Fa Organizasyon

Çağatay Akman'a Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Çağatay Akman'ın kısa özgeçmişi


Çağatay Akman menajeri konusuyla ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var? O halde hemen bizimle iletişime geçin!

 

Ünlü Şarkıcıyı Tanıyın!

Çağatay Akman 31 temmuz 1998 tarihinde Çankırı'nın Korgun ilçesine bağlı Kesecik köyünde doğan, söz yazarı ve müzisyen olarak karşımıza çıkmaktadır. "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısının söz yazarından olan ünlü şarkıcı aynı zamanda Bizim Hikaye dizisinin şarkını da ortaya çıkarmıştı. İki kez üst üste sınıfta kaldığı için liseden atıldı. Sosyal medyada adından söz ettiren Akman'a ilişkin detaylı bilgiler aşağıda yer alıyor.

 

Çağatay Akman Kaç Yaşında?

1998 yılında doğan başarılı isim, şuan 22 yaşındadır.

 

Çağatay Akman Kimdir?

Çağatay Akman, 12 Haziran 2016'da yayınlanan "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısı ile tanındı. 8 Haziran 2017'de "Sensin Benim En Derin Kuyum" adlı şarkısını yayımladı. 14 Eylül 2017'de "Bizim Hikaye" adlı şarkısını yayımladı. Şarkı, Bizim Hikaye dizisinin jenerik müziği olarak kullanıldı. 15 Şubat 2018'de ise "Yüreğim Davacı" adlı şarkısını yayınladı. 21 Temmuz 2018'de "Çek Silahını Daya Göğsüme" adlı şarkısını yayımladı. Ayrıca gitar çalabilen ünlü şarkıcı, müzikal kariyerinin yanı sıra Bizim Hikâye dizisinin 12. bölümünde konuk oyuncu olarak rol aldı. Sevilen isim, ayrıca 44. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan" kategorisine aday gösterildi.

Sözü Abdullah Özdoğan & Ahmet Hatipoğlu'na ait olan ve müziği Volkan Sönmez & Ahmet Hatipoğlu imzası taşıyan son klibi "Can Havli" ile 4 milyonu aşkın izlenme oranına ulaşan Akman, kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

Çağatay Akman Menajeri

Çağatay Akman menajeri kim, resmi web sitesi, iletişim telefonu, yetkili menajeri kimdir, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenliği ücreti vb. bilgiler için FA Organizasyon ile iletişime geçin!

Çağatay Akman menajerlik iletişim ► +90 (555) 423 13 13Yorumlar


Haberler

Çağatay Akman ile ilgi haberler

Çağatay Akman Alya Clubteydi!
Çağatay Akman Alya Clubteydi!

"Gece Gölgenin Rahatına bak" albümüyle büyük bir ivme yakalayan Çağatay Akman Antalya Club Alya'da sevenlerine kavuştu!

DevamE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon