Fa Organizasyon
Dünya Beşiktaşlılar Günü Etkinliği Kıbrıs'ta Gerçekleşecek!
6 Mar2020

Dünya Beşiktaşlılar Günü Etkinliği Kıbrıs'ta Gerçekleşecek!

Alternatif Etkinlikler Dans ve Görsel Showlar Kurumsal OrganizasyonlarOrkestra GruplarıNihan Akın

KKTC BJK ve Çarşı Kıbrıs tarafından düzenlenen Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu 2020 yılında da Kıbrıs’ta gerçekleşecek!

KKTC BJK ve Çarşı Kıbrıs tarafından düzenlenen Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu 2020 yılında da Kıbrıs’ta gerçekleşecek!

 

Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu Bu Yılda da Kıbrıs'ta!

Daha önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün başkanı Fikret Orman’ın da organizasyon çalışmasını yürüten FA Organizasyon, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da bölgesel etkinlik çalışmalarını üstlenmişti. Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yeniden işbirliği sağlayan markamız, Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu’na sanatçı desteğiyle katkıda bulunacak.

Sınırsız içeceğin konsept kapsamında yer alacağı yemekli balo, 19 Mart Perşembe günü Lefkoşa Grand Paşa Hotel’de düzenlenecek. Beşiktaş camiası ve Çarşı grubunun önde gelen isimlerinin katılacağı Dünya Beşiktaşlılar Günü’nde Kartal Yuvası 2020 defilesi de gerçekleşecek.

Gecede; alternatif etkinlikler, dans grupları, orkestra grupları ve kurumsal etkinlikler üzerine çalışmalar katılımcılara sunulacak. Ayrıca Dünya Beşiktaşlılar Günü organizasyonunda Mehmet Ayas ve Orkestrası da müzikseverlere keyifli bir gece yaşatacak. Ayrıca DJ Barriso ve DJ Barish Baron’un setleri de geceye eşlik edecek. Oryantal Alisya ve Dilara ise dans gösterileri kapsamında görsel bir şölen yaşatacak.

 

 

Sanatçı organizasyonu noktasında öne çıkan FA Organizasyon; pop müziğin başarılı ismi Nihan Akın ile anlaşma sağlayarak geceye müzikal anlamda iz bırakmayı hedefliyor. KKTC taraftarı ile buluşmaya hazırlanan ünlü sanatçı, heyecanını paylaştığı bir videoyla dile getirerek sevilen şarkılarını müzikseverlerle birlikte seslendireceğini açıkladı.

Bilet Satış ve Rezervasyon ► +90 212 212 11 66 | +90 555 423 13 13

 

FA Organizasyon ailesi olarak yeniden işbirliği sağladığımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne teşekkürlerimizi iletiyor ve Beşiktaş camiasına sevgilerimizi sunuyoruz…

 


FA Organizasyon’u Tanıyın

Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren ve İstanbul organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler, dernek geceleri, orkestra gruplarıalternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, ses & sahne & ışık sistemleri ve muhtelif organizasyonlar üzerine piyasada yer edinmiş güçlü bir kuruluştur.

 


Dünya Beşiktaşlılar Günü
Dünya Beşiktaşlılar Balosu
Beşiktaşlılar Günü Balosu
Beşiktaşlılar Günü Kıbrıs
Nihan Akın Konser

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<