Asuman Krause

Asuman Krause

Asuman Krause, ekranların sevilen ve renkli ismi olmakla birlikte; sunuculuğunun ve yaptığı albümler ile de dikkat çeken isimler arasında yer alır.

Alman babanın ve Çerkez annenin kızı olan Asuman Krause, başarılı ve renkli sunuculuğu ile gönüllerde yerini yapmış isimlerden birisidir. Bir dönem çıkardığı albümlerle de dikkatleri üzerine çeken güzel isim, ünlü isimler arasında oldukça merak edilen isimler listesinde ilk sıralarda yerini almaktadır.

Kimdir?

Asıl mesleği mankenlik ve modellik olan, Alman bir babanın ve Türk annenin kızı olan Asuman Krause; 1 Mart tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Bir dönem Berlin’de profesyonel düzeyde basketbol oynayan güzel manken, 17 yaşındayken 1993 yılında annesi ve ablası ile birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yaparak Türkiye’de yaşamaya başlamıştır.

1998 yılında Türkiye Güzellik Yarışması’na katıldı ve yarışmadan ikinci olarak çıktıktan sonra profesyonel olarak mankenlik ve modellik yapmaya başladı. Mankenliğin yanı sıra televizyon programlarında başarılı sunuculuğu ile de tanınan ünlü güzel; “Fear Factor”, “Wipe Out”, “Var mısın Yokmusun”, “Big Brother Türkiye” ve “Aileler Yarışıyor” programlarında yaptığı sunuculuklar ile uzun dönem ekranlarda sevilerek izlendi.

Kaç Yaşında?

1976 yılında dünyaya gözlerini açan Asuman Krause, 2022 yılı itibari ile 46 yaşındadır.

Nereli?

Baba tarafından Alman olan ünlü güzelin, Çerkez bir annenin kızı olmakla birlikte aynı zamanda Sakarya Adapazarlı olduğu biliniyor.

Albümleri

2006 yılında mankenliği bırakan Asuman Krause yine 2006 yılında içerisinde 13 şarkı bulunan “Çok Yalnızım” adında ilk albümünü çıkardı. Toplamda iki albümü olan ünlü manken, sunucu ve sanatçı; ikinci albümü olan “Kukla” albümünü ise 2008 yılında piyasaya sürerek sevenlerine takdim etti.

Şarkıları

“Çok Yalnızım” ve “Kukla” adında iki albüm çıkaran sanatçının albümleri içerisinde albümlerine isimlerini verdiği iki şarkısının yanı sıra aynı zamanda Tenimizin Uyumu, İstifa, Nereye Kadar, Yok Öyle Bir Şey, Diyorsun ki, Unutmayı Senden Öğrendim, Boşu Boşuna, Tenimizin Ruhu, Hep Yek, Bir Daha Arama, Diyemedim Sana, Kemerlerinizi Bağlayın, Yalan, Aşkı Bana Sakla, Aslında ve Aman Aman şarkıları yer alıyor.

Konser

Geniş sanatçı portföyü ile sanatçı booking hizmetleri sunan FA Organizasyon, sanatçı portföyünde sizlere festival, düğün, konser ve benzeri gibi etkinliklerinizde Asuman Krause menajerliği hizmetleri de sunarak etkinliklerinizi renklendirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Asuman Krause sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Asuman Krause Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.