Sanatçılarımız

Sena Şener

Sena Şener, Türkiye’nin en popüler ve başarılı kadın sanatçılarından biri haline gelen Türk müzisyen ve şarkıcı-söz yazarıdır.

Detaylar »

Sakiler

Sakiler, bir Türk halk müziği ve rock müziği grubudur. Grup, kendine özgü tarzı ile her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.

Detaylar »

Köfn

Köfn, son yıllarda Türkiye’de en çok dikkat çeken müzik gruplarından biridir. Elektronik müzik ve indie pop tarzındaki müzikleri ile geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başarmışlardır.

Detaylar »

Emircan İğrek

Emircan İğrek, Türk pop müziği sanatçısıdır. Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahiptir, “Nalan” şarkısıyla zihinlerdeki yerini almıştır.

Detaylar »

Motive (Şarkıcı)

Motive, Türkçe rap müziğin en popüler isimlerinden biridir. 2016 yılında müzik hayatına başlayan müzisyen, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Detaylar »

Mavi Gri

Mavi Gri, 2005 yılından beri Türk Rock müziğinin önemli bir parçasıdır. Özgün tarzları, duygusal ve etkileyici sözleri ve güçlü vokalleri ile hayranlarının kalbini fethetmeyi başaran

Detaylar »

Dedublüman

Dedublüman, Türk müzik sahnesinde dikkat çeken ve özgün tarzıyla kendinden söz ettiren bir sanatçıdır.

Detaylar »

Seda Mete

Seda Mete, Türk müzik endüstrisinin önemli seslerinden biridir. Müzik kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atmıştır.

Detaylar »

Melike Şahin

Melike Şahin, güçlü sesi ve kendine özgü tarzıyla Türk müzik sahnesinin yükselen yıldızlarından biridir.

Detaylar »

Melis Fis

Melis Fis, güçlü sesi ve kendine özgü tarzıyla Türk müziğinin yeni yıldızı olarak öne çıkmaktadır…

Detaylar »
Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.