Fa Organizasyon

Ebru Elver'e Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Ebru Elver'in kısa özgeçmişi


Baba tarafından aslen Sivas, anne tarafından ise aslen Kahramanmaraşlı olan Ebru Elver, günümüzde ülkemizin en önemli kadın vokallerinden birisidir!

90’lı yıllarda Ercan Saatçi’nin Özledim isimli şarkısını İspanyol, Flamenko ve Folk ezgileri ile birlikte farklı bir düzenleme ile müzikseverlere sunmuştur.

Ayrıca bu şarkıya Ercan Saatçi’de eşlik etmiştir. Yine bu şarkıya çektiği klibin yönetmenliğinide Ercan Saatçi üstlenmiş, klipte ise dünya salsa şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve partneri Cem Demir yer almıştır.

Müzisyen bir ailenin kızı olarak 1980 yılında İstanbul Beyoğlu’nda doğup büyümüştür. Kova burcudur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazanan Ebru Elver’in ailesi müzisyen olmasına sıcak bakmadığı için üniversiteye gidememiştir.

Ancak Ebru Elver virtüözleri örnek almış ve kendisini müziğe adamıştır. 2000 senesinde profesyonel olarak şarkı söylemeye başlamıştır. 2006 senesinde kendi bestelerininde bulunduğu Rec By Saatchi etiketli ilk albümü Paranoyak’ı müzik severler ile buluşturmuştur. Daha sonra Duo Sahne Projeleri, 2012 yılında Kekeva Plak etiketli söz ve bestelerin tamamının kendisine ait olduğu İz albümü büyük beğeni toplamıştır.

 


Ebru Elver Hakkında

Ebru Elver Biyografi

Ebru Elver Kimdir?

Ebru Elver Kaç Yaşında?

Ebru Elver MenajeriYorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon