Fa Organizasyon
Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleme Fırsatı!
3 May2020

Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleme Fırsatı!

Festival Organizasyonları

460 Dolarlık Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleme Fırsatını Kaçırmayın!

460 dolarlık Cirque Du Soleli Gösterisi Ücretsiz İzleme Fırsatını Kaçırmayın!    

Dünyanın en ünlü gösterileri arasında yer alan Cirque Du Soleli, bu yıl Covid-19 sebebi ile ücretsiz gösterime açıldı. Peki Cirque Du Soleli nedir ? Cirque Du Soleli bileti ne kadardır ? Cirque Du Soleli gösterisi ne zamana kadar ücretsiz izlenebilecek ? bütün bu soruları hakkında merak edenler için tüm detaylar:

 

Cirque Du Soleil Bileti Covid-19 Sebebi İle Ücretsiz!

Cirque Du Soleil, Dünya standartlarında herkesi kendisine hayran bırakan bir gösteridir. Her yıl düzenlenen bu gösteri için Dünya genelinde katılım sağlamak isteyenlerin sayısı ciddi rakamlara ulaşmaktadır. Bunun yanında katılımcıların bu gösteri bileti için ödeyeceği rakam ise yine en çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Cirque Du Soleil bilet fiyatı her yıl 107-460 Dolar gibi rakamlarla karşımız çıkmaktadır. Ancak bu yıl; Dünya genelinde yaşanan pandemi sebebi ile Las Vegas’ta yer alan Bellagio Hotel herkese çok güzel bir müjde verdi! Yapılan açıklamaya göre bu yıl Cirque Du Soleil sirk performansı ücretsiz izleme imkanı ile tüm Dünyaya sunuluyor!

 

Hem sanat gösterisi sevenler, hem çeşitli görsel şovlara ilgi duyanlar için asla kaçırılmayacak bir fırsat olan bu gösteriye her noktadan katılım sağlamak mümkün. Yeni gösterime giren bu sirk oyunları ile daha fazla eğlenebilme şansı sizlere sunuluyor. Ücretsiz sirk gösterisi sonrasında ailenizle stres atmış olarak gününüze devam edeceğinizden şüpheniz olmasın. Her yıl 460 Dolar bilet fiyatı olan bu Dünyada takdirleri toplayan gösteriye bu yıl siz de ücretsiz şekilde evinizde katılabilirsiniz.

 

Bu muhteşem sirk performansının ne kadar süre ücretsiz gösterimde olacağı ise henüz bilinmiyor. Bu sebeple siz de en kısa sürede bu gösteriyi verilen linkten ücretsiz şekilde izleme deneyiminiz yaşamalısınız.

ÜCRETSİZ İZLEMEK İÇİN : LİNK TIKLAYINIZ

 

Cirque Du Soleil Gösterisi Neden Ücretsiz?

Koronavirüs sebebi ile dünya genelinde her alanda yaşanan durgunluk özellikle sanatsal faaliyetlere de etki etmektedir. Bu noktada evde kal çağrısına uyan Dünya geneli için, firmalar çeşitli çalışmalar başlatarak insanları sanata yakınlaştırma çabasına girmişlerdir.

Bunun en güzel örneklerinden birisi de Cirque Du Soleil sirk gösterisinin ücretsiz şekilde yayına alınmasıdır. Siz de dünyaca ünlü bu sirk gösterisini evinizde keyifle izleyebilirsiniz. Sadece 1,5 saatlik bu güzel sirk gösterisini izlemek isteyenler yukarıdaki linki tıklayabilir.

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<