Fa Organizasyon

Nihan Akın'a Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Nihan Akın'ın kısa özgeçmişi


Nihan Akın ilk olarak 2006 yılında yaptığı  albüm çalışmasıyla dinleyiciyle buluşmuş, albümüne adını veren “Terk-i diyar” ve “Üzgünüm”  diğer adıyla (ben bir kez sevenlerdenim) adlı  şarkılarıyla ‘’en iyi çıkış yapan sanatçı’’  ödülüne layık görülmüştür.

 ‘Başka Biri’ isimli ikinci albümünü de 2009 yılında çıkaran Nihan, 2004 -2005 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarında öğretmenlik yapmanın yanı sıra, ‘’O Ses Türkiye’’ yarışmasında aralarında irem Derici'nin de bulunduğu bircok yarışmacıya hocalık  ,bir çok albümde de vokal ve okuma koçluğu yapmıştır.     

  Solistliğinin ilk yıllarında kurumsal eğlence sektörünün önde gelen gruplarında solistlik yapmış, böylelikle repertuvarına  İngilizce, Fransızca , İspanyolca , Portekizce, Yunanca,  İtalyanca, Arapça, Rusça,  Japonca ve Hintçe gibi birçok farklı dilde şarkılar da eklemiştir.

   Nihan Akın Türkiye’nin önde gelen seçkin müzisyenlerinden  oluşan orkestrasıyla , jazzdan latine, tangodan popa, yöresel müziklerden alaturkaya kadar uzanan geniş repertuarıyla ve 10 yılı aşkın  sahne tecrübesiyle de  yıllardır  DÜĞÜN, ÖZEL DAVETLER, KONGRE  ve KURUMSAL ORGANİZASYONLARIN   aranan ismi haline gelmiştir.Yorumlar


Haberler

Nihan Akın ile ilgi haberler

Dünya Beşiktaşlılar Günü Etkinliği Kıbrıs'ta Gerçekleşecek!
Dünya Beşiktaşlılar Günü Etkinliği Kıbrıs'ta Gerçekleşecek!

KKTC BJK ve Çarşı Kıbrıs tarafından düzenlenen Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu 2020 yılında da Kıbrıs’ta gerçekleşecek!

Devam
Nihan Akın 'Yaz' İsimli Çalışmasıyla Karşımızda!
Nihan Akın 'Yaz' İsimli Çalışmasıyla Karşımızda!

Geride bıraktığı 8 single çalışmasıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Nihan Akın, söz ve müziği kendine ait olan 'Yaz' isimli yeni şarkısını yayınladı!

Devam
Kadınlar Günü'ne yakışır bir proje sizlerle!
Kadınlar Günü'ne yakışır bir proje sizlerle!

Mor Gözyaşları - Nihan Akın projesinin tüm dijital izlenme ve itunes indirme gelirlerini #kadınasiddetacilyardımhattı ‘na bağışlanacaktır!

DevamE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon