Fa Organizasyon
Metin Arolat Mapaş'ın Kurumsal Bayi Toplantısında!
1 Şub2020

Metin Arolat Mapaş'ın Kurumsal Bayi Toplantısında!

Kurumsal OrganizasyonlarOrkestra Grupları

Sanatçı menajeri konusunda öne çıkan FA Organizasyon, Mapaş’ın kurumsal bayi toplantısı etkinliğini üstlendi!

Sanatçı menajeri konusunda öne çıkan FA Organizasyon, Mapaş’ın kurumsal bayi toplantısının Gala Gecesindeki eğlence alanını üstlendi!

 

Mapaş’a Kurumsal Bayi Toplantısı!

10’dan fazla ülke ile 20’den fazla firmadan başarılı şekilde ithalat yapan Mapaş, tarım ve bahçe makineleri üzerine üretim yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Profesyonel kadrosu ile sektörde yer edinen Mapaş, bayi toplantısı eşliğinde paydaşlarıyla bir araya geleceği bilgisini paylaştı.

 

WTouristic işbirliğiyle 8 Şubat Cumartesi günü, Titanic Lara Beach Otel Antalya’da gerçekleşmesi planlanan kurumsal organizasyonda FA Organizasyon, Mapaş’a sanatçı danışmanlığı hizmeti verecek.

 

Sanatçı danışmanlığı çerçevesinde, öncelikle firmaya gerekli sunumlar ile konsepte en uygun sanatçı seçildi. Bu aşamada referans video kayıtları eşliğinde; hitap edilecek kesime ve sektöre en uygun sanatçının hangisi olduğu yönünde bilgi paylaşımları gerçekleşti. Birçok detayın incelenmesi sonucunda Mapaş bayi toplantısı ve gelecek misafirler için en uygun sanatçı Metin Arolat olarak belirlendi. FA Organizasyon; 8 Şubat Mapaş bayi toplantısı için sahne koordinasyonu ve etkinlik yönetimi konusunda sorumluluğu üstlendi.

 

Konser organizasyonu, festival ve kurumsal organizasyonlar noktasında profesyonel hizmet sunan FA Organizasyon, Metin Arolat şarkıları ile muhteşem bir eğlence sunmaya hazırlanıyor!

 

 

FA Organizasyon olarak, sabırsızlıkla beklediğimiz bu güzel toplantı gününe kadar tüm Mapaş bayilerine selamlarımızı iletiyoruz 😊

 


Metin Arolat Kimdir?

1972 doğumlu ünlü Pop sanatçısı Metin Arolat Psikoloji şarkısı ile 2005 yılında güzel bir çıkış yakalamıştı. Güçlü sesi ve sahne performansı ile sevenlerini kendisine hayran bırakan Arolat, pop şarkıcıları arasında yer almaktadır. Bunun yanında aldığı akademik eğitim yanında son yıllarda yönetmenlikte yapan sanatçı 600’den fazla film çekmiştir.

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<