Fa Organizasyon
Milteks'e Kurumsal Yılbaşı Organizasyonu!
24 Ara2019

Milteks'e Kurumsal Yılbaşı Organizasyonu!

Kokteyl OrganizasyonlarıKurumsal OrganizasyonlarOrkestra GruplarıYılbaşı OrganizasyonlarıArtsekro Orkestrası

İstanbul etkinlik ajansları noktasında öne çıkan FA Organizasyon, Milteks firmasının kurumsal yılbaşı organizasyon çalışmasını üstlendi!

İstanbul etkinlik ajansları noktasında öne çıkan FA Organizasyon, Milteks firmasının kurumsal yılbaşı organizasyon çalışmasını üstlendi!

 

Milteks Etkinliğinde Kurumsal Yılbaşı Organizasyonu İş birliği!

Eser Premium Hotel ile iş birliği sağlayan kuruluşumuz, Türkiye’nin önde gelen tekstil üreticilerinden biri olan Milteks’in kurumsal yılbaşı organizasyonunu üstlenecek. 1984 yılından günümüze çalışmalar sürdüren Milteks firmasının paydaşlarıyla bir araya gelerek erken yılbaşı etkinliği gerçekleştireceği organizasyonda Artsekro Orkestrası imzası da yer alacak.

 

Hayatımızda iz bırakan şarkıları müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan Dilek ve geniş repertuvarıyla dikkatleri üzerine çeken Artsekro Orkestrası’nın dinleyenleriyle buluşacağı kurumsal yılbaşı organizasyonu, 27 Aralık akşamı Büyükçekmece Eser Hotel de gerçekleşecek. Etkinlikte akustik performanslar da yer alacak.

 

Sanatçı menajerlik, konser organizasyonu, festival organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi pek çok konseptte çalışmalar yürüten FA Organizasyon, kurumsal yılbaşı organizasyonu çalışmalarıyla da beğeni topluyor.

 

Gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın!

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<