faorganizasyon-sevcan-orhan (5)

Sevcan Orhan

Sevcan Orhan ile özel günlerinizde ve etkinlerde bir araya gelmek ister misiniz? Öyleyse FA Organizasyon ile iletişime geçin! 

Sevilen ünlü ses sanatçısı sahne performansındaki başarısı ile görenleri hayran bırakmaktadır. Sahnedeki eğlenceli ve hareketli davranışlarını yanı sıra oldukça etkileyici olan sesi de dinleyenlerini mest etmektedir. 

Birçok sanatçı ile düet yapmış olan sanatçı, aynı zamanda yapmış olduğu taklitler ile de beğenilmektedir. Dilberay, Yıldız Tilbe gibi sanatçıların çeşitli programlarda taklidini yapan sanatçı, dinleyicilerini aynı zamanda güldürmeyi de başaran biri olmuştur. 

Sosyal medyada da aktif kullanıcı olan sevilen sanatçı, zaman zaman iş birlikleri ile de platform üzerinden hareket eder. Siz de herhangi bir iş birlik için görüşme yapmak istiyorsanız, FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sevcan Orhan Nereli? Kaç Yaşında? 

faorganizasyon-sevcan-orhan (3)
Sevcan Orhan

Sevilen ses sanatçısı 16 Ağustos 1982 senesinde dünyaya gözlerini açtı. İstanbul doğumlu sanatçı, Türk Halk Müziği sanatçısıdır. Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı küçük yaşından itibaren sanata ilgi duymuştur.  

Müzik alanında çeşitli eğitimler alan sanatçının eğitimleri arasında; bağlama, nota ve solfej eğitimleri yer alır. Lise eğitimi sırasında gazeteden görmüş olduğu bir müzik yarışmasına katılan sanatçımız, Liseler Arası Türk Halk Müziği yarışmasında derece yaparak üçüncü oldu. 

Lise eğitimini tamamlayan Türk Halk Müziği sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı fakültesinde Ses Eğitimi bölümünü bitirdi. 2000 senesinde çıkarmış olduğu parça, “Nenni Bebek” isimli şarkı ile oldukça beğeni topladı. 

Türk Halk Müziği sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde Devlet Konservatuarı’nda repertuvar ve üslup eğitimleri vermektedir. Sevcan Orhan eşi ile 2006 senesinde evlenmiştir. Bağlama sanatçısı olan Ümit Yılmaz ile sanatçımız 2020 senesinde boşanarak yollarını ayırmışlardır. 

Sevcan Orhan Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-sevcan-orhan (1)

Türk Halk Müziği sanatçısı ünlü isim, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı eğitimini tamamladıktan sonra okul bünyesinde de önemli konserlerde sahne aldı. “Aşıklık Geleneği İçerisinde Aşık Mahzuni Şerif’in Yeri ve Önemi” bitirme ödevi ile üniversite eğitimini bitirmişti. 

2003 senesinde “Bir Türküydü Yaşamak” albümünü çıkardı. Türk Halk Müziği sanatçısı ilk göz önü deneyimini TRT aracılığı ile 2006 senesinde yayıncılık ile gerçekleştirdi. TRT kanalları bünyesinde “Tatlı Dille Güler Yüzle” programında solistlik ve sunuculuk yapmıştır.  

Sevcan Orhan şarkıları ile hayranlarının kalbini kazanmaya başarmıştır. 4 sene TRT kanallarında canlı yayın solistliği ev sunuculuğu yapan Türk Halk Müziği sanatçısı, Cem Radyo bünyesinde “Sazında Ustalar” yayınını sundu ve hazırladı.  

2008 senesinde “Adı Aşk” albümünü piyasaya sürdü. 2010 senesinde de yine Cem Radyo bünyesinde; “Sevcan Orhan Mikrofonda” programını sundu. Türk Halk Müziği sanatçısı olan Orhan, yurt içi konser ve festivallerin yanı sıra yurt dışında da konser ve festivallere katılım sağlamıştır. 

2011 senesinde “Zemheriden Ötesi Bahar” albümünü sundu. 2012 senesinde de Alişan ile beraber “Alişan ile Sevcan” programını sabah kuşağında Star TV’de sunmuştur.   

Sevcan Orhan Konserleri!  

faorganizasyon-sevcan-orhan (2)

Sevcan Orhan türküleri dendiğinde akla gelen türkülerin seslendirilmesinde sanatçımızın hisli sesi kulaklarımıza gelmektedir. Türk Halk Müziği sanatçısı çıkarmış olduğu başlıca albümleri şu şekildedir: 

 • Düşten Gerçeğe 
 • Nenni Bebek 
 • Zemheriden Ötesi Bahar 
 • Adı Aşk 
 • Bir Türküydü Yaşamak 

Sevilen ünlü isim sahne performansı ile her etkinlik ve planlamada aranan başlıca isimler arasında yer almaktadır. Canlı gerçekleştirmiş olduğu konserlerdeki sahne performansı ile dinleyenleri eğlendirmektedir. 

Konser sırasında kâh ağlatan, kâh güldüren anlar yaşatan Türk Halk Müziği sanatçısı, aynı zamanda birçok farklı müziği de repertuvarına eklemektedir.   

Repertuvarındaki çeşitlilik sayesinde birçok farklı kitleye hitap etmektedir. Sanatçılarımızın katılım sağladığı ve sahne aldığı organizasyon ve etkinlikler aşağıdaki gibidir: 

 • Doğum günü organizasyon    
 • Düğün organizasyon   
 • Festival Organizasyon  
 • Evlilik teklifi organizasyon    
 • Söz organizasyon    
 • Nişan organizasyon    
 • Kına organizasyon   

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.    

Sevcan Orhan İletişim 

faorganizasyon-sevcan-orhan (4)

Sevcan Orhan menajeri veya kendisi ile iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Öyleyse FA Organizasyon ile çeşitli etkinlik ve organizasyonlarınızı, değerli sanatçılar ile tamamlayabilirsiniz.  

Bizimle iletişime geçmenizin ardından isteğiniz dahilinde organizasyon yönetimi ve planlamasını üstlenmekteyiz. Organizasyon yönetimi ve planlaması konusunda profesyonel ekibimiz ile en özel ve güzel anlarınızda, günlerinizde her konuda sizlerin yanınızdayız. 

Plan yapmak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Sevcan Orhan Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.