Fa Organizasyon
Home Office YouTube Kanalına Influencer Marketing Desteği!
17 Kas2020

Home Office YouTube Kanalına Influencer Marketing Desteği!

Kurumsal OrganizasyonlarProdüksiyon Sanatçı Menajerliği Ses, Işık & Sahne Sistemleri

Türkiye’nin event şirketi olan FA Organizasyon, dijital hizmetlerinin kapsamını genişleterek Home Office YouTube kanalına influencer marketing konusunda destek sağlayacak!

Türkiye’nin event şirketi olan FA Organizasyon, dijital hizmetlerinin kapsamını genişleterek Home Office YouTube kanalına influencer marketing konusunda destek sağlayacak!

 

Fenomenlerle işbirliği sağlayacak olan markamız, konsept dahilinde her hafta öne çıkan simaları, Home Office YouTube kanalı aracılığıyla sevenleriyle buluşturacak. Her hafta ünlü bir ismin yer alacağı konsept Emir Yazıcı moderatörlüğünde gerçekleşecek. Ünlü işadamı Bülent Güngör de konsept kapsamında program konuğuyla birlikte çarkta çıkan soruları yanıtlayacak. Yanıtlanmayan sorulara yönelik hazırlanan cezada ise birbiriyle ilgisi olmayan içecekler birbirleriyle karıştırılarak soruyu cevaplayamayan kişiye takdim edilecek. Her hafta çekimlerin yapılacağı Home Office YouTube kanalında, farklı konseptleri içerecek programlar da yer alacak.

 

FA Organizasyon Influencer Marketing Alanında Öne Çıkıyor!

Eğlence sektörüne yönelik çalışmalar yürüten FA Organizasyon, influencer marketing hizmetiyle faaliyet alanını genişleterek internet dünyasının öne çıkan isimleriyle işbirliği sağlıyor. Kuruluşumuz; yapımcılığını ve menajerliğini yürüttüğü sanatçıların eserlerini fenomenler aracılığıyla dijital dünyaya ulaştırıyor. Program konsepti hazırlayanlarla fenomenleri, fenomenlerle takipçilerini bir araya getirerek köprü görevi gören markamız, dijital dünyaya uyum sağlıyor. Sanatçılarla sağladığı işbirliğinin yanı sıra markalarla da proje yürüten markamız, lansman geceleri kapsamında da internet dünyasının ünlü simaları ile çalışmalar yürütmeye devam ediyor…

 

Gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın!

https://www.instagram.com/homeofficest

https://www.instagram.com/faorganizasyon1997

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<