Fa Organizasyon
Cassa Firmasına Kurumsal Organizasyon!
14 Ara2020

Cassa Firmasına Kurumsal Organizasyon!

Alternatif Etkinlikler Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal organizasyon alanında sektörde iz bırakan FA Organizasyon, Cassa firmasının ürün lansmanını gerçekleştireceği bayi toplantısını üstlenecek!

Kurumsal organizasyon alanında sektörde iz bırakan FA Organizasyon, Cassa firmasının ürün lansmanını gerçekleştireceği bayi toplantısını üstlenecek!

 

Ofis ve büro malzemeleri üretimi yapan Cassa firması, 17 ile 21 Aralık tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Otel’de paydaşlarıyla bir araya gelecek. Antalya’da düzenlenecek olan kurumsal organizasyon kapsamında firmaya yönelik yeni ürünlerin tanıtımına yer verilecek. 18 Aralık akşamı gala gecesinin gerçekleşeceği etkinlikte Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, unutulmaz şarkılarını katılımcılarla birlikte seslendirecek.

 

Toplantı organizasyonu ve etkinlik yönetimi gibi hizmetleri yürütecek olan FA Organizasyon, fotoğraf köşesi ve kayıt desk kurulumunun yanı sıra sahne dekoruna yönelik dair tasarımları da üstlenecek. Kurumsal çekimler kapsamında lansmana ait toplantıları, canlı performansları ve samimi anları kayda alarak anı ölümsüzleştirecek olan markamız; alternatif görsel etkinlikler kapsamında konsepte uygun canlı heykel çalışmalarına da yer verecek. Orkestra grubu noktasında keman gösterisinin yer alacağı etkinlikte, oyun alanlarında yarışmalar düzenlenerek katılımcılara unutulmaz anlar yaşatılacak.

 

Dağlık Karabağ’da 2783 şehit veren Azerbaycan’a yönelik hassasiyetin baz alınacağı organizasyonda, Türk & Azerbaycan bayrakları etkinlik alanında yerini alacak. “Karabağ Azerbaycan’dır” sloganının göz önünde tutulacağı lansmanda “Sarı Bülbül İkonu” adı verilen Azerbaycan zafer sembolüne de yer verilecek.

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<