Sanatçı Menajerliği & Etkinlikleri

Sanatçı menajerliği ile etkinliklerinizi sevdiğiniz sanatçılarla süsleyebilirsiniz. Unutulmaz etkinlikler için FA Organizasyon farkını yaşayın!

Sanatçı menajerliği, özellikle son zamanlarda en çok aranan profesyonel organizasyon hizmetleri arasında yer almaya başlamıştır. Bizler de FA Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sizleri Türkiye’nin en başarılı ve ünlü sanatçıları ile buluşturuyoruz.

FA Organizasyon firması olarak booking satış haklarını üstlenerek geniş bir sanatçı portföyüne sahip bir firma niteliği taşıyoruz. Ses, ışık ve sahne sistemleri gibi teknik profesyonel hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda sizleri hayalinizdeki sanatçılar ile buluşturmak için sizlere bir telefon kadar uzağız.

Tüm etkinlik planlamalarınızın her sürecinde profesyonel teknik ekibi ile yanınızda olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz ve planlamak istediğiniz düğün organizasyon ve benzeri gibi tüm organizasyon türlerinde bir numaralı profesyonel desteğiniz olmaya hazırdır. Tüm bu hizmetler kapsamında siz değerli müşterilerimizin en değerli ve en özel anlarını tüm detayları ile planlayarak en kusursuz şekilde uygulamaya koyuyoruz.

Sanatçı Menajerliği Nedir?

Sanatçı menajerlik işi dikkat, özveri ve aynı zamanda planlama yeteneği gerektiren profesyonel bir alandır. Adından da anlayabileceğiniz gibi sanatçı menajerliği yapan kişiler, anlaşmış oldukları sanatçıların tüm süreçlerinin planlamasından sorumlu kişilerdir. Ünlülerin tanıtımı, konser öncesi hazırlıkları, organizasyonların ayrıntıları ve bu ayrıntıların sorunsuz olarak uygulanması sanatçı menajerinin temel görevleridir.

Çalışılan ünlülerin tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere sanatçının tüm mesleki faaliyetleri, doğru ve etkili projelerde yer alabilmesi için yapılması gereken çalışmalar da sanatçı menajerliği tanımları arasında yer alıyor. Tüm bu görev ve sorumlulukları üzerinde taşıyan profesyonel bir organizasyon firması olarak sizleri en unutulmaz organizasyonlarınızda sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturuyoruz.

Booking satış haklarını alarak sayısız ünlü ile anlaşmalı olan firmamız, gerek bireysel gerekse kurumsal organizasyon etkinliklerinizde sizleri sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturuyor. Sizler de etkinliklerinizde sanatçı menajerlik hizmetleri almak ve hayallerinizi sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturmak istiyorsanız tüm süreci FA Organizasyon olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Sanatçı Menajerliği Nasıl Yapılır?

Sanatçı menajerliği, profesyonel olarak yapılması gereken bir iştir. Hizmet kapsamı menajerin anlaşmalı olduğu sanatçılar dahilindedir. Dolayısıyla da bir sanatçı menajerinin ilk göre öncelikle anlaşmalı olduğu sanatçıların tanıtım ve reklam faaliyetleri ile ilgilenir. Ayrıca sanatçının en etkili ve en faydalı programlarda yer alması için gerekli tüm prosedürü üstlenir.

Diğer bir deyişle sanatçı menajeri, sanatçının en doğru projeyi seçmesi için bilgi birikimine ve profesyonelliğine dayanarak yönlendirme yapar. Bu yönlendirmeler neticesinde sanatçı ya da sanatçıların katılacağı etkinlikler öncesinde tüm hazırlıklarını yaparak tüm süreci sorunsuz bir şekilde organize eder. Aslında tüm bu çalışma kapsamı, sanatçılar açısından dinleyici ve izleyiciler tarafından doğru bir izlenim bırakmaya yöneliktir.

Anlaşmalı olduğu ve bu anlaşma doğrultusunda menajerliğini yapan kişiler, sanatçıların tüm basın ve iletişim sürecini en iyi şekilde yönetmeye çalışır. İşte bu faaliyet alanları profesyonel bir organizasyon firması olan FA Organizasyon firmamız tarafından üst düzeyde gerçekleştirilir ve geniş sanatçı portföyü sayesinde sevdiğiniz sanatçıları sizlerle buluşturur.

Menajer Nasıl Bulunur?

Sanatçılar veya tanınmış isimler için menajer nasıl bulunur sorusu oldukça önemlidir. Her ne kadar bunun pek çok yolu olsa da bu konuda uzman firmalar, bu süreci oldukça kolaylaştırmaktadır. 

Bu konuda hizmet veren firmalar uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Bu size sektörünüzde en uygun menajeri bulma konusunda avantaj sağlar. Böylece kişiler kendileri için en uygun menajeri daha iyi tespit edebilir.

Bunun yanı sıra menajer nasıl bulunur sorusunun yanıtlarından biri de geniş bir çevreye sahip olmadır. Bu konuda yardım eden firmalar geniş bir profesyonel ağa sahiptir. Bu ağ potansiyel menajerlerle bağlantı kurmanıza ve sektördeki önemli kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

Sanatçı Menajerlik Şirketleri

Sanatçı menajerlik firmaları araştırması yapıyorsanız firmamız ile en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Tamamen profesyonel bir alan olan sanatçı menajerliği, firmamızın profesyonel ekibi ile sizlere memnuniyet garantisi ile sunulur. Dijital hizmetler ve benzeri gibi organizasyon alanlarında da sizlere profesyonel ekiple hizmet sunan firmamız, kurumsal bir sanatçı menajerlik firması olarak bu alanda da beklentilerinizi en iyi seviyede karşılıyor.

Firmamız, 360 derece hizmet veren dolayısıyla da hizmet portföyü geniş olan organizasyon firmasıdır. Bu doğrultuda anlaşmalı olduğunuz sanatçıların tüm tanıtım ve etkinlik planlaması faaliyetlerini yürütürken diğer yandan yeni etkinlikler ile sanatçılarımıza yeni iş sahaları oluşturmaktayız.

Sanatçı Booking

Sanatçı organizasyon firmaları arasında profesyonelliği ve başarıları ile lider firma olan firmamız, booking satış haklarını üstlenmiş olduğu geniş sanatçı portföyü ile sizlere hizmet sunuyor.

Sanatçı booking hizmetlerimiz; interaktif konser organizasyonları başta olmak üzere özel event, açılış, yat gezisi etkinlikleri, sosyal medya için video paylaşımları gibi organizasyonlar ile aklınıza gelebilecek tüm organizasyonları kapsayarak reklam amaçlı tüm çalışmalarınızda sizleri ünlü sanatçılar ile bir araya getirir.

Sizler de FA Organizasyon farkı ve deneyimi ile şarkıcı booking hizmetleri almak istiyorsanız bu hizmetlerimiz kapsamında misafirlerinize eğlencenin zirveye çıktığı anlar sunabilirsiniz. Sanatçı booking hizmetlerimiz, genel bir forma sahiptir.

Her müşterimizin beklenti ve taleplerinin yanı sıra aynı zamanda yapmak istediğiniz organizasyon türüne göre değişkenlik gösterir. Örneğin; düğün organizasyonu için başka festival için başka ya da kurumsal organizasyonlar için başka sanatçılar tercih edilir. Bizler bu noktada tüm süreçte sizin beklenti ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak tüm süreci kusursuz bir şekilde planlamaktayız.

Sanatçı Organizasyonları

Sanatçı organizasyonları kapsamında siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak festival organizasyon programları, kurumsal organizasyonlar, Gala etkinlikleri, düğün organizasyonları gibi organizasyonların A’dan Z’ye planlanmasının yanı sıra sanatçı danışmanlığı ve sanatçı etkinliklerinin organize edilmesi gibi süreçlerini üstlenmekteyiz.

sanatçı menajerliği

Düzenleyeceğiniz etkinliğinizin hitap ettiği kitleye en uygun sanatçılar belirliyoruz, sanatçı booking işlemleri gerçekleştiriyoruz ve sanatçıları misafirleriniz ile buluşturuyoruz. 1997 yılından bu yana biriken tecrübelerimiz ile sanatçı menajerlik ve booking çalışmalarımızı profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla da sizlere sunduğumuz sanatçı bütçeleri her zaman daha ekonomik düzeydedir.

Sanatçı organizasyonları kapsamında firmamız; sanatçı temini, yasal süreç, organizasyon detayları, sanatçıya ait repertuarı ve istekler, teknik sistem ve kulis ortamı, ulaşım ve konaklama, proje tasarımı, dijital pazarlama tanıtımı gibi tüm operasyonları teknik ekibimizde bulunan operasyon sorumlusu uzmanlarımız ile birlikte tamamlar.

Etkinlik kapsamında söz konusu olan sanatçının tüm istek ve ihtiyaçları ile birebir ilgilenen firmamız, koordineli çalışma sistemi sayesinde hem teknik ekibin hem de sanatçının doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar. Size ise hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan sadece kusursuz olan organizasyonunuzun tadını çıkarmak kalır. Böylece etkinlik süreci hem siz hem de davetlileriniz için sorunsuz bir şekilde atlatılır.

Sanatçı menajerliği hizmetlerimiz kapsamında etkinliklerinizin teknik kısmının yanı sıra aynı zamanda eğlence kısmını da üstlenerek sizlere keyifli zamanlar vaat ediyor. Sanatçı planlamalarından orkestra gruplarına kadar tüm detayları düşünerek organizasyonlarınızı unutulmaz noktaya taşıyoruz. Tüm süreci profesyonel yönetim ekibimiz dahilinde önceden planlayarak akışı diğer tüm etkinlik detayları ile bütün haline getirip eğlenceyi zirveye taşıyoruz.

Reklam ve Dijital Çalışmaları

Profesyonel düzeyde sanatçı menajerliği hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda reklam ve dijital çalışmaları konusunda sizlere en güçlü çözüm ortağı olmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında;

  • Reklam filmlerinde yer alması için sanatçılar ile gerekli bağlantıları kurmak,
  • Jingle olarak belirlenmesi gereken şarkıları seçmek,
  • Dizi müziği olarak kullanılacak olan şarkıların soundtrack planlamasını yapmak,
  • Sosyal medya ve dijital çalışmalarında sanatçılarla iş birliği yapmak isteyen markalara hizmet vermek,
  • Marka yüzü arayan markalar için tercih edilen sanatçılar arasında köprü görevi görmek de FA Organizasyon olarak firmamızın kurumsal reklam ve dijital çalışmaları kapsamında yer almaktadır.

YouTube kanalımızda yer alan sanatçı menajerlik ve organizasyonları oynatma listemizden tüm sanatçı menajerliği ve etkinlikleri videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.