Fa Organizasyon
Serkan Kaya Konser Organizasyonu İle Kayseri'de!
2 Eki2019

Serkan Kaya Konser Organizasyonu İle Kayseri'de!

Dans ve Görsel Showlar Düğün Organizasyonları Orkestra GruplarıSerkan Kaya

Halk müziği ve fantezi müzik konusunda başarılı şarkılara imza atan Serkan Kaya, konser organizasyonu kapsamında Kayseri'de sevenleriyle bir araya gelecek!

Halk müziği ve fantezi müzik konusunda başarılı şarkılara imza atan Serkan Kaya, konser organizasyonu kapsamında Kayseri'de sevenleriyle bir araya gelecek!

Son şarkısı 'Tarifi Zor' ile dinleyenlerden beğeni toplayan ünlü sanatçı, 18 Ekim Cuma günü saat 20.00'de Flamingo Family Club konseptiyle, Flamingo Deluxe düğün salonunda müzikseverlerle buluşacak.

Düğün organizasyonu, festival organizasyonu, kurumsal organizasyon ve konser organizasyonu gibi pek çok alanda çalışmalar yürüten FA Organizasyon, Serkan Kaya'yı konser organizasyonu kapsamında hayranlarıyla bir araya getirecek... Daha önce düğün organizasyonu, festival organizasyonu gibi pek çok konseptle Serkan Kaya'yı dinleyicileri ile buluşturan FA Organizasyon, Flamingo Family Club konseptiyle pek çok sanatçıyı müzikseverlerle bir araya getirmeye devam ediyor...

 

1. ve 2. kategori bilet satışlarının yoğun ilgiyle tamamlandığı öğrenilen konserin, 3. kategori bilet satışları ise halen devam ediyor.

Rezervasyon için iletişim ► +90 530 675 35 00

Serkan Kaya Konser Organizasyonu düşünüyosanız eğer, İletişim için Tıklayınız 


Family Club Hizmetleri Hakkında Kısaca

Pek çok organizasyon konsepti ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonuFamily Club projesinde FA Organizasyon ile ortak çalışmalar yürütüyor.

Kuaför hizmeti, tasarım hizmeti, gelinlik dikimi ve yaşam danışmanlığı olmak üzere pek çok hizmeti sağladığımız Family Club konseptiyle misafirlerimize talebe uygun çalışmalar sunuyoruz. Misafirlerimiz Family Club konseptine üye olduğu süre boyunca hizmetlerden yararlanabilecek. Örneğin Cemil İpekçi’nin gelinlik dikimini yapmasını hangi misafirimiz istemez ki?

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<