Fa Organizasyon

Sadiye Erimli'ye Ulaşın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Sadiye Erimli'nin kısa özgeçmişi


Ses sanatçısı ve koro şefi Sâdiye Erimli, 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, 1997 yılında TRT İstanbul radyosu’nun açtığı sınavı kazanarak, 7 sene boyunca bu kurumda ses sanatçısı olarak çalışmıştır.

1998 yılında, İstanbul teknik üniversitesi Türk müziği devlet konservatuarı şan bölümüne girmiş; Erol Sayan, Prof. Dr. Alâeddin Yavaşca, Sâdun Aksüt, Selâhattin İçli gibi değerli hocalardan eğitim almış ve 2002 yılında mezun olmuştur.

Sadiye Erimli, 2006 yılından sonra, Avusturya’da kurulan Viyana İstanbul kültür derneğinin Türk müziği konserlerinde; koro şefi, repertuvar danışmanı ve solist olarak görev almıştır.

Aynı yıllarda yine Viyana’da, Avusturyalı müzisyenlerce kurulan “Makamhane” adlı müzik kuruluşunun düzenlediği work shoplarda, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen amatör ve profesyonel müzisyenlere klasik Türk müziği seslendirme teknikleri ve repertuvarı konusunda eğitim vermiştir.

Halen İstanbul büyük şehir belediyesi kent orkestrasında solist olarak, TRT radyolarında yayınlanan klasik Türk müziği programlarında prodüktör, yapımcı, ses sanatçısı ve sunucu olarak çalışmakta, Beyoğlu musiki derneği, Eyüp musiki vakfı çocuk korosu ve Garanti bankası Türk sanat müziği topluluklarının eğitmenliğini yürütmektedir.

 


Sadiye Erimli Hakkında

Sadiye Erimli Kimdir?

Sadiye Erimli MenajeriYorumlarE-Bültenimize katılın

Hizmetlerimiz ve sanatçılarımız ile ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

 

 

Birçok sanatçının yurtiçi ve yurtdışı booking satış hakları tarafımıza aittir.

 

 

Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon