Genel Koordinatör

"Genel Koordinatörümüz Musatafa Sohtaoğlu’nun söylemek istedikleri var!"

Musatafa Sohtaoğlu

1996 yılında, Çorlu’da yerel bir radyoda başladı bu yolculuk. Bir yıl sonra kurduğumuz FA Organizasyon ajansıyla Çorlu Dondurma Festivali’nin organizasyonunu üstlenmiştik. 7 gün 7 gece süren festival, harika bir final gecesiyle sona erdiğinde aklımda tek bir şey vardı: daha da iyisini yapmak.

İşte o gün bugündür, hep daha da iyisini yapmak için çalıştık. Tüm Trakya’da adımızı duyurduk, daha iyisini hedefledik. Çorlu Ticaret Borsası, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Sayın Fikret Orman’ın Çorlu’daki fabrikasının danışmanlık ve promosyon çalışmalarını yürütmeye başladık, “neden daha da iyisi olmasın?” dedik.

2003 yılında rotayı İstanbul’a çevirdik. Bu defa amaç tüm Türkiye’ye hizmet etmekti. Mecidiyeköy ofisimizi açtık, çalıştık, çabaladık, büyüdük ama hep daha iyisinin mümkün olduğuna inandık. Mükemmele olan tutkumuz sayesinde, ilk günkü heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Arçelik’in Trakya Bölgesi reklam çalışmaları, Honda ve diğer araba markalarının Trakya’daki çalışmaları, tüm Türkiye’de ses getiren sanatçı etkinlikleri, hepsi mükemmele olan inancımızın eseri.

“İnanmak başarmanın yarısıdır” derler ya, bizim de hem yurt içinde hem de yurt dışında bu kadar başarılı işlere imza atmamızın arkasında bu inanç var. Bizimle birlikte bu inancı paylaşan, bu günlere gelmemize vesile olan tüm ekip arkadaşlarımıza, tüm çözüm ortaklarımıza ve tüm sanatçı dostlarımıza teşekkürü borç biliyorum.

FA Organizasyon Çorlu’da doğdu, Türkiye’de büyüdü ve dünyada takdir kazanmaya devam ediyor. Bugün yedi Avrupa ülkesinde 5 Türki devletinde ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Daha iyisine olan inancımız sayesinde yola emin adımlarla devam ediyoruz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.