Fa Organizasyon
Dans Gösterileri İle Etkinliğinizde Farklı Bir Atmosfer!
24 Eki2019

Dans Gösterileri İle Etkinliğinizde Farklı Bir Atmosfer!

Alternatif Etkinlikler Dans ve Görsel Showlar Festival OrganizasyonlarıSes, Işık & Sahne SistemleriYılbaşı Organizasyonları

İstanbul event şirketleri arasında faaliyet gösteren FA Organizasyon, dans gösterileri hakkında bilgi verdi!

İstanbul event şirketleri arasında faaliyet gösteren FA Organizasyon, dans gösterileri hakkında bilgi verdi!

 

Dans içerikli etkinlikler, organizasyona farklı bir boyut kazandırırken misafirler tarafından da ilgiyle karşılanmaktadır. Festival organizasyonları, kurumsal organizasyonlar, yılbaşı ve düğün organizasyonlarında dansa dair konseptler beğeni toplamaktadır. Bu noktada FA Organizasyon, dans gösterileri ile profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Çeşitli konseptleriyle göz dolduran dans konseptlerine göz atalım.

 

Dans Gösterileri Konseptimiz Arasında Neler Var?

► Alternatif Dans Gösterisi

Alternatif dans gösterisi denildiğinde pek çok konseptin bir arada bulunduğu oldukça renkli etkinlikler akla gelmektedir. Bu kapsamda dansa uygun koreografi ve kostümler hazırlanır ve farklı bir hava katmak amaçlanır. İzleyiciler müzik eşliğinde renkli bir dans etkinliği ile unutulmaz anlar yaşamaktadırlar.

► İnteraktif Dans Gösterisi

İnteraktif dans gösterileri esnasında çeşitli LED ışıklarla etkileyici bir gösteri hazırlanır. Sahne, dans gösterisine uygun bir konsept içerir. Özellikle dansçılar ile sahne arasındaki uyum, gösteri esnasında izleyenleri büyülemektedir. Gösteri boyunca sahne, ışıklar ve dansçılar bir bütün halinde izleyicinin karşısına çıkmaktadır.

► Karanlıkta Dans Gösterisi

Karanlıkta dans, isminden de anlaşılacağı gibi karanlıkta yapılan bir etkinliktir. Sahne dahil bütün alan karanlık içerisindedir. Dansçıların bulunduğu noktalar yerden veya tavandan olacak şekilde renkli LED ışıklarla aydınlatılmaktadır. Bu sayede izleyicilerin tamamı sadece dansçıların oldukları noktaya odaklanırlar. Karanlık içerisinde ışıkla beraber hareket eden dansçılar pür dikkat izlenmekte ve izleyicide hayranlık uyandırmaktadır. Kurulan platform ile dansçılar arasındaki bütünlük sayesinde davetliler unutulmaz bir eğlenceye dahil olmaktadır.

► Samba Dans Gösterisi

Samba, Brezilya kökenli bir dans gösterisidir. Yaklaşık 15-20 dakika boyunca; ortalama 8 ekibin başarılı çalışmasıdır. Samba dansçıları; özel kıyafetleri ve sahne performansları ile izleyenleri etkisi altına almaktadır. Sahnede dansçılarında yer aldığı ekipte; 4 vurmalı, 2 de üflemeli enstrüman kullanılmaktadır. Ekip sayısı isteğinize göre değişmektedir.

 


FA Organizasyon olarak yürüttüğümüz ücretsiz danışmanlık hizmetimizle etkinliğinize uygun dans gösterisini keşfetmeye ne dersiniz?

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya dans gösterileri ile ilgili bilgi alın ► http://alternatifetkinlikler.com/alternatif-etkinlikler-dans-gosterileri/

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<