Ebru Elver

Ebru Elver

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Ebru Elver’in kısa özgeçmişi

Baba tarafından aslen Sivas, anne tarafından ise aslen Kahramanmaraşlı olan Ebru Elver, günümüzde ülkemizin en önemli kadın vokallerinden birisidir!

90’lı yıllarda Ercan Saatçi’nin Özledim isimli şarkısını İspanyol, Flamenko ve Folk ezgileri ile birlikte farklı bir düzenleme ile müzikseverlere sunmuştur.

Ayrıca bu şarkıya Ercan Saatçi’de eşlik etmiştir. Yine bu şarkıya çektiği klibin yönetmenliğinide Ercan Saatçi üstlenmiş, klipte ise dünya salsa şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve partneri Cem Demir yer almıştır.

Müzisyen bir ailenin kızı olarak 1980 yılında İstanbul Beyoğlu’nda doğup büyümüştür. Kova burcudur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazanan Ebru Elver’in ailesi müzisyen olmasına sıcak bakmadığı için üniversiteye gidememiştir.

Ancak Ebru Elver virtüözleri örnek almış ve kendisini müziğe adamıştır. 2000 senesinde profesyonel olarak şarkı söylemeye başlamıştır. 2006 senesinde kendi bestelerininde bulunduğu Rec By Saatchi etiketli ilk albümü Paranoyak’ı müzik severler ile buluşturmuştur. Daha sonra Duo Sahne Projeleri, 2012 yılında Kekeva Plak etiketli söz ve bestelerin tamamının kendisine ait olduğu İz albümü büyük beğeni toplamıştır.


Ebru Elver Hakkında

Ebru Elver Biyografi

Ebru Elver Kimdir?

Ebru Elver Kaç Yaşında?

Ebru Elver Menajeri

Ebru Elver Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.