Tan Taşçı

Tan Taşçı, hem şarkıcı hem de şarkı yazarıdır. İyi bir müzik kariyeri olan şarkıcı birçok eseri ile öne çıkar. Müzik dünyasında önemli isimlerden biri olan sanatçı açık hava konserlerinde binlerce dinleyicisi ile öne çıkar. Almanya doğumlu olan ünlü sanatçı hayatının büyük bir kısmını Ankara’da geçirmiştir. 

 

Tan Taşçı Kimdir?

Tan Taşçı sahne performansı ve birçok hit şarkısı ile önemli hayran kitlesine sahip şarkıcılardandır. Önemli kariyer hayatı olan Tan Taşçı hakkında şunlar söylenebilir:

  • Almanya’da dünyaya gelmiştir. Ancak Ankara’da yaşamıştır. 
  • İlkokul eğitimini Ankara’daki Arı Kolejinde almıştır. 
  • Lise eğitimini ise Rauf Denktaş Lisesi’nde tamamlamıştır. 
  • Daha sonraları polifonik korolarda uzun yıllar şarkılar söylemiştir. 
  • Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Korusu üyelerinden biri olmuştur. 
  • Aynı zamanda şan dersleri de almıştır. 
  • Ankara Üniversitesi’nin Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan bölümüne giren sanatçı halk ve sanat müziklerine de ilgi duymuştur. 
  • Birçok koroda ve devlet operasında görevler almıştır. Sahne dersleri de alan Tan aynı zamanda sinema dünyasında da bulunmuştur. 

Mürüvvetsiz Mürüvvet filminde rol almıştır. Bunların yanında öğrencilik yıllarında gece kulüplerinde şarkılar söylemiştir. Açık hava konserleri, gece kulüpleri, özel organizasyonlar, yardım geceleri ve daha birçok organizasyon ve etkinlikte sahne alan sanatçılardandır. Sevilen şarkıcı geniş hayran kitlesine sahiptir. 

 

Tan Taşçı Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Tan Taşçı birçok hayran kitlesine sahip önemli sanatçılar içerisinde bulunur. Hayranları ile buluşmak için birçok organizasyonda yer alan ünlü sanatçı her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından beğenilmektedir. Gerek sosyal medya hesapları üzerinden gerekse Tan Taşçı konser organizasyonları ile sanatçının faaliyetleri takip edilir. 

Beklentilere yanıt veren önemli sanatçılardan biri olması hem özel hem de halka açık birçok konserde yer almasını sağlamıştır. Beğenilen ve aranılan sanatçılardan biri olsa da Tan Taşçı iletişim bilgilerine ulaşmak son derece güçtür. Kendisi ile iletişime geçebilmek veya bir konser organizasyon sözü alabilmek için mutlaka menajerine ulaşmak gerekir. 

Menajerlik bilgilerine ulaşmanız halinde sanatçıdan konser veya özel etkinlik hizmeti alabilirsiniz. Sahne çalışmaları ile sevenleri ile buluşmayı amaçlayan ünlü sanatçı menajer aracılığıyla hizmet sunmaktadır.

 

Tan Taşçı Sahne Fiyatı

Tan Taşçı düğün ve konser fiyatı hakkında bilgi edinmek için sanatçıdan doğrudan bilgi almanız mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda diğer sanatçılarda olduğu gibi Tan Taşçı menajer iletişim bilgilerine ulaşmanız gerekir. Menajeri ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda sanatçının hangi şehirde ve etkinlikte sahne alması gerektiğini belirtmeniz gerekir.

Böyle durumlarda alınacak hizmetin detaylarına göre bir sahne fiyat teklifi verilmektedir. Menajerlik bürosu tarafından belirlenen fiyatlar her türlü etkinlik ve organizasyonun detaylarına göre farklılık gösterir. Böyle durumlarda özellikle ne tür bir sahne hizmetinin alınacağı detayları oldukça önem taşımaktadır. Menajerine ulaştığınızda tüm detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Tan Taşçı İletişim

Tan Taşçı iletişim bilgileri konusunda araştırma yaptığınızda kendisinin menajerlik şirketi ile çalıştığını görebilirsiniz. Profesyonel sanatçılardan biri olması özellikle menajer ile çalışmasını gerekli hale getirmiştir. Ünlü sanatçının mutlaka sahne fiyatları ve etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek isterseniz menajerine ulaşmanız gerekir. Tan Taşçı iletişim konusunda FA organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.

Tan Taşçı Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.