Fa Organizasyon

Aslı Kökçe'ye Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aslı Kökçe'nin kısa özgeçmişi


Almanya'da doğdu. 1984'te ailesi ile beraber Türkiye'ye temelli dönüş yaptı. İlk, orta ve lise eğitimine İstanbul'da devam etti. Yaşar Alptekin'le tanışarak mankenlik eğitimi aldıktan sonra podyumlarda manken olarak görev aldı. Levent Köksal Dans Grubu'nda çeşitli sanatçıların kliplerinde rol alarak dansçı olarak çalıştı (Hakan Peker, Zeynep Akın, Serdar Ortaç ). 1998'de QC Girls Dans Yarışması'nda modern dans bölümünde Türkiye ikincisi oldu. Kanal 6'da yarışma programında hostesliğin ardından bir sene dans kareograflığı yaptı. 1999'da gazete ilanı ile Turnike yarışma programına başvurarak iki sene hostes olarak görev aldı. 2000'de Kral TV?de bir sene VJ'lik yaptı. Aynı sene Miss Model of Turkey'de Türkiye ikincisi, Miss Model of the World Yarışması'nda Dünya beşinciliği unvanını aldı. 2000'in sonunda TGRT'de h. içi canlı müzik programı Klip Show'u sundu. Dört sene sunucu olarak bu kanalda görev yaptı. Bu yıllar içinde dokuz farklı programda müzik magazin sunucusu olarak görev aldı.Yorumlar


Haberler

Aslı Kökçe ile ilgi haberler

Kırklareli Vize bld. Tarih ve Sanat Festivali
Kırklareli Vize bld. Tarih ve Sanat Festivali

Vize belediyesinin 11-12-13 Ağustos Tarihindeki 2017 Sanat ve Kültür Festivalini gerçekleştirdik! Sevilen sanatçılar; Kıraç, Baha, Pamela, Aydilge ve Rumelili Orhan Kemal, Vize halkına seyir zevki sundu!

Devam
Ladik Belediye Festivali gerçekleşti!
Ladik Belediye Festivali gerçekleşti!

Samsun Ladik Belediyesi tarafından, 2,3 ve 4 Ağustos Tarihinde Kültür ve Sanat festivali gerçekleştirildi. seneye görüşmek üzere! :)

DevamE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon