Can Ozan Menajeri

Can Ozan

Can Ozan Özçelik, 7 Ekim 1990’da İstanbul’da doğmuş Türk müzisyen, söz yazarı ve prodüktördür. Müzikle 13 yaşında tanışan Can Ozan, akustik ve elektronik müzik türlerinde eserler vermektedir.
 

Can Ozan Kimdir?

Can Ozan Özçelik, 7 Ekim 1990’da İstanbul’da dünyaya gelen, Türk müzik tarihinin son yıllardaki en özgün ve etkileyici seslerinden biridir.

 

Can Ozan Kimdir?

 

Müzikle 13 yaşında tanışan ünlü şarkıcı, akustik ve elektronik müzik türlerini ustalıkla harmanlayarak kendine has bir tarz yaratmıştır. Hem duygusal ve melankolik eserleri, hem de enerjik ve coşkulu şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

 

Müzikal Yolculuğu

Ünlü şarkıcı, lise yıllarında gitar çalmaya başladı ve müzikle daha yakından ilgilenmeye başladı. Üniversite yıllarında çeşitli müzik gruplarında yer aldı ve sahne deneyimi kazandı. 2017 yılında Deniz Tekin ile birlikte seslendirdiği “Transatlantik” şarkısı büyük bir çıkış yakaladı ve müzisyeni geniş kitlelerle tanıştırdı. Bu şarkının başarısını “Ağlama Ben Ağlarım”, “Bi Şey Var”, “Derleme”, “Dolunay”, “Paranoyak”, “Sar Bu Şehri”, “Yalan Dünya”, “Yol” ve “Nefes” gibi hit şarkılar takip etti.

 

Başarıları

Can Ozan, kısa sürede yakaladığı başarıyla birçok ödüle layık görüldü. 2018 yılında Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı” ödülünü kazandı. 2019 yılında Kral Müzik Ödülleri’nde “En İyi Erkek Pop Müzik Sanatçısı” ve “Yılın Şarkısı” (Sar Bu Şehri) ödüllerini kazandı. 2020 yılında ise Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Erkek Solo Sanatçı” ödülüne layık görüldü.

 

Müzik Tarzı

Şarkıcının müzik tarzı, akustik ve elektronik müzik elementlerini harmanlayan özgün bir tarz olarak tanımlanabilir. Şarkılarında genellikle melankolik bir hava hakim olsa da, enerjik ve coşkulu şarkılar da repertuarında yer almaktadır. Sözleri ve besteleri ile dinleyicilerle derin bir bağ kurmayı başaran şarkıcı, Türk müzik piyasasında önemli bir yere sahiptir.

 

Can Ozan Ne Mezunu?

Can Ozan, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

 

Can Ozan Nasıl Ünlü Oldu?

Can Ozan, 2017 yılında Deniz Tekin ile seslendirdiği “Transatlantik” şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Şarkı YouTube’da milyonlarca dinlenmeye ulaşarak müzisyeni geniş kitlelerle tanıştırdı.

 

Can Ozan Kaç Yaşında?

Can Ozan, 2024 yılı itibarıyla 34 yaşındadır.

 

Can Ozan Hangi Grupta?

Can Ozan, herhangi bir müzik grubunda yer almamaktadır. Solo bir sanatçı olarak müzik hayatını sürdürmektedir.

 

Can Ozan Konser

Şarkıcı, Türkiye’nin birçok şehrinde konserler vermektedir. Konser tarihlerini ve bilet bilgilerini şarkıcının resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Can Ozan Şarkıları

Can Ozan’ın en popüler şarkıları arasında “Transatlantik”, “Ağlama Ben Ağlarım”, “Bi Şey Var”, “Derleme”, “Dolunay”, “Paranoyak”, “Sar Bu Şehri”, “Yalan Dünya”, “Yol” ve “Nefes” yer almaktadır.

 

Sar Bu Şehri

Ünlü şarkıcının 2019 yılında yayınladığı “Sar Bu Şehri” şarkısı, duygusal sözleri ve etkileyici melodisiyle kısa sürede büyük bir hit haline geldi. Şarkı, YouTube’da 100 milyondan fazla dinlenmeye ulaşarak müzisyenin en popüler şarkılarından biri oldu.

 

Şarkının Konusu

“Sar Bu Şehri” şarkısı, terk edilmenin ve yalnız kalmanın acısını anlatan bir şarkıdır. Şarkının sözlerinde, terk edilen bir kişinin yaşadığı hüzün, öfke ve kırgınlık duyguları dile getiriliyor. Şarkı, şehir metaforunu kullanarak bu duyguları daha da yoğunlaştırıyor.

 

Ağlama Ben Ağlarım

“Ağlama Ben Ağlarım” şarkısı, müzisyenin 2020 yılında çıkardığı “Paranoyak” albümünde yer alan bir şarkıdır. Şarkı, duygusal ve etkileyici sözleriyle dinleyiciler tarafından beğenilmiştir.

 

Şarkının Teması

“Ağlama Ben Ağlarım” şarkısı, ayrılık ve hüzün temasını işliyor. Şarkıda, sevgilisinden ayrılan birinin yaşadığı acıyı ve üzüntüyü anlatan sözler yer alıyor. Şarkının nakaratında ise “Ağlama ben ağlarım, sen gülümse ben gülerim” diyerek sevdiği kişinin üzülmemesini isteyen birinin duyguları dile getiriliyor.

 

Can Ozan Menajeri

Can Ozan menajeri ile, müzik kariyerinde zirveye ulaşmak için işbirliği yapıyor. Can Ozan’ın menajeri, profesyonel bir bakış açısı ve titiz bir çalışmayla sanatçının kariyerini zirveye taşıyor. Bu iş birliği, Can Ozan’ın hayran kitlesini genişletmesine ve müzik tarihinde iz bırakmasına yardımcı oluyor.


Can Ozan’ı etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Can Ozan Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.