Zara

Zara

Zara, farklı türdeki şarkılarıyla herkesin hislerine tercüman olan bir isim olarak organizasyonlara da renk katan ünlü isimlerden birisidir.

Birbirinden güzel ve etkileyici şarkıları ile her ruh haline hitap etmeyi başaran Zara, gerek şarkıları gerekse sahne performansı ile son derece başarılı isimlerde biridir. Şarkılarının ve sahne performansının sevenler tarafından bu denli beğenilmesi sayesinde ünlü sanatçı, konser ve benzeri gibi birçok organizasyonda da en fazla görülen isimlerden birisi haline gelmiştir.

Kimdir?

Zara, 15 Ocak 1976 tarihinde İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı bir Türk Halk Müziği sanatçısı olan Zara’nın gerçek adının Neşe Yılmaz olduğu bilinmektedir. 1991 yılında Milliyet gazetesinin düzenlediği Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları yarışmasına katılan ünlü sanatçı, bu yarışmada “Türk Halk Müziği Bayan Solist” unvanıyla birinci olmuştur.

Çocukluk yıllarında “Neşecik” adıyla 8 albüm çıkarmış ve Milliyet gazetesinin düzenlediği aynı yarışmaya 1993 yılında katılarak tekrar birinci olmayı başarmıştır. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden almıştır.

Kaç Yaşında?

1976 yılında İstanbul’un gözde ilçelerinden birisi olan Üsküdar’da dünyaya gelen Zara, 2022 yılı itibariyle 46 yaşındadır.

Nereli?

Ünlü şarkıcı, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğmuştur. Ancak baba tarafından aslen Adıyamanlıdır.

Albümleri

Zara, ilk albümünü 1988 yılında Taptığım Allah Sevdiğim Sensin ismiyle çıkarmıştır. Ardından başarılarını sürekli katlayan ünlü şarkıcı 1998’de Avuntu, 2000’de Boyut, 2022’de Misafir, 2003’te Özlenenler, 2005’de Bülbül-i Şeyda, 2005’de Zamanı Geldi, 2008’de Bahar, 2011’de Hazine, 2014’de Derin Aşk, 2016’da Derin Aşk 2 ve 2018’de Derin Aşk 3 albümlerini çıkarmıştır.

Şarkıları

30’u aşkın şarkıları bulunan başarılı sanatçı, çıkardığı her albüm ve söylediği her şarkı ile sevenlerinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Özellikle Dilenci, Seni Yazdım Kalbime, Benim Hayatım, Vur Gitsin Beni, Yarim Senden Ayrılalı, Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme, Kaç Kadeh Kırıldı, Tez Gel Yarim, Kalenin Dibinde Bir Taş Olaydım şarkıları günümüzde halen unutulmamış şarkılarının başında gelmektedir.

Konser

Sayısız sanatçıyla çalışan ve hem sanatçı booking hem de sanatçı menajerliği yapan FA Organizasyon, konser ve benzeri gibi etkinliklerinizde eğlenceyi sevdiğiniz sanatçılarla zirveye taşıyor.

Sosyal Medya Hesapları

Zara sosyal medya hesapları; Facebook, İnstagram ve Twitter.

Zara Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.