Alternatif Etkinlikler

Alternatif etkinlikler ile organizasyonunuzu renklendirmeye hazır mısınız? İşte birbirinden şık organizasyon etkinliklerinin en kaliteli adresi!

Alternatif etkinlikler ile FA Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimizin etkinliklerine unutulmaz renkler katıyoruz! Alanında uzman ve tecrübeli olan kişilerle birlikte hazırladığımız sahne şovları sayesinde sizlere ve misafirlerinize adeta görsel şölenler sunmaktayız.

Profesyonel düzeyde sizlere profesyonel kişilerle sunduğumuz alternatif etkinlikler kapsamında; sirk gösterileri, Workshop etkinlikleri, dans ve görsel şovlar, takım yarışmaları, After party organizasyonları, müzikal gösteriler, canlı heykeller ve oyun parkurları gibi birçok profesyonel etkinlikler sunmaktayız.

Tüm organizasyon ve etkinliklerinizde sizler için en iyi ve en profesyonel çözümleri sizlere sunan FA Organizasyon; aynı zamanda düğün organizasyon, festival organizasyon, kurumsal organizasyon gibi etkinlik planlamalarını üst düzey teknolojik ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile sizlere memnuniyet garantisi vererek sunmaktadır.

Ses, ışık ve sahne sistemleri gibi tüm teknik bilgi ve donanıma sahip ve dijital hizmetler konusunda da profesyonelliğe erişmiş olan FA Organizasyon; sanatçı menajerliği hizmetleri kapsamında sizleri etkinliklerinizde sevdiğiniz sanatçılar ile konser ve benzeri gibi organizasyonlarda buluşturmaktadır.

Dans Gösterileri

Alternatif etkinlikler konusunda sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurtdışında da profesyonel çalışmalar yürüten FA Organizasyon; dans gösterileri kapsamında sizlere uluslararası dans gösterileri, yöresel halk dansları, karanlıkta dans gösterileri, Cyr Wheel dans ve ateş ile dans gösterileri gibi hem farklı hem de büyüleyici şovları sizlere sunmaktadır.

Alanında profesyonel ve tecrübeli dansçılarımız ile sizlere sunduğumuz dans gösterilerimizin her birini etkinlik türünüze göre farklı koreografilerde ve farklı kostümler eşliğinde hazırlamaktayız. Ayrıca etkinliğin türünün uygun olması halinde dans gösterilerimizi ışık şovları ve enstrümantal gruplar ile birleştirerek sizlere unutamayacağınız dans gösterilerine tanıklık ettiriyoruz!

Uluslararası Dans Gösterileri

Sadece Türkiye’de değil dünyanın neresinde olursanız olun FA Organizasyon kalitesi ve profesyonelliği ile organizasyonlarınıza renk katarak misafirlerinize akıllarda iz bırakacak şölenler izletebilirsiniz. Yurtdışında da sizlere tüm etkinlik türlerinde etkili çözümler sunan FA Organizasyon; uluslararası dans gösterileri kapsamında sizlere Kolombiya Salsa, Akrobasi ve Brezilya Samba dansları gibi birbirinden farklı görsel şölenler sunmaktadır.

Uluslararası alternatif etkinlikler arasında yer alan bu dans gösterileri sırasında sizlere görsel şovlar yapan dansçıların her birisi profesyonel dansçılardır. Bu sayede dans gösterileri kusursuz bir şekilde sizlere sunulurken bu gösteriler en doğru kostüm seçimleri eşliğinde ışık şovları ve enstrümantal gruplar ile zenginleştirilmektedir.

Yöresel Halk Dansları

Yöresel halk dansları, her yöreye ait olarak şekillenebilen ve dolayısıyla da farklılaşabilen dans gösterileridir. FA Organizasyon kapsamında sizlere dans gösterileri yapan profesyonel dansçılarımız, aynı zamanda yöresel halk dansları konusunda da profesyonel dansçılardır.

İstediğiniz ya da bulunduğunuz yöreye ait halk danslarını da sizlere profesyonel dansçılarımız, en uygun kostüm ve yardımcı ekipmanlar ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Karanlıkta Dans Gösterileri

Dikkat çekici ve en ilginç görsel şölenlerine bir yenisini ekleyen FA Organizasyon; karanlıkta dans gösterileri ile sizlere alışılmışın dışında görsel şovlar sunmaktadır. Organizasyona en uygun şekilde planlanan bu gösteriler, en uygun sahne kurulumu ve led ışıklar ile hazırlanmaktadır.

Uygun kostüm ve koreografi hazırlığı sonrasında uzman dansçılarımız sizlere karanlığın içinden gelerek unutamayacağınız ve nefesinizin kesileceği dans şovlarını kusursuz şekilde sergilemektedir. LED ışıkların yanı sıra farklı ışık şovlarını da kullanan dansçılarımız, en can alıcı şovları ile sizleri büyüleyecek!

Cyr Wheel Dans

Alternatif etkinlikler arasında çok fazla bilinmeyen dans gösterilerinden birisi olsa da farklılığı ayağınıza getiren FA Organizasyon; sizlere Cyr Wheel dans gösterilerini de kendisine has ambiyansı ile sunmaktadır.

Bir nevi akrobatik dans gösterisi olan Cyr Wheel dans, uzman dansçılarımızın metal bir çember ile sizlere sunduğu enfes gösterilerdir. Tek bir çember ile gözleri dolduracak ve kendisine hayran bırakacak akrobatik figürler sergileyen dansçılarımız, en uygun kostüm ve ışıklandırma detayları ile hazırlanan koreografileri etkinliklerinize özel şekilde sizlere sunmaktadır.

Ateş ile Dans Gösterisi

Ateşle oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! FA Organizasyon farkı ile ateşi en renkli haliyle izlemeye ne dersiniz? Dansın özgür ruhunu ateşin mistik ruhuyla birleştiren bu gösterilerde ateşle insan vücudu adeta görsel bir şöleni tamamlar nitelikte sizlere sunulmaktadır.

Kapalı ya da açık ortam fark etmeksizin tüm etkinlik ortamlarında hazırlayabildiğimiz ateş ile dans gösterileri; dansçılarımızın uygun kostümleri ve koreografileri ile sizlere sunduğu özel gösterilerdir. Gösteriye uygun enstrümanlar ile etkinliklerinizde sizlere hem görsel hem de işitsel şovları en farklı haliyle sunmaktayız.

Enstrümantal Gösteriler

Etkinliklerinizi alışılmışın dışında farklı bir atmosferle oluşturmak istiyorsanız FA Organizasyon beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak enstrümantal gösterileri sizlere özel olarak planlamaktadır.

Son derece anlamlı olan sanatsal dokunuşlarla sizlere bambaşka organizasyonların kapılarını aralayan FA Organizasyon; su davulları, trio karşılama ekibi, bando takımları, led ışıklı davul gösterisi, keman çello gösterisi, saksafon, bateri Show, fasıl grupları, sunucu etkinlikleri ve uçan davul gösterisi gibi birbirinden farklı ve heyecan verici gösteriler hazırlamaktadır.

Su Davulları

Dört mevsim etkinliklerinizde hazırlayabildiğimiz su davulları gösterisi, uzman performansçılarımız tarafından özel kostüm ve koreografiler ile yapılan gösterilerdir.

İnteraktif bir şekilde sizlerin de katılım sağlayabileceği bir gösteri haline de gelebilen su davulları gösterisini; after party, doğum günü, kurumsal organizasyonlar, düğün organizasyonları, bekarlığa veda, kına ve bekarlığa veda organizasyonları gibi birçok etkinlikte konsepte uygu olarak sizler için hazırlamaktayız.

Trio Karşılama Ekibi

Müziği sevenleri cezbeden trio karşılama ekibimiz, en özel organizasyonlarınızda sizleri ve misafirlerinizi en özel şekilde, müzik eşliğinde karşılamaktadır. En az üç müzisyenin bir araya gelerek konsepte uygun müzik şöleni sergilediği profesyonel bir gösteridir.

Organizasyonlarınızın başında misafirlerinizin sıkılmasını engellemek ayrıca beklerken de eğlenmelerini sağlamak için bizler tüm detayları sizin yerinize düşünerek trio karşılama ekibini sizlere özel hazırlamaktayız.

Bando Takımları

Geleneksel bir enstrümantal gösteri olarak bilinse de bando takımları FA Organizasyon sayesinde modern detaylar kullanılarak size özel planlanmaktadır. Hazırladığınız etkinliğin konseptine uygun olarak hazırlanan kıyafetler ile görsel şölenin yanı sıra aynı zamanda müzisyenlerimiz bir de görsel bütünlük sağlamaktadır.

Düğün ve benzeri gibi organizasyonlarınızda da tercih edebileceğiniz bando takımları; FA Organizasyon farkı ve kalitesi dahilinde sizlere yaygın olarak kullanılan klasik bando takımları şeklinde sunulabildiği gibi aynı zamanda üst düzey konsepte sahip takımlar da hazırlanabilmektedir.

Özel Düğün Konsept Bando Takım

Kostümlü bando takımı gösterisi ile düğün etkinliklerinize yepyeni ve rengarenk bir ışıltı katmak istemez misiniz? En özel ve en anlamlı gününüzde konsepte uygun özel kostümleri ve repertuarları ile sizleri yalnız bırakmayacak olan bando takımlarımız, aynı zamanda etkinliklerinizde eğlenceyi de zirveye çıkarmak için özenle hazırlanmaktadır.

Şampiyonluk Kutlaması Bando Takım

Farklı organizasyon türlerinde sizlere sunduğumuz bando takımı, şampiyonluk kutlamalarınızda da konseptinize uygun şekilde size özel hazırlanmaktadır. Uygun kostümler, kutlamaya uygun müzik türleri ile hazırlanan bando takımımız ile artık şampiyonluk kutlamalarınız daha coşkulu ve eğlenceli geçecek!

Ayrıca FA Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bando takımlarımızı konsepte ve etkinlik türüne uygun olarak ışıklı bando gösterisi şeklinde de sizler için özenle hazırlamaktayız.

LED Işıklı Davul Gösterisi

Etkinliklerinize farklı bir bakış açıdan görsel ve işitsel şölen katmayı hedefleyen FA Organizasyon olarak sizlere sunduğumuz alternatif etkinliklerden birisi de LED ışıklı davul gösterisi olmaktadır. Işık yazılımları ile birlikte koordineli şekilde düzenlenen davul gösterileri, konseptinize uygun şekilde kurgulanarak göz alıcı ve etkileyici şekilde sahne şovları sergilemekteyiz.

Keman Çello Gösterisi

Keman ve çellonun eşsiz uyumunu bir araya getiren profesyonel performansçılarımız, etkinliklerinizde hem görsel hem de işitsel şöleni sizlere bir arada sunuyor. Şık ve nezih etkinliklerinizin en can alıcı noktası olabilecek keman çello gösterisi FA Organizasyon kalitesi ve özeniyle size en özel şekilde kurgulanmaktadır.

DJ & Bateri Show

Eğlenceyi doruklara taşımak istediğiniz tüm etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz en özel gösterilerimizden birisi de DJ & Bateri Show olmaktadır. Repertuarı geniş DJ ve profesyonel bateristlerimiz ile doğum günü, after parti, bekarlığa veda partisi, düğün organizasyonu başta olmak üzere tüm konseptlere uygun olarak sizlere eğlencenizi doruklara çıkarmayı vaat ediyoruz.

Fasıl Grupları

Türk halk müziğini hiç böyle dinlemediniz! En özel günlerinizde ve kutlama organizasyonlarınızda sizleri eskilere götürürken ruhunuzu kanatlandıracak fasıl gruplarımız ile özel günlerinizi alışılmışın dışında bir konsepte sığdırabilirsiniz.

Geniş repertuarı, son teknoloji ekipmanları ile performansçılarımız sizin için en özel ve en keyifli fasıl gecelerinin mimarı olacak!

İnteraktif Sunucu

Küçük büyük fark etmeksizin tüm organizasyonlarınızda en doğru ve en etkili çözüm önerilerini sizlere sunan FA Organizasyon; interaktif sunucu hizmeti ile sizlere akıcı ve eğlenceli organizasyonların kapılarını aralamaktadır.

Tüm seyircileri başarılı ve eğlenceli bir şekilde etkinliğe dahil etmeyi başaran interaktif sunucularımız ile etkinlikleriniz daha renkli ve daha hareketli hal alacak!

Sunucu Etkinlikleri

FA Organizasyon kalitesi ve güveni ile etkinliklerinize uygun sunucu ihtiyaçlarınızı firmamız bünyesinde güvenle karşılayabilirsiniz. Popüler sunucular ya da Noname sunucular arasında tercih yaparak etkinliklerinize göre sunucu planlaması yapmaktayız.

Uçan Davul Gösterisi

Sınır tanımadan tüm yenilikleri ülkemizde profesyonel düzeyde sizlere sunan FA Organizasyon olarak, sizlere sunduğumuz en farklı ve ilgi çekici alternatif etkinler arasında uçan davul gösterisi de yer almaktadır.

Tüm teknik ekip ve donanıma sahip olan personellerimiz, uçan davul gösterilerini truss kurulumu ile sizlere göz alıcı estetikte sunmaktadır. Gösteri sırasında adeta havada uçan davulcular ise hem sizi hem de misafirlerinizi mest edecek kadar özel bir görsel şöleni ortaya koymaktadır.

Sirk Gösterileri

Farklılığı ve memnuniyeti asla elden bırakmayan bir organizasyon firması olarak sunduğumuz alternatif etkinlikler kapsamında yetişkinler kadar çocukları da düşünüyoruz. Böylece hem siz yetişkinlerin hem de çocukların ilgisini çekecek görsel şölenlerle sizlere sirk gösterilerini uzman performansçılarımızla birlikte hazırlıyoruz.

Sizlere sunduğumuz sirk konseptlerimizden birkaçı;

  • Alice Harikalar Diyarında karakterlerini ele alarak tasarladığımız sirk korteji; tahta bacaklar, jonglörler ve akrobatlar canlı müzisyenlerin eşlik ettiği son derece hareketli bir gösteriye sizleri dahil etmektedir.
  • LED ışıklı ve parlak kostüm konseptimizde ise etkinliğe uygun enstrümanlar ve jonglör malzemeleri eşliğinde ışık gösteriler ile canlı müziğin de eşlik ettiği bir kortej sunmaktayız.
  • Merakınızın en keyifli haliyle zirveye çıkacağı bir sirk gösterisine ne dersiniz? Cevabınız evet ise işte size araştırmaların içinde boğulmuş olan biyologların heyecan verici araştırma hikayesi! Armillaria mantarı hakkında araştırma yaparken kötü bir kaza sonucu zamanda kaybolan biyologların mavi sırlarından oluşan bu sirk konseptimizin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız!
  • Lindy hop dansın, hoppin canlı swing dansın ve sirk aleminin oluşturduğu renkli görüntülerden meydana getirererek sizlere sunduğumuz sirk kabaresi konseptimiz de ilginizi çekecek diğer seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

Tüm bu konseptler tamamen sizin etkinliklerinize göre özelleştirilebilir ve değiştirilebilir özelliklerdir. Kostümler, enstrümanlar ve diğer etkinlikler tamamen etkinlik konseptine göre personellerimiz tarafından organize edilmektedir.

Lezzet Noktası

En özel ve en heyecanlı etkinliklerinizde sizlere hep en iyisini sunan FA Organizasyon; etkinliklerinizde tüm ekipmanı ve profesyonel personeli ile lezzet noktası kurarak sizin ve davetlilerinizin damaklarına hitap etmektedir.

Workshop Etkinlikleri

FA Organizasyon’un kurumsal ve profesyonel alternatif etkinlikler seçenekleri arasında yer alan Workshop etkinlikleri sayesinde kurumsal organizasyonlarınıza farklı bir soluk getirecek alternatif etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Teknik ekibimiz, donanımlı ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz sayesinde etkinlik türünüze en uygun ve en özel Workshop etkinliklerini sizin için her ayrıntıyı planlayarak düzenliyoruz.

Sosyal Medya Etkinlikleri

Dijital hizmetler konusunda profesyonellik çizgisinden şaşmadan organizasyonlarınıza yönelik etkinlikler düzenleyen FA Organizasyon; özellikle kurumsal organizasyonlar için sosyal medya etkinlikleri düzenlemektedir.

AV & VR Oyun Etkinlikleri

Alternatif etkinlikleri arasında yer alan AV & VR oyun etkinlikleri kapsamında birbirinden farklı ve etkinlik içeriğine özel etkinlikler düzenlemekteyiz. Sanal gerçekliğin en üst düzeyde olduğu bu etkinlikler kapsamında; denge oyunları, futbol oyunları, lunapark, dijital çarkıfelek, tetris, kelime yarışmaları, bisiklet kullanımı ve şehir turu gibi birçok etkinlik vr etkinliği olarak planlanabilmektedir.  

Sizler için düzenlediğimiz bu etkinlikler sırasında firmanızı tanıtmak ve gezdirmek için 360 derece hareket kabiliyeti olan kameralar sayesinde çekimler yapılıyor. Tüm bu etkinliklerin yanı sıra firmamız, iş güvenliği simülasyonları gibi kurumsal vr etkinliklerini de size profesyonel düzeyde sunmaktadır.

Prodüksiyon Etkinlikleri

Kurumsal alanda çok fazla talep gören hizmetlerimiz arasında yer alan prodüksiyon etkinlikleri kapsamında firmalarınıza yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Uzman ve deneyimli personel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde sizler için bu süreci en iyi şekilde yöneterek kusursuz bir planlama gerçekleştirmekteyiz.

After Party

Kutlamalarınız sonrasında finali eğlenceli bir şekilde yapmaya ne dersiniz? Açılış, düğün, nikah ya da bir toplantı fark etmeksizin özel kutlamalarınız sonrasında eğlenceli bir final yapmak istiyorsanız o halde FA Organizasyon ile After Party deneyimini yaşayabilirsiniz.

Sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda belirlenen tüm detaylar ile firmamız, sizler için en eğlenceli ve keyifli bir parti organizasyonu yapmaktadır.

Canlı Heykel ve Animasyon Gösterileri

Düğün, açılış, toplantı, nikah ve benzeri gibi tüm etkinlik türlerinde keyifle tercih edebileceğiniz canlı heykel ve animasyon gösterileri için FA Organizasyon sizler için birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır!

Canlı Heykeller

Her türlü etkinlik türünde tüm konseptlere uygun olarak tercih edebileceğiniz canlı heykeller; kurumsal ve bireysel organizasyonlara uygun şekilde size özel olarak planlanmaktadır. Etkinliklerinde görsel çeşitliliği fazla olan bir şölen izletmek isteyen müşterilerimiz için farklı bir bakış açısıyla herkese hitap eden göz kamaştırıcı etkinliklerimizden birisidir.

Sihirbazlık Gösterileri

Planladığı her etkinlikle profesyonelliğini kanıtlamış olan FA Organizasyon; etkinliklerinize farklı bir boyut kazandırmak için yediden yetmişe herkesin bayılarak izlediği sihirbazlık gösterilerini sizlere gururla sunmaktadır.

Uzman sihirbaz performansçılarımızın yakın mesafe olarak yaptığı gösteriler, herkesin ilgi odağı haline gelerek izleyenlerden tam puan alan etkinlikler arasında yer almaktadır.

Pixel Poi Gösterileri

Tüm gözleri markanızın ya da işletmenizin logosuna çekmek için tercih edebileceğiniz en isabetli etkinliklerin başında pixel poi gösterileri gelmektedir. Özel ışık sistemleri ile markanızın logosunu ya da yazınını kullanarak özel görsel şovlar hazırlayarak markanızın albenisini ilgi çekici hale getiriyoruz.

Havai Fişek Gösterisi

En özel günlerinizde etkinliklerinize hava fişek gösterileri ile gizemli bir final yapmak ister misiniz? Gecenin karanlığını aydınlatırken size ve davetlilerinize göz dolduran görsel şölen izlemek istiyorsanız FA Organizasyon havai fişek gösterileri ile sizlere göz kamaştırıcı ve unutamayacağınız havai fişek gösterileri sunmaktadır.

Şişme Oyun Parkurları

Çılgınca etkinliklerin ilk tercihleri arasında yer alan şişme oyun parklarını siz ve sevdikleriniz için etkinliklerinize özel olarak düzenliyor ve tüm teknik ekip ile birlikte detayları planlıyoruz.

Takım Oyunları ve Yarışmalar

Etkinliğinizin konseptine en uygun içeriklerde takım oyunları ve yarışmalar düzenleyen FA Organizasyon, bu etkinliklerde de farkını ortaya koyarak sizlere sevdiklerinizde geçireceğiniz keyifli zamanın kapılarını aralıyor.

Şehir keşfet, departmanlar arası yarış, sosyal sorumluluk, güven ve liderlik gibi temalarla sizlere özel indoor ya da outdoor etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu düzenlemeler sırasında oyunların oynanacağı alanın tüm dekor ve düzenlemesi de yine personellerimiz tarafından kusursuz bir şekilde organize edilirken, yarışma sırasında gerekli olacak spiker ve benzeri gibi tüm teknik ekip de firmamız tarafından planlanıyor.

YouTube kanalımızda yer alan alternatif etkinlikler oynatma listemizden tüm alternatif etkinlik videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.