faorganizasyon-yusuf-guney (2)

Yusuf Güney

Yusuf Güney sahne performansları ve şarkıları ile oldukça sevilen bir sanatçıdır. Hızlı bir şekilde iletişim kurmak için FA Organizasyon’u tercih edin! 

Değerli ses sanatçısı olan Güney, birçok alandaki becerisi ile bilinmektedir. En sevilen şarkıları her hayranının hafızasında ve ezberindedir. Başarılı sanatçı hayatını müziğe adamış ve Türkiye’nin aranan başarılı isimlerinden biri olmaya hak kazanmıştır. 

Çeşitli davet, festival, konser, lansman ve organizasyonlarda başarılı sahnesi ile bilinene, sevilen Güney ile iletişim mi kurmak istiyorsunuz? En kolay iletişimi kurmak için mutlaka FA Organizasyon ile kontak kurmanız gerekir.  

Güney, sosyal medya hesaplarında da aktif olan bir sanatçıdır. Yeri geldiğinde iş birlikleri ile de, sosyal medya hesaplarında gözlemlemekteyiz. Sizler de Güney ile iş birliği kurmak ve detayları konuşmak istiyorsanız FA Organizasyon’a başvurun.  

Yusuf Güney Nereli? Kaç Yaşında? 

faorganizasyon-yusuf-guney (1)
Yusuf Güney

Yusuf Güney kaç yaşında ve nereli soruları sıklıkla araştırılmaktadır. Güney, 5 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Trabzon doğumlu olan pop sanatçı, Türkiye’de ününe ün katmış olan bir ses olarak tanınır.  

Sanatçı aslen Gümüşhane Kelkit’lidir. Fakat Trabzon’a doğmuş ve tam 14 yaşına girene kadar orada yaşamıştır. Trabzon’daki 14 senelik yaşamının ardından ailesi ile beraber Londra’ya taşınmıştır. Güney Londra’da başarılı iş hayatının ardından Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.  

Londra’da Rafet El Roman ile beraber 2016 senesinde bir konser veren Güney, müzik hayatına girişini gerçekleştirdi. Konser vermiş olduğu günden sonra müziğe hayatında daha büyük bir yer verdi. Artık müzik onun için daha önde ve değerliydi.  

Yusuf Güney kimdir dediğimizde, geçmişinde Rafet El Roman ile birlikte anabilmekteyiz. Güney 2008 senesinde ilk bestesi olan “Aşk-ı Virane” albümünü piyasaya sürdü. Ardından Rafet El Roman ile birlikte eski bir albümdeki parçası olan bir şarkı ile yeniden düet gerçekleştirerek kendinden daha da çok bahsettirmeye başladı. 

Aynı zamanda düet klibi içerisinde de yer alan Güney bu deneyimi ile; Billboard Türkçe Top 20 Listesi içerisinde 17 hafta boyunca 1. sırada kalmayı başardı. Aynı zamanda şarkı Kral TV Video Müzik Ödülleri bünyesinde “Yılın Şarkısı” unvanını aldı.  

Yusuf Güney Şarkıları! Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-yusuf-guney (3)

Değerli pop sanatçısı Güney, Rafet El Roman ile Londra’da tanışması ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Londra’da sadece tanışmakla kalamayıp aynı zamanda beraber konser de vermesi, yine müziğe atılımı için büyük bir olay haline gelmiş ve vesile olmuştur. 

Güney, ardından Türkiye’ye müzik kariyerine devam etmek için geri dönüş yapmıştır. Geri dönüşü ile beraber ilk bestesini çıkarmıştır. İlk albümünün ardından yeniden Rafet El Roman ile birlikte eski bir şarkının düet klibini gerçekleştirdi.  

Bu düet klip o kadar çok sevildi ve o kadar çok tutuldu ki, bir sürü ödülü de peşi sıra kazandılar. Bu başarıların sonrasında yeni ve ilk albümü ile sevenlerini karşısına çıkan Güney, “Bir Sevda Masalı” albümü ile yeniden tüm ilgiyi üzerinde topladı.  

Yusuf Güney’in babası kim, nerede doğdu, neler yaptı artık daha fazla araştırılmaya başlandı. İlk albümünde bulunan video şarkı klibi müziği ve sözleri Rafet El Roman’a ait olan “Heder Oldum Aşkına” parçası için çekildi. 

Bu parça Billboard Türkçe Top 20 listesi içerisinde 2. sıraya yerleşti. Sanatçının çıkarmış olduğu albümler sırasıyla şu şekildedir: 

  • Bir Sevda Masalı 
  • Aşka İnat 
  • Sevgi Arsızı 
  • Kaptan 

FA Organizasyon olarak yeni yüzleri ve yeni sesleri keşfetmekteyiz. Farklı ve özgün sesler ile çok güzel projeler içerisinde yer almaktayız. İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.     

Yusuf Güney Konserleri! 

Değerli pop müziği sanatçısı olan Güney başarılı müzik hayatı ile tanınmaktadır. Sahne performansı ile yüksek başarı kazanan sanatçı, birçok farklı etkinlik ve organizasyon içerisinde yer almıştır. 

Birçok müzik ve sahne deneyimi bulunan başarılı ses, sahnede oldukça eğlenceli bir şekilde yer alır. Seyircileri ile arasında geçen diyaloglar olsun, gerek hoş anlar olsun herkesi eğlendirmeyi başarmaktadır. 

Eşsiz sesi ve şarkıları ile adeta gençlerin bir numarası halindedir. Birçok şarkısının Türkiye üzerinde gündemde kalması ile de sahnede seyirciler ile beraber şarkıları seslendirme avantajını yakalamaktadır. 

Tüm bu avantajları sağlayan ve kariyerine bu şekilde devam eden Yusuf Güney Melekler Seni Bana Yazmış tarzı birçok şarkısı ile de unutulmayacak listelerin arasına girebilmektedir. Sahne performansındaki başarısı ile Güney’in konser biletleri yok satmaktadır.  

Başarılı ses sanatçısı; özel organizasyon ve etkinliklerde de yer almaktadır. Özel anlarda unutulmayacak hatıralara yazılan Güney, festivaller başta olmak üzere diğer çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda da sahne alır.  

FA Organizasyon ile birlikte organizasyon planlaması ve yönetimi fırsatını siz de kaçırmayın. İşte başarılı ses sanatçısının yer aldığı organizasyon ve çeşitli etkinlikler şu şekildedir: 

  • Evlilik teklifi organizasyon  
  • Söz organizasyon  
  • Kına organizasyon 
  • Nişan organizasyon  
  • Doğum günü organizasyon 
  • Düğün organizasyon 

Yusuf Güney İletişim! 

faorganizasyon-yusuf-guney (2)

Değerli ses sanatçısı, ile birçok farklı etkinlik içerisinde ve başarılı projelerde yer almaktadır. Aynı zamanda TV programlarına da zaman zaman katılım sağlayan Güney, sevenlerini TV karşısında da karşılar. 

Siz de Yusuf Güney menajeri veya kendisi ile iletişim kurarak bir organizasyon planlaması gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.  

FA Organizasyon senelerdir bünyesinde yer alan birçok sanatçı ile en özel ve güzel anları profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Siz de özel günleriniz de bizi tercih ederek mükemmel ve sorunsuz bir organizasyon yaşayabilirsiniz. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Yusuf Güney ve Lerzan Mutlu gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.    

Yusuf Güney Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.