Fa Organizasyon
Yılbaşı Organizasyonu Nasıl Yapılır?
23 Eki2019

Yılbaşı Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Yılbaşı Organizasyonları

İstanbul event şirketleri arasında faaliyet gösteren FA Organizasyon, "yılbaşı organizasyonu nasıl yapılır?" konusunda bilgi aktardı!

İstanbul event şirketleri arasında faaliyet gösteren FA Organizasyon, "yılbaşı organizasyonu nasıl yapılır?" konusunda bilgi aktardı!

Yılbaşı etkinliği, yeni yıla umutla “merhaba” derken ihtiyacınız olan eğlencenin anahtarıdır. Hayalinizdeki yılbaşı partisi için profesyonel yardım alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşatabilir, mekân için gerekli hazırlıkları kuruluşumuza teslim ederek yalnızca etkinliğinize odaklanabilirsiniz.

 

Yılbaşı Organizasyonu İçin Mekân Hazırlığı

İyi bir yılbaşı partisinin olmazsa olmaz etkinlikleri ve hazırlıkları vardır. Bu noktada FA Organizasyon, anahtar teslim iş prensibiyle etkinliğinize dair detayları sizin için üstlenmektedir. Mekân hazırlıklarındaki ayrıntılara aşama aşama göz atalım…

► Mekân Seçimi

Yılbaşı programınız için atılan ilk adım, iyi bir mekân seçimidir. Etkileyici bir mekân tercihi hafızalarda iz bırakarak, etkinliğin pozitif bir havada gerçekleşmesine olanak tanımaktadır.

► Mekân Süslemesi

Yılbaşı gecesinde mekân seçiminden hemen sonra konsepte uygun süsleme yapılması gerekmektedir. Alan; baştan sona yılbaşına dair renkler ve süsler ile donatılmaktadır.

► Masa Sandalye Kiralama

FA Organizasyon, yılbaşı gecesi için ihtiyaç duyacağınız masa ve sandalye kiralama işini de üstlenmektedir. Şirketimiz, iyi bir etkinlik için gerekli olan araç ve materyallerin teminini sağlayarak iş yükünü sizden almaktadır.

► Mekân Dekoru

Konu yılbaşı ise; göze ilk çarpanlar elbette yılbaşı ağacı, noel baba ve geyikleri gibi dekorlar olacaktır. Yılbaşı mekân hazırlığında dikkat edilmesi gereken husus, yılbaşına özel dekorların özenle tasarlanmasıdır.

► İkramlıklar

Yılbaşı gecesinde eğlencenin yanında ikramlıkların sunumu ile misafirlerin güzel ağırlanması gerekmektedir. Şirketimiz, yılbaşı etkinliğinizde sunmak istediğiniz ikramların hazırlığını da üstlenmektedir.

 

Yılbaşı Organizasyonu Noktasında Alternatif Etkinlikler!

► Dans Gösterileri

Yılbaşı gecesinde güzel bir etkinlik için; alternatif, interaktif, samba ve karanlıkta dans gösterilerini tercih edin. FA Organizasyon olarak; alternatif etkinlikler konseptimizle misafirlerinizin keyifli dakikalar geçirmesini sağlamaktayız.

► After Party

After party konseptiyle etkinliğinizde Türkçe Pop ve yabancı müziğin sevilen isimlerine yer vererek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

► DJ & Perküsyon

Yılbaşı partinizi, adeta club havasında bir eğlenceye dönüştürmekteyiz. DJ & Perküsyon ile beğenilen şarkıları farklı enstrümanlar eşliğinde dinleyebilirsiniz

► Pixel Poi

Pixel poi, renkli ışıklar yardımı ile farklı nesnelere yer verilerek düzenlenen bir gösteridir. Yılbaşı organizasyonu konseptlerinde yerini alan LED ışıklı etkinliğimiz, hafızalarda güzel bir iz bırakmaktadır.

► LED Drummers

FA Organizasyon, LED Drummers etkinliği ile unutulmaz bir yılbaşı etkinliği hazırlamaktadır. Işıklı davullar olarak ta bilinen bu gösteri; dans ekibimizin koordinesiyle gerçekleşmekte ve rengarenk bir ritim gösterisi şeklinde de öne çıkmaktadır.

 


Yılbaşı organizasyonu için pek çok alternatif FA Organizasyon'da! Ayrıntılı bilgi almak için gelin tanış olalım ve işi kolay kılalım :)

Hemen arayın  +90 212 212 11 66

Veya yılbaşı organizasyonları ile ilgili bilgi alın  http://www.faorganizasyon.com.tr/organizasyon/yilbasi-organizasyonlari/

YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon
<