Sanatçılarımız

Serdar Ortaç

Serdar Ortaç kimdir, iletişim bilgileri nedir tarzı soruları cevaplandıracağız. İşte ünlü şarkıcının hayatı ve iletişim bilgileri! 

Türkiye’nin sevilen ve takip edilen ses sanatçılarından olan Ortaç, söz yazarlığını kendisi yaptığı şarkıları ile bilinmektedir. Sevilen sanatçının hayat hikayesi ve iletişim bilgileri sevenleri tarafından merak edilmektedir. 

Sahne performansı göz dolduran sanatçılar arasında yer alan şarkıcı konserlerinde ve televizyon programlarında sevildiği kadar, sosyal medyada da bir hayli ilgi ile takip edilmektedir. Ünlü sanatçı sosyal medya hesaplarında birçok marka ile iş birliği yapmaktadır. İş birliği söz konusu olan markalar ile ihtiyacınız dahilinde dijital anlaşma yapabiliyoruz. 

Birçok sosyal medya platformu kullanan sanatçının güçlü bir kitlesi de bulunmaktadır. Sizler de ünlü ses sanatçısının özel hayatını ve paylaşımlarını merak ediyorsanız takibe geçebilirsiniz. 

Serdar Ortaç Kaç Yaşında Nereli? 

Serdar Ortaç kimdir nerelidir soruları sıklıkla araştırılmaktadır. Ünlü sanatçının asıl memleketi, İstanbul’dur. İstanbul’da doğmuş olan ve eğitim hayatını İstanbul’da sürdürmüş olan sanatçı; 16 Şubat 1970 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. 

Türk pop müziğinin sevilen sanatçıları arasında yer alan İstanbul Vakıf Gureba Hastanesinde dünyaya geldi. İstanbul Kocamustafapaşa ilkokulunda ilköğretimini tamamlayan Ortaç, İstanbul Suadiye Lisesi’nde de orta öğrenimini bitirdi.  

Ortaç lise hayatını, İstanbul Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi sınıflarında geçirdi. Lise öğreniminde Torna ve Tesviye bölümünü bitiren Ortaç aynı zamanda babasının yanında da çalışarak deneyim kazandı.  

Sanatçı, babasının yanında çalıştığını ve hayat deneyimini onun yanında kazandığını her fırsatta dile getirir. Ortaç, okulundan ve babasının yanında çalışmasından geride kalan zamanlarda, hafta sonlarında su ve simit sattığını da dile getirmişti.  

Ünlü ses sanatçısı zorlu hayatına İstanbul Bilkent Üniversitesinde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı eğitimi ile devam etti. Fakat, üniversite eğitimini bitiremeden bıraktı.  

Şarkıcı yakalandığı MS hastalığı ile mücadele etmektedir. Katıldığı programlarda ayaklarının tutmadığını ve parmaklarının kitlendiğini dile getirir. 

Serdar Ortaç Nasıl Ünlü Oldu? İşte Meşhur Olma Hikayesi! 

Serdar Ortaç şarkıları ile sevilmekte ve halk tarafından bilinmektedir. Ünlü sanatçı üniversite eğitimini yarım bıraktıktan sonra İstanbul’da bulunan radyolardan birinde program sunuculuğu yapmıştır. 

Ünlü ses sanatçısı, ilk kez radyoda RAKS plak şirketi tarafından keşfedildi. O dönemin ünlü plak şirketlerinden olan RAKS şirketi ünlü sanatçının kendi şarkılarını seslendirme şansı verdi. 

Kendi yaptığı şarkılardan bir albüm ile ilk albümünü de tamamlayan Ortaç, müzik dünyasına o dönem bir giriş yapmıştı. 1994 yılında ilk albümü olan RAKS plakçılıktan” Aşk İçin” albümünü piyasaya sürdü. 

Serdar Ortaç karabiberim şarkısı ile resmen müzik dünyasında bir patlayış yaşadı. Şarkının günümüzde dahi ilgi ile dinlenmesi başarıyı kanıtlamaktadır. Sanatçı karabiberim şarkısı ile “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ortaç’ın diğer albümleri ise şu şekildedir: 

  1. Albüm 1994: “Aşk İçin”
  2. Albüm 1996: “ Yaz Yağmuru”
  3. Albüm 1998: “Gecelerin Adamı”
  4. Albüm 1999: “Bilsem ki”

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.  

Serdar Ortaç Kaç Yaşında Ünlü Oldu? İşte Katıldığı Programlar! 

Serdar Ortaç Padişah şarkısını yazdı ve Sibel Can’a verdi. Bu şarkının beğenilmesi sonucunda “Milliyet Yılın En Sevilen Şarkısı” ödülünü almaya layık görüldü. Ünlü sanatçı birçok şarkıyı yazmaya ve diğer ses sanatçılarına vermeye devam etti. 

Günümüzde de birçok beğenilen ve ilgi ile dinlenen şarkıların, söz yazarı kısmında Ortaç’ın ismini görmekteyiz. Ortaç 1999 senesinde Altın Kelebek ödülü alarak Türkiye’nin en ünlü sanatçıları arasına girmiş oldu. 

İlgi ile takip edilen sanatçı; ilk albümünü 1994 senesinde, 34 yaşındayken yapmıştı. Ortaç günümüzde de yalnızca şarkıları ile değil katıldığı programlardaki çeşitli diyalogları ile de gündem olmaktadır.  

Sevilen ses sanatçısı, İbo Show programına yılbaşı programlarında katılarak sevilen şarkılarını seslendirmişti. Programda çeşitli diyaloglar kuran Ortaç, sosyal medyada da büyük dikkat çekmeyi başardı.  

Ortaç başarısız aşk hayatı ile de yakınmakta ve magazin gündemlerinde yer almaktadır. Ünlü ses sanatçısı, yaptığı ve seslendirdiği şarkılar ile sosyal medyada da farklı edit çalışmalarında görülmektedir. 

Serdar Ortaç Konserleri  

Sevilen ünlü ses sanatçısı konserde seslendirmiş olduğu şarkıları ezbere bilen bir kitlenin hayranlığını yaşamaktadır. Şarkılarını başka sanatçılar da sıklıkla seslendirmekte ve konserlerinde Ortaç imzalı şarkılara yer vermektedirler. 

Ortaç konserlerdeki neşeli ve eğlenceli tavırları ile gelenlerin beğenisini toplamayı başarmaktadır. Sahne performans başarısını yüksek bir şekilde sunan başarılı sanatçı, canlı performansı ile dinleyenleri mest etmektedir. 

Çoğu şarkısının eğlenceli ve sitemkâr olması da çoğu kesimin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Serdar Ortaç Bilsem ki tarzı eserleri ile sahnede oldukça çok başarılı performans göstermektedir. Ünlü sanatçının düet eşliğinde seslendirdiği birçok şarkı da yine çokça sevilmekte ve ilgi ile dinlenmektedir. 

Serdar Ortaç İletişim! 

Serdar Ortaç Hande yener, Tan Taşçı, Bülent Serttaş, Nihan Çelik, Caroline, Otilia ve Yıldız Tilbe gibi meşhur isimler ile yaptığı düet şarkıları ile de bilinmektedir.  

Ünlü sanatçının sahnede göstermiş olduğu dinamik ve heyecanlı performansı; her davet, kurumsal etkinlik, düğün, konser ve muhtelif organizasyonda aranacak bir başarıya sahiptir. Siz de ünlü sanatçının bu tarz etkinliklerdeki sahne bütçesi ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak istiyorsanız FA organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.  

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz. 

Serdar Ortaç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.