Sanatçılar

Etkinliğinize uygun en doğru sanatçıyı birlikte seçelim!

Sanatçılar ile en güzel günlerinizi akıllara kazımak ister misiniz? FA Organizasyon ile en mutlu günleriniz sanatçılarla taçlanacak!

Sanatçılarımız, organizasyon etkinliklerinde sahne performansı ile davetlilere unutulmaz anlar bırakmaktadırlar. Sanatçılarımız ile; konser, festival, kurumsal etkinlik, lansman geceleri, düğün organizasyonu ve muhtelif etkinliklerde bir araya gelebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel düzeyde sanatçı menajerliği ve sanatçı booking operasyonlarını sağlayan kurumsal bir etkinlik firmasıyız. Dolayısıyla da anlaşmalı olduğumuz sanatçı portföyü oldukça geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır.

Kurumsal etkinlik, festival organizasyonları, gala gecesi, düğün organizasyon ve dijital etkinlik gibi tüm özel günlerinizde her detayı sizin yerinize düşünmekteyiz.

Türk Halk Müziği Sanatçıları ile Organizasyon Hizmetlerimiz

Düğün, nişan ve festival gibi özel etkinlik programlarınızın yanı sıra firma olarak, kurumsal müşterilerimize de aynı kalitede kurumsal organizasyon hizmetleri sunmaktayız. Firma ya da şirketinizin adına Türk halk müziği, arabesk ya da Türk sanat müziği konsepti ile etkinliklerinizi sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünerek organize etmekteyiz.

Organizasyon alanında uzman ve deneyimli olan ekiplerimiz; ses, ışık ve sahne sistemleri düzenlemelerinden Truss, Ses sistemi, ışık sistemi, podyum kurulumuna kadar tüm düzenlemeleri son teknolojiye ait ekipmanlarımız yaparak siz ve misafirleriniz için unutulmayacak organizasyonlar düzenler.

Sanatçılar

Pop Sanatçıları ile Eğlencenin Sınırlarını Zorlayın

FA Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimiz için belediyeler kapsamında festival organizasyon yapabildiğimiz gibi aynı zamanda düğün, nişan ve kına gibi özel günlerinizde de istediğiniz pop sanatçıları başta olmak üzere kadın-erkek istediğiniz Karadeniz sanatçıları ile de sizleri buluşturmaktayız.

1997 yılından bu yana profesyonel organizasyon hizmetleri sunan firmamız; Ebru Gündeş, Kenan Doğulu, Sıla, Zeki Müren, Sibel Can, Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay, Gülşen, Ajda Pekkan, Berkay, Zeynep Bastık, Edis, Ziynet Sali, Teoman, Sezen Aksu, Zara, Tarkan ve benzeri gibi hem halk müziği hem de pop ve arabesk gibi türleri seslendiren birçok sanatçı ile sizleri buluşturmaktadır.

Festivallerin ve özel organizasyonların yanı sıra aynı zamanda sanatçı konser hizmeti sunan firmamız, sanatçı menajerliği hizmetleri kapsamında geniş sanatçı portföyü ile dilediğiniz sanatçının konserlerine de hızlı bir şekilde ulaşabilir ve firmamızın kaliteli hizmet anlayışı ile eğlenceye doyasıya zaman ayırabilirsiniz.  

Sanatçı etkinlikleri kapsamında firmamız; sanatçı isteklerini tüm ayrıntısı ile göz önünde bulundurarak süreci ilerletmektedir. Ayrıca ses, ışık ve sahne düzenlemeleri, rider planlamaları, iaşe ve transfer süreçleri büyük bir hassasiyet ve özenle planlanmaktadır. Tüm bu planlamalar dahilinde FA Organizasyon olarak tüm sürecin doğru planlanarak kusursuz bir şekilde yönetilmesi konusunda büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Sektöre adım attığımız 1997 yılından bu yana sayısız sanatçı ile birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Halen de geniş bir sanatçı portföyüne sahip olan firmamız, bu konudaki hizmet deneyimlerini arttırmaya devam etmektedir.

Yönettiğimiz tüm sanatçı organizasyonu hizmetlerimizde hem sanatçılarımızın hem de müşterilerimizin tüm isteklerini eksiksiz şekilde dikkate almaktayız. Bu nedenle de kına gecesi, düğün ya da festival organizasyonlarında olduğu gibi kurumsal organizasyonlarda da organizasyon türüne performans olarak en uygun sanatçı eşleştirmesini özenle yaparak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en doğru eşleştirmeleri yapıyor ve bu bağlamda etkinliklerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

1997 yılından bu yana oluşturmuş olduğunuz geniş sanatçı portföyümüz ile birlikte sizlere yılların deneyimi ve profesyonelliği dahilinde her etkinliğe özel olarak sanatçı menajerliği ve sanatçı booking hizmetlerini gururla sunuyoruz. Dolayısıyla da sektöre adım attığımız günden bu yana en iyi düğün sanatçıları, gala gecesinde tercih edilen sanatçılar ve en çok eğlendiren sanatçı seçenekleri ile doğrudan beklentilerinize yönelik etkinliklerinizi size özel planlıyoruz.

Teknik ekipman, teknolojik alt yapı ve profesyonel kadro ile organizasyon alanında lider bir firma olarak geniş sanatçı portföyümüz ile aynı zamanda sizlere kurumsal dijital iş birliği hizmetleri de sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerden sorunsuz ve kusursuz şekilde faydalanabilmek ve en profesyonel sanatçı danışmanlık hizmetini alabilmek için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.