Fa Organizasyon

Alya'ya Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Alya'nın kısa özgeçmişi


Rising Star yarışmasıyla tanınan Alya, zaman zaman özel hayatıyla gündeme geliyor. Alya, Demet Akalın, Gülben Ergen, Fuat Güner, Mustafa Sandal'ın jüri koltuğunda oturduğu Rising Star'da yüzde 92 oyla rekor oy almıştı. İşte, şarkıcı Alya'nın hayatına dair bilgiler...

 

Alya Hakkında

Aslen Slovenyalı olan Alya, 28 Mayıs 1983 tarihinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Konservatuar mezunu olan Alya, klasik müzik üzerine flüt eğitimi aldı. Avrupa’da dereceler aldıktan sonra Türkiye’ye döndü. Rising Star yarışmasına katıldı ve herkesi kendisine hayran bıraktı. Oyunculuk eğitimi de alan Alya, Cem Yılmaz ile reklam filminde oynadı. Öğretmen Kemal dizisinde rol aldı. Kariyerinin ilk başlarında İngilizce şarkılar yazan Alya, daha sonra Türkçe şarkılar seslendirmeye başladı.

 

Alya Menajeri

Alya menajeri kim, resmi web sitesi, iletişim telefonu, yetkili menajeri kimdir, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenliği ücreti, Alya Whatsapp, Alya web sitesi ve Alya'a nasıl ulaşabilirim vb. bilgiler için FA Organizasyon ile iletişime geçin!

 

Alya menajeri iletişim telefon numarası 0555 423 13 13 tür!YorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon