Motive'ye ait bir konser fotoğrafı

Motive (Şarkıcı)

Motive, Türkçe rap müziğin en popüler isimlerinden biridir. 2016 yılında müzik hayatına başlayan müzisyen, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Motive’in şarkıları Spotify, Youtube ve diğer müzik platformlarında milyonlarca kez dinlenmiştir.

Başarılı şarkıcı, enerjik sahne performansı ve özgün tarzı ile de dikkat çekmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde konserler veren ünlü isim, her konserinde büyük bir coşkuyla karşılanmaktadır.

 

Motive Kimdir?

Motive, 24 Mart 2000 yılında İstanbul’da doğan Tolga Can Serbes’in sahne adıdır. 2016 yılında müzik hayatına başlayan Motive, kısa sürede Türkçe rap müziğin en popüler isimlerinden biri haline gelmiştir.

 

Motive’in Müzik Tarzı

Motive, trap, drill ve old school rap gibi farklı alt türleri harmanlayarak özgün bir tarz oluşturmuştur. Enerjik ve agresif vokalleri, sert ve vurucu beatleri ile dikkat çeken ünlü isim, şarkılarında genellikle sokak hayatı, aşk, hüzün ve öfke gibi temaları işlemektedir.

 

Motive’in Kariyeri

Motive, ilk olarak “Yalan” ve “Duman” adlı şarkılarıyla underground rap müzik camiasında dikkat çekmiştir. 2018 yılında yayınladığı “Makaveli” albümü ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Bu albümün ardından “Nirvana”, “Olabilir”, “Bambaşka” ve “Düşman” gibi hit şarkılara imza atmıştır.

Motive, 2020 yılında “Yüzleşme” adlı EP’sini ve 2022 yılında “22” adlı albümünü yayınlamıştır. Her iki albümü de büyük beğeni toplamıştır.

 

Motive’in Başarıları

Motive, müzik kariyeri boyunca birçok başarıya imza atmıştır. Spotify’da aylık 4.5 milyondan fazla dinleyiciye sahip olan şarkıcı, Youtube’da da milyonlarca izlenme almıştır.

 

 
Motive’nin FA Organizasyon kapsamında düzenlenen konser etkinliğinden

 

Motive, 2022 yılında “En İyi Rap Sanatçısı” dalında Altın Kelebek Ödülü’ne aday gösterilmiştir.

 

Motive’in Kişiliği

Motive, samimi ve mütevazı kişiliğiyle de hayranlarının sevgisini kazanmıştır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü müzisyen, hayranlarıyla iletişim kurmaya özen göstermektedir.

Motive Hakkında İlginç Bilgiler

  • Rap müzik dinlemeye 12 yaşında başlamıştır.
  • İlk şarkısını 14 yaşında yazmıştır.
  • Lise terktir.
  • Dövme sanatçılığı da yapmaktadır.
  • Beşiktaş JK taraftarıdır.

 

Motive Konser

Müzisyen, Türkiye’nin birçok şehrinde konserler vermektedir. Konser tarihlerini ve bilet bilgilerini resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 


Motive, FA Organizasyon kapsamında sevenleriyle bir araya geldi!


 

Motive Gerçek Adı

Motive’nin gerçek adı Tolga Can Serbes’tir.

 

Motive Kaç Yaşında?

Motive, 2023 yılı itibarıyla 23 yaşındadır.

 

Motive Nereli?

Motive, İstanbul doğumludur.

 

Motive Şarkıları

Motive’nin en sevilen şarkıları arasında “Duman”, “Makaveli”, “Yalan”, “Düşman”, “Bambaşka”, “Nirvana” ve “Olabilir” yer almaktadır.

 

Motive Konser Takvimi

Motive’nin güncel konser takvimini resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Motive Yeni Albüm

Motive’in son albümü “22” 2022 yılında yayınlanmıştır.

 

Motive Menajeri

Motive’nin menajerliği deneyimli bir ekip aracılığıyla yürütülmektedir. Motive’nin konser ve organizasyonlarıyla ilgilenmektedir. PR çalışmasını da yürüten menajerlik şirketi, müzisyenin kariyerine profesyonel anlamda dokunuşlar yapmaktadır.

 


Motive’yi etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Motive (Şarkıcı) Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.