Fa Organizasyon
Tuzla Belediyesi
23 May2020

Tuzla Belediyesi "E-Talks Tuzla" Etkinlikleri

Festival OrganizasyonlarıAslı Hünel

Aslı Hünel Tuzla Belediyesi Bayram Özel Etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşuyor!

Tuzla Belediyesi
Tuzla Belediyesi

Aslı Hünel Tuzla Belediyesi Bayram Özel Etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşuyor!

Her yıl Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen Bayram Özel Etkinlikleri bu yıl koronavirüs sebebi ile online düzenlenen konserler ve organizasyonlar şeklinde olacak.

Bayram özel programının sanatçısı güzel sesi ve samimi üslubu ile Aslı Hünel olacak. Ailenizle dijital konser deneyiminizi Aslı Hünel ile yaşamaya hazır olun!

Koronavirüs sürecinde karantina şartlarını; online konserler, Youtube yayınları, Instagram canlı yayın etkinlikleri, sanal konserler ve dijital konserler eğlenceli bir sürece çevirmiştir. Bu kapsamda bir yenilik de Tuzla Belediyesi’nde geldi. Tuzla Belediyesi bu yıl dijital konserler ile bayram boyunca herkese muhteşem bir müzik şölenine davet ediyor! Üstelik sadece Tuzla’da oturan halka değil Türkiye’nin her yerinden sevdiklerinizin katılımı da mümkün. O halde Bayram Özel Etkinlikleri Aslı Hünel Online Konseri’ ne davetlisiniz! Bu güzel sanal konser ile evinizde bayram havasını erkenden estirmeye ne dersiniz?

Tuzla Belediyesi'nin düzenlediği Bayram Özel Etkinlikleri kapsamında; moderatör Ceyhun Yılmaz eşliğinde düzenlenen online Aslı Hünel konserine herkes davetlidir!

23 Mayıs Cumartesi saat 21:30'da görüşmek üzere…

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<