Hakkımızda

FA Organizasyon, kurumsal organizasyonlar, ses, ışık & sahne sistemleriyle etkinlikler, düğün ve festival organizasyonlarıyla anılarınızın unutulmaz olmasını sağlayan ve sanatçı menajerliği ve sanatçı organizasyonları, ses, ışık & sahne sistemleriyle konser ve dijital ajans hizmetleri gibi geniş hizmet yelpazesi sunan bir organizasyon ve etkinlik ajans şirketidir.

Bunların yanı sıra hem ülkemizde hem de yurt dışında; konserler, etkinlik yönetimi, turizm iş birlikleri kurumsal etkinlikler, alternatif etknlikler ve after partyler organize eden firmamız, gösteri dünyasının ışıltılarını alternatif etkinlikler kapsamında hizmetinize sunmaktadır.

Fa Dijital markamız ise ulusal ve uluslararası markalara 360 derece hizmet veren; çok yönlü, kreatif ve dinamik bir ekiple piyasaya entegre olmuş dijital ajansıdır.

”Daha kaliteli” bir reklam ”daha kreatif” bir motto anlayışıyla, daima daha fazlası için beyin fırtınası yapan ekibimizle, markanıza kalite ve farklılaşmayı getirmeyi hedefleyen bir misyonla stratejilerimizi oluşturuyoruz.

Günümüzün vazgeçilmez bir parçası olan dijital hizmetler ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve en güncel yöntemleri uyguluyoruz. Sağladığımız dijital hizmetler; virtual studio, hybrid studio, medya prodüksiyon ve etkinlik tasarımı ve dijital hizmetleri kapsamaktadır.

Marka değerinizden aldığımız ilhamla yaptığımız işler markanızı öne çıkarırken, sağladığımız müşteri memnuniyetiyle daha tutkulu işler ortaya çıkarmaya devam ediyoruz.

FA Organizasyon

25 yıllık tarihimizdeki önemli gelişmeler…

1997

Başarılarla dolu 25 yıllık yolculuğumuz, Çorlu’da, 16 m2’lik şirin bir ofiste başladı.

İlk işimiz dün gibi. Çorlu Belediyesi’nin düzenlediği Dondurma Festivali’nin organizasyonunu üstlenerek, bize duyulan güveni boşa çıkarmadık. Sinan Erkoç, Ümit Sayın ve Rober Hatemo gibi ünlü sanatçı dostlarımız da bu heyecanlı günümüze sahneden eşlik ettiler.

1998

İsmimizi kısa sürede İstanbul’a kadar duyurduk.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde organize ettiğimiz T.C. Enerji Bakanlığı sempozyumu, İstanbul’da gerçekleştireceğimiz sayısız organizasyonun ilki oldu. Onu Honda Plaza’nın açılışı ve diğer başarılı organizasyonlar izledi.

1999

Ve devlet kuruluşlarına ilk hizmetimiz...

Dönemin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve başbakanı Mesut Yılmaz’ın katılımlarıyla Eski Çorlu Devlet Hastanesi açıldı. Altında yine bizim imzamız vardı. T.C. Enerji Bakanlığı açılış organizasyonları da yine bu dönem gerçekleştirildi.

2000

İşimize olan tutkumuzla birçok ilke imza attık.

Ses getiren organizasyonlar yaptıkça, biz de daha fazla konuşulduk. Fuarlara, festivallere gittik, stantlar kurduk, yat organizasyonları yaptık, işimize olan tutkumuzla birçok ilke imza attık.

2001

Sayın Fikret Orman FA Organizasyan'la çalışmaya başladı.

Şimdilerde Beşiktaş futbol kulübü başkanlığını yapan Sayın Fikret Ormanın ortaklığındaki KNORR-ORSAN adlı firmanın promosyon danışmanlık hizmetleri, FA Organizasyon tarafından yürütülmekteydi.

2002

Dünyaya açılma vakti!

Türkiye’deki başarılarımızın ardından gözümüzü Avrupa’ya diktik. Hollanda, Almanya, Fransa, İsveç, İsviçre, Yunanistan ve Bulgaristan... İlk defa organizasyon yaptığımız yurt dışında da gönülleri fethettik. Yavru vatan Kıbrıs’ta da Yakın Doğu Üniversitesi Bahar Şenliği’ni çok güzel anılarla tamamladık.

2003

Büyük şehir, büyük hayaller ve büyük organizasyonlar...

İstanbul’daki yeni ofisimiz, yeni başarıların merkezi haline geldi.

2004

Yaptığımız işe gösterdiğimiz özenin fark edilmesi, harika bir duygu.

Gima Market Zincirleri açılışlarının ilkini Çorlu’da yaptık. Ve öyle beğenildi ki bölge bölge tüm Türkiye’deki açılışlar bize emanet edildi.

2005

Türk Silahlı Kuvvetlerine hizmet etmenin onuruna ulaştık!

İlk defa 2005’te Türk Silahlı Kuvvetleri için düzenlemeye başladığımız Ordu Evi organizasyonları, her türlü iş ortağına hizmet verebildiğimizin en güzel örneği.

2006

Adres, yine Kıbrıs. İlk bayi toplantı organizasyonumuz!

Adres, yine Kıbrıs. Teksan markası için ilk bayi toplantımızı gerçekleştirdik. Sanatçı Lerzan Mutlu da o gece bizimleydi.

2007

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezinde, ilk AVM etkinliğimiz!

Cevahir AVM’de İbrahim Tatlıses, Ahmet Selçuk İlkan ve daha birçok ünlü konuklarımız arasında. Konser organizasyonu ve kokteyl hizmetimiz yine beğenileri topluyor.

2008

Neden kurumsal şirketler için de etkinlikler yapmayalım? dedik... Ve başladık!

Madem festivalden açılışa her organizasyonda iddialıyız, neden kurumsal şirketler için de etkinlikler yapmayalım? İşte sonradan birçok kurumsal firma için düzenlediğimiz personel etkinlikleri ve bayi toplantıları böyle başladı. Aynı yıl, Alman Firması LSG ve Starfood için tanıtım filmleri de hazırladık.

2009

FA Organizasyon 2009 yılında, en az bir parti adayı kadar çalıştı!

Adaylara danışmanlık hizmeti, tanıtım filmleri, seçim şarkıları ve promosyon çalışmalarıyla herkesin beğenisini kazandık.

2010

İlk TV programımız!

Karşınızda sanatçımız güzeller güzeli Aydan Şener ve gerçekleştirdiğimiz ilk TV programı.

2011

İlk Konsolosluk Balo organizasyonumuz!

İlk defa 2011’de düzenlemeye başladığımız Konsolosluk Baloları, işimize gösterdiğimiz özenin meyveleri.

2012

Bu kadar mı ? Hayır.

İki kıtayı buluşturan İstanbul’daki gurur yolculuğumuz, belediyeler için düzenlediğimiz Ramazan ayı etkinlikleriyle devam etti. Bu kadar mı? Hayır. Sinop Üniversitesinin Yıl sonu Kep törenini gerçekleştirerek, Anaokullarda, İlokullarda, Lise ve Üniversitelerde gerçekleştireceğimiz Kep törenlerinin ilk adamını atmış olduk!

2013

Germaine de Capuccini- Azerbaycan

Marka Germaine de Capuccini, marka yüzüyse sanatçımız Aydan Şener. Hazırladığımız tanıtım filmi ve organizasyonlarla Azerbaycan’da herkesin ilgisini çekmeyi başardık.

2014

Ve sonrası...

25 YILLIK YOLCULUĞUMUZ,
ÇORLU’DAN TÜM DÜNYAYA UZANIYOR.

Dünyanın dört bir yanında ilk günkü heyecanımızla
harika etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz.

Milyonlarca insanın yüzündeki gülümseme, en büyük referansımız.

Ve siz de Fark Arayanlardansanız, bir gün kesinlikle tanışırız.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.