Suzan Kardeş

Suzan Kardeş konser etkinlikleri ile birçok dinleyicisine hitap eden önemli Türk şarkıcılar arasında yer alır. Türk makyöz, şarkıcı ve oyuncu olarak kariyerinde önemli yükselişleri olan sanatçılar arasında yer almaktadır. Geniş dinleyici kitlesine sahip olan sanatçı özellikle birçok etkinlikte dinleyicileri ile buluşmaktadır. Gerek özel törenler gerekse halk konserlerinde aranılan isimler arasında önemli bir yeri olduğu söylenebilir.

Suzan Kardeş düğün, konser ve daha birçok etkinlikte en çok aranan isimler arasında yerini almaktadır. Son derece profesyonel sanatçılardan biri olan Suzan Kardeş mesleğinde en başarılı isimler arasında yer almaktadır. Hem müzik kariyerinde hem de özel hayatında örnek sanatçılardan olması özellikle konser türünde ki birçok etkinlikte aranılan isimlerden biri olmasını sağlamıştır. Özellikle oyuncu olarak birçok tiyatro sahnesinde de yer edinmesi kariyerinde önemli adımlar arasında bulunur.

Konser ve etkinlik takvimi son derece yoğun olan ünlü sanatçıya ulaşmak ise sanıldığı kadar kolay değil. Menajer aracılığı ile çalışan Suzan Kardeş menajer iletişim bilgilerine ulaşarak kendisinden randevu almak mümkün olabilmektedir. Birçok farklı kategorideki organizasyonda yerini alan ünlü sanatçı başarılı sahne performansı ile tüm dinleyenlerini büyülemektedir.

Oyuncu, şarkıcı ve aynı zamanda makyöz olan Suzan Kardeş, 1980’lerden bu yana birçok alanda bulunmuştur. Sinema, tiyatro, reklam ve birçok fotoğraf çekiminde makyöz ve kuaför olarak çalışan sanatçı televizyon dünyasından birçok dost edinmiştir. Bu tanınmışlık da kendisine dizilerde ve filmlerde yol açmıştır. Başarılı bir kariyere imza atan sanatçı hakkında şunlar söylenebilir:

  • Profesyonel olarak şarkı söylemeye 2007 senesinde çıkarmış olduğu Türk Sanat Müziği albümü ile başlamıştır.
  • Sırpça, Boşnakça, Arnavutça, Makedonca ve birçok Türkçe şarkı söylemiştir.
  • Şan Tiyatrosu’nda oyun sahneleyen bir toplulukta ve film ekibinde makyaj uzmanı olarak görev almıştır.
  • Türkan Şoray gibi birçok ünlü isim ile çalışan sanatçı sahne makyajı konusunda birçok sanatçıyla çalışmıştır.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin Bir Demet Tiyatro isimli durum komedisinde ilk defa çalışmıştır. Bunun yanı sıra bu tiyatroda da Mevlüde rolünü canlandırmıştır. Organize işler isimli filmde de Mefrika Hanım rolünü almıştır. Komedi Dükkanı gibi eğlence programlarında yine makyaj yapmanın yanında ekranlarda da görünmeye devam etmiştir.

Suzan Kardeş Sahne Fiyatı

Suzan Kardeş iletişim bilgilerine ulaşarak sahne fiyatına ulaşmak mümkündür. Ünlü sanatçı son derece profesyonel sahne deneyimleri ile izleyenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ancak sahne fiyatı hakkında bilgi vermek mümkün olmamaktadır. Kişiler sanatçıdan hizmet almak istediklerinde menajerine ulaşabilirler.

Sahne fiyatları ise organizasyon türüne göre değişebilmektedir. Düğün, konser, kulüp açılışları ve daha birçok organizasyonda sahne alan sanatçının sahne fiyatları da sahnede kalma süresi, etkinliğin türü gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bundan dolayı hizmet almadan önce tüm detayları tek tek görüşmeniz büyük önem arz eder.

Suzan Kardeş İletişim

Suzan Kardeş’in profesyonel sahne deneyimlerinden yararlanmak isterseniz FA Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız bu alanda profesyonel olmakla birlikte beklentilerinize yanıt verecek standartlarda hizmet sunar. Bu süreçte sanatçının menajerine ulaşmak, etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm detaylar hakkında FA Organizasyon olarak gereken bilgiyi sizlere en kısa sürede sunarız.

Suzan Kardeş Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.