Fa Organizasyon
Karantinada Dinlenecek #EvdeKal Şarkıları
29 Mar2020

Karantinada Dinlenecek #EvdeKal Şarkıları

Orkestra GruplarıSanatçı Menajerliği Aslı HünelBen FeroBendenizDemet AkalınEbru Gündeşİrem DericiMerve ÖzbeySerkan Kaya

Koronavirüs salgını sebebiyle pek çoğumuzun evde kaldığı son dönemde sizler için karantinada dinlenecek şarkıları derledik!

Koronavirüs salgını sebebiyle pek çoğumuzun evde kaldığı son dönemde sizler için karantinada dinlenecek şarkıları derledik!

 

Pandemi niteliği taşıyan Koronavirüs salgını ne yazık ki ülkemizi de etkisi altına aldı. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmadan evde kalarak ve hatta evden çalışarak günlük hayatımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Moral ve motivasyona birebir çözüm sağlayacak, evde çalışırken modunuzu yükseltecek şarkıları Spotify listemizde bir araya getirdik.

 

İşte karantinada dinlenecek şarkılar

 

Pop müziğin güncel örneklerini ve Rap müziğin öne çıkanlarını bir araya getirdiğimiz karantinada dinlenecek şarkılar konseptimizde soundtrack çalışmalar da yer alıyor. 150 den fazla şarkının bulunduğu listemize bir şarkı da siz eklemek isterseniz Instagram hesabımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İstek hattımız aktiftir 😊

https://www.instagram.com/faorganizasyon1997/

 

Müziğin ruh sağlığı üzerindeki etkilerini de anlatmadan geçmeyelim: Bir enstrüman çalmak veya bir şarkıya eşlik etmek insanı hayata bağlayan önemli bir etmen. Müzik günlük hayatta yapmamız gereken işlere odaklanmamızı sağlarken stresi de azaltıyor ve hatta beslenme alışkanlıklarımıza bile etki ediyor. Bildiğimiz bir şarkıya eşlik ederken hafızamızı güçlendiriyor ve acılarımızla da başa çıkmamızı sağlıyor.

 

En zor zamanınızda bile sizlerden ayrı kalmayan sevdiklerinize moral kaynağı olmaya ne dersiniz? O halde sesi açın ve listemize kulak verin. Eşlik ederken de bizi yad etmeyi unutmazsınız herhalde 😊 Bizimle evde kalın, müziğe bağlı kalın!

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<