Fa Organizasyon

Öykü Gürman'a Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Öykü Gürman'ın kısa özgeçmişi


Öykü Gürman Kimdir? // Öykü Gürman Hakkında

4 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Öykü Gürman aslen Trabzon Of'ludur. Berk Gürman adında bir ikiz kardeşi vardır. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda tamamlayan Öykü Gürman, ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesi’nde bitirdi. 1997 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin sınavlarını kazanarak eğitimine burada devam etti. Cihat Aşkın’dan özel keman dersleri aldı. 2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Bu süre içinde gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif roller aldı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti.

Öykü Gürman, çeşitli flamenko topluluklarında, okul orkestralarında solist olarak birçok performanslar sergiledi. 2007 yılında İkiz kardeşi ile birlikte kendilerinin seslendirdikleri ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ şarkısının videosunu; video paylaşım sitesi YouTube'a yüklediklerinde milyonlarca insan tarafından tıklanarak tanınmışlardır. 2007 yılının sonlarına doğru kardeşi Berk Gürman ile ‘Kısmet’ adında bir albüm çıkardılar. Toplum tarafından tanınan ve sevilen bu iki isim 2009 yılında ‘İki Arada’ adlı albümü yayınladılar.

Sevilen şarkıcı, şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan iddialı yapım ‘Sen Anlat Karadeniz'in başrol karakterlerinden biri olan Asiye karakterini canlandırmaktadır.

 

Öykü Gürman Hakkında

Öykü Gürman MenajeriYorumlar


Haberler

Öykü Gürman ile ilgi haberler

Öykü Gürman Konser Organizasyonu İle Samsun'da!
Öykü Gürman Konser Organizasyonu İle Samsun'da!

Şarkılarıyla hafızalarda iz bırakan Öykü Gürman, konser organizasyonu kapsamında Samsun'da müzikseverlerle buluşmak için sabırsızlanıyor!

Devam
Öykü Gürman FArkıyla Unutulmaz Bir Düğün Organizasyonu !
Öykü Gürman FArkıyla Unutulmaz Bir Düğün Organizasyonu !

Öykü Gürman FArkıyla Unutulmaz Bir Düğün Organizasyonu !

Devam
Flamingo Family Club Lansman Gecesi Beğeniyle Karşılandı!
Flamingo Family Club Lansman Gecesi Beğeniyle Karşılandı!

Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonu ile markamız FA Organizasyon’un ortak çalışmalar yürüttüğü Flamingo Family Club projesinin lansmanı beğeniyle karşılandı!

DevamE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon