Berkay

Berkay

Berkay, son dönemlerde pop müziğin sevilen isimlerinden birisi haline gelmiştir. Berkay hayranıysanız sanatçı menajerliği hizmetlerimizden faydalanın.

Şarkılarıyla ve katıldığı programlardaki performansıyla son dönemlerde popülerliği daha fazla artan Berkay, FA Organizasyon firmamızın sanatçı portföyünde yer alan isimlerden birisidir. Kına, nişan, düğün, festival ve konser gibi organizasyonlarınızın yanı sıra kurumsal organizasyonlarınızı ünlü sanatçı ile daha keyifli ve unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Kimdir?

29 Aralık 1981 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açan Berkay Şahin’in anne ve babası Artvinlidir. Artvinli ailenin oğlu olan ünlü sanatçı, 1996-2009 yılları arasında ailesiyle birlikte İzmir’de yaşamış ve 2009 yılında İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.

Albüm çıkartmaya başlamadan önce Bodrum, Kuşadası, Çeşme ve Antalya gibi tatil alanlarında sahneye çıkmaya başlayan ünlü sanatçı, 2009 yılında albüm çalışmalarına başlamış ve ilk albümünü 2010 yılında çıkararak sevenleriyle buluşturmuştur.

Kaç Yaşında?

Yakışıklı ve başarılı sanatçı Berkay, 1981 yılında Ankara’da doğmuştur. 2022 yılı itibariyle yakışıklı sanatçı 41 yaşındadır.

Nereli?

Ailesi Artvinli olan Berkay Şahin, 1981 yılında Ankara’da doğmuştur. Ancak baba tarafından aslen Artvinlidir.

Albümleri

2010 yılına kadar albüm çıkartmadan sadece tatil bölgelerinde sahne alan Berkay, 2010 yılında ilk albümünü “Ele İnat” adıyla çıkarmıştır. İlk albümünde başarısını kanıtlayan ünlü şarkıcı, bu albüm sayesinde “en iyi sanatçı” ödülünü almaya da hak kazanmıştır.

İkinci albümünü ise 2 yıl sonra 2012 yılında çıkaran sanatçı, sevenlerinin karşısına “Aşk Sadece” isimli albümüyle çıktı. Her şarkısı ve her albümü büyük ilgi gören sanatçı, her albümünde çıkış yapmayı başarmıştır.

Şarkıları

Albümlerin yanı sıra aynı zamanda sık aralıklarla şarkılar çıkaran Berkay bugüne kadar; Ele İnat, Aşk Melekleri, Benim Hikayem, Arabest, Yansıma, İz, Aşk Sadece, Doksana Bir Kala, Uygun Adım, Ey Aşk, Ben Sadece, İsyanlardayım, Deliler, Deli Et Beni, İki Hece ve Kırgınım Ona şarkılarıyla sevenlerinin gönlünü kazanmayı başarmıştır.

Konser

Geniş sanatçı portföyü ile profesyonel sanatçı menajerliği hizmetleri sunan FA Organizasyon, gerek bireysel gerekse kurumsal organizasyonlarınızda Berkay ile sizleri sorunsuz ve keyifli bir şekilde buluşturmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Berkay Şahin sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Berkay Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.