinlikler alanında iş fikirleri geliştiren markamız FA Organizasyon, Carrefour organizasyonunda Dorak Mice ile işbirliği sağlayarak projeye değer katma noktasında birlikte çalışacak.

 

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu’nun 18 Aralık’ta paydaşlarıyla bir araya geleceği kurumsal organizasyon Ataşehir Sheraton Grand Hotel’de gerçekleşecek.

 

CarrefourSA’ya Dopdolu Kurumsal Organizasyon!

Çılgınlar Kulübü kapsamında hayranlarıyla buluşan Yeşim Salkım, Eda & Metin Özülkü ve Ferda Anıl Yarkın; hayatımızda iz bırakan şarkıları müzikseverler için seslendirecek. Çigan karşılama ile enstrümantal müzik şöleninin misafirlere sunulacağı organizasyonda canlı heykellerde yerini alarak katılımcılara keyifli bir akşam yaşatacak.

 

Etkinlik yönetimi FA Organizasyon tarafından yürütülecek projede, Ersin Show kapsamında müzikal performanslar sağlanarak sıcak bir hava oluşturulacak.

 

Yılbaşı organizasyonları, düğün organizasyonları, festival organizasyonları ve sanatçı menajerlik hizmeti gibi pek çok noktada çalışmalar yürüten kuruluşumuz, sektörde öncü markalarla kurumsal organizasyon projeleri yürüterek dikkatleri üzerine çekiyor.

 

CarrefourSA ile işbirliği sağlamanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olan FA Organizasyon, misafirleriyle buluşmak için sabırsızlanıyor.

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<