faorganizasyon-fatih-urek(4)

Fatih Ürek

Fatih Ürek kimdir, nerelidir ve iletişim bilgilerine nasıl ulaşılır? Bu tarz sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. 

Ünlü isim ses ve sahne performansı ile bilinen ve beğenilen bir isimdir. Sevilen sanatçı birçok şarkı ile Türkiye’de herkes tarafından tanınmakta ve konserlerinde büyük ilgi ile karşılaşmaktadır.  

Bu durum karşısında işini başarı ile yerine getiren sevilen sanatçı, sosyal medyada da hayatından paylaşımlar yapmaktadır. Sosyal medyada da aktif olan ünlü isim, yapmış olduğu işleri ve sahne aldığı anların paylaşımını yapmaktadır.  

Sosyal medya üzerinden markalar ile yapmış olduğu iş birliklerinde de sık sık duyulan isim, birçok takipçiye sahiptir. Sizler de iş birliği ve anlaşma için ulaşım sağlamak istiyorsanız bizimle; FA Organizasyon ile iletişime geçin. 

Fatih Ürek Kaç Yaşında? Nereli? 

Fatih Ürek nereli sorusuna cevabımızı; Erzurum’da dünyaya geldi şeklinde verebiliriz. Hem tiyatrocu hem de ses sanatçısı olan Ürek, 3 Nisan 1966 senesinde hayata gözlerin açmıştır. 3 kız kardeş ile birlikte büyüyen sanatçı, Şerafettin Ürek’in çocuğudur. 

Babası Erzurum’da kasaplık yaparken aileye katılan ev doğan Ürek, ailesi ile saha 1 yaşına girdiğinde Bursa’ya göçtü. Eşcinsel olan ve küçüklüğünde her zaman Zeki Müren taklitleri yaptığını dile getiren Ürek, sanat camiasında sık sık başarıları ile anılmaktadır.  

Sevilen sanatçı birçok röportajında küçük yaşta çalışmak zorunda kaldığından da bahsetmektedir. Sık sık programlara ve Showlara katılan Ürek, hayatı hakkında geçmişini de kapsayacak şekilde küçük değinmelerde bulunur.  

Fatih Ürek Nasıl Ünlü Oldu?

faorganizasyon-fatih-urek(2)

Fatih Ürek’in oğlu yoktur. Sayın sanatçı figüran kadrosuna katılımını daha 15 yaşında iken sağlamıştı. Bursa Devlet Tiyatrosu bünyesinde figüranlık deneyimi yaşayan Ürek, figüran kadrosu içerisinde uzun zaman çalıştı. 

20 yaşına kadar Bursa Devlet Tiyatrosunda çalıştı. Ünlü sanatçı, Mahir Canova tarafından da dersler gördü. Çalışmaya tiyatrodaki işinden devam etmeyen ünlü isim, mobilyacıda çalıştı. Züccaciyeci olarak bir süre çalışan ve oradan maaş alan Ürek, işini değiştirme kararı almıştı. 

Sevilen sanatçı Taylan Gazinosunda ses sanatçısı olarak çalışmasının ardından, İstanbul’a taşınma kararını aldı. Raks Müzik ile 1993 senesinde ilk albümü olan “Yaktı Yaktı”yı çıkardı.  

Fatih Ürek şarkıları arasında yer alan ilk albüm içeriğinde, Bülent Ersoy’un Sefam Olsun parçasını da yeni ve renk katan yorumu ile bezemişti. Ardından “Sen İki Gözümsün” adlı albümü 2. albümü olarak 1995 senesinde piyasaya sürdü. 

Bu albümünde yalnızca pop parçalara değil klasik müzik parçalarına da yer vermiştir. Sanatçının bir diğer albümü ise 2008 senesinde “Söz” isimli albümüdür. Albüm içerisinde “ Hadi Hadi” şarkısı ile üst sıralarda ismini duyurmuştur.  

Hala daha bu parçası sosyal medya başta olmak üzere birçok platformda kullanılmakta ve beğenilmektedir. “Hayde” albümündeki parçalarında bulunana Hayde şarkısında Emrah Karaduman ile beraber çalışmıştır.  

Fatih Ürek Konserleri |Sahne Performansı 

Ünlü şarkıcı sahne performansları ile aranan isimler arasında yer almaktadır. 2011 senesinde en çok izlenen programlar arasında yer alan Gelinim Mutfakta yarışmasında iki yıl boyunca sunuculuk yaptı. Aynı zamanda jenerik müziğini de seslendiren Ürek, oldukça eğlenceli dakikaları yarışmada yaşattı.

Fatih Ürek çeşitli yarışmalara ve programlara katılım sağlayarak her zaman konuşulan isim olmayı başardı. Sevilen sanatçı, her mevsimde vermiş olduğu konserlerde yakalamış olduğu başarı ile isminden bahsettirmeyi başarmıştır. 

Çeşitli talk Show programlarında vermiş odluğu röportajlar ile de zaman zaman medyayı sallamıştır. Ürek sahne performansındaki başarısı ve eğlenceli şarkıları ile sevenlerine müzik ziyafeti dinletmektedir. Ürek’i bulundurmak istediğiniz program ve organizasyonlar şu şekildedir: 

  • Evlilik teklifi organizasyon  
  • Söz organizasyon  
  • Festival organizasyon
  • Doğum günü organizasyon  
  • Düğün organizasyon 
  • Nişan organizasyon  
  • Kına organizasyon  

Fatih Ürek İletişim

Sevilen müzik sanatçısı ile herhangi bir organizasyonunuza çağırmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Lansman gecesi, davet gecesi ve diğer çeşitli organizasyonlarda Fatih Ürek menajeri veya kendisi ile iletişime geçerek kolay bir şekilde bilgilendirme alabilirsiniz.  

Plan yapmak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.   

Fatih Ürek Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.