Fa Organizasyon
Kurumsal Organizasyonlar İle Fark Yaratın!
16 Eki2019

Kurumsal Organizasyonlar İle Fark Yaratın!

Alternatif Etkinlikler Dans ve Görsel Showlar Kokteyl OrganizasyonlarıKurumsal OrganizasyonlarOrkestra Grupları

İstanbul event firmaları noktasında hizmet veren FA Organizasyon, kurumsal organizasyonlar hakkında bilgi verdi!

İstanbul event firmaları noktasında hizmet veren FA Organizasyon, kurumsal organizasyonlar hakkında bilgi verdi!

Bayii toplantıları, dernek geceleri ve kokteyl organizasyonu gibi pek çok konuda karşımıza çıkan kurumsal organizasyonlar; paydaşlarınızı profesyonel bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu noktada FA Organizasyon, kurumsal etkinlikleri ile profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Çeşitli konseptleriyle göz dolduran kurumsal etkinlik hizmetlerimize göz atalım…

 

Kurumsal Organizasyonlar Konseptinde Neler Var?

► Alternatif Görsel Etkinlikler

FA Organizasyon, yurt dışında yer alan farklı etkinlik hizmetlerini ülkemizdeki organizasyonlara kazandırmak amacıyla uzman bir kadro eşliğinde çalışmaktadır. Alternatif görsel etkinlikler kapsamında şirketimiz:

  • Dans ve görsel şovlar,
  • Workshop etkinlikleri,
  • After party konseptleri,
  • LED ışık gösterileri,
  • Canlı heykeller ve buna benzer birçok etkinlik ile hizmet vermektedir.

► Bayi Toplantıları

Bayi toplantıları, bir marka ya da isim altında çalışan grupların bir araya gelerek sosyalleşmesi ve kaynaşması amacı ile düzenlenen etkinliklerdir. Bu sebeple FA Organizasyon; profesyonel bir çalışma yürüterek etkinlik esnasında hızlı çözümler üretmektedir. Kuruluşumuz, hazırladığı etkinlik planları ile sorunlarınıza çözüm bulurken, ürün ya da hizmetlerinizin tanıtılmasına yönelik stratejiler geliştirilmesine yönelik çalışmalar sunmaktadır.

Bayi toplantılarınızda tek yapmanız gereken, çalışanlarınız ile aranızdaki ilişkiyi düzenlemek olsun. Bırakın bayi toplantınıza ait hazırlıkları ya da sorumlulukları FA Organizasyon olarak biz düşünelim ve üstlenelim.

► Grafik Tasarım Çalışmaları

FA Organizasyon, zaman kaybını önlemek amacı ile grafik tasarım çalışmalarınızı da başarı şekilde yürütmektedir. Şirketimiz; beklenti ve taleplerinize uygun afiş ve poster hazırlıklarını tamamlayarak baskı formatında size teslim etmektedir.

► Kurumsal Çekimler

FA Organizasyon olarak kurumsal etkinliğiniz esnasında unutulmayan anları sizler için kayıt altına alıyoruz. Şirketimiz; markanızı, hizmetinizi ve çalışanlarınızı zirveye taşıyan profesyonel çekimler üstlenmektedir.

► Kurumsal Gala Geceleri

Şirketimiz, ürün ya da markanızın tanıtımını üstlenerek nitelikli çözümler ortaya koymaktadır. FA Organizasyon, gala geceleri ya da lansmanlarda misafirlerinizi; ikramlıklar ve organizasyona uygun sunumlar ile en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olmaktadır.

► Kurumsal Piknik Organizasyonları

Yoğun iş temposuna kısa bir ara vermek ve çalışanlarınıza da motivasyon olması amacı ile kurumsal piknik organizasyonu düzenlemeye ne dersiniz? Şirketimiz piknik organizasyonlarında, üzerinizden iş yükünü alarak keyifli dakikalar yaşamanızı sağlamaktadır. Bu kapsamda kuruluşumuz; çeşitli oyunlar, çekilişler, yarışmalar ile kurumsal piknik organizasyonlarınıza renk katmaktadır.

► Sanatçı Organizasyonları

FA Organizasyon, kurumsal etkinlikler kapsamında ünlü sanatçılarla iş birliği sağlayarak, davetlilere müzik ziyafeti yaşatmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz “Kendi repertuvarını seç” çalışması ile istediğiniz tarza uygun müzikler eşliğinde eğlenmenize zemin hazırlamaktadır.

 


Siz de kurumsal organizasyonlar hizmetleri için yaratıcı çözümler ortaya koyan FA Organizasyon ile tanışmaya ne dersiniz?

O halde hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://faorganizasyon.com.tr

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<