Sanatçılarımız

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe kimdir ve nasıl ünlü olmuştur hayranları tarafından merak edilmektedir. Özel gün ve davetlerinizde kolay iletişim detayları! 

Sevilen değerli sanatçı birçok farklı müzik tarzını icra etmektedir. Büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır ve sonsuz bir sevgi ile sevilmektedir. Tilbe’nin samimi ve kendine has tavırları da hayranlarının sevgisini kazanmasının sebebi olarak görülür. 

Özellikle kariyeri boyunca televizyon önünde yaşadıkları, televizyon diyalogları ve yorumları ile de sık sık gündem olmuştur. Tilbe’nin kendine has olan sahne dans performansı ve eşsiz sesi ise onu bir nevi ikon haline getirmiştir. 

Mütevazi hayat tarzı ve yaşantısı da yine ünlü ismi bu kadar şöhretin içinde bile halkın içinden göstermektedir. Halka en yakın hitapta ve tarzda yer alan Tilbe sosyal medya hesaplarında da aktif olmaktadır.  

Eğer sosyal medya platformları üzerinde iş birliği oluşturmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.  

Yıldız Tilbe Kaç Yaşında? Nereli? 

Sevilen sanatçı, 16 Temmuz 1966 tarihinde dünyaya gelmiştir. İzmir doğumlu olan Tilbe, Zaza ve Kürt kökenli bir ailenin çocuğudur. Yıldız Tilbe babası nereli sorusuna Ağrı’lı şeklinde cevap verebiliriz.  

6 çocuklu bir ailenin kızı olan Tilbe, Altun ve Ali’nin çocuğudur. Mevsimlik işçilik yapan baba Ali, maddi durum sıkıntıları yüzünden kızını okutamamıştır. 

Tilbe, ortaokul öğretimini orta 2. sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır. Mustafa Rahmi Balaban okulunda okuyan ve okula veda eden Tilbe küçük yaşlardan şarkı söylemeye başlamıştır. Şarkı söyleyen ve müziğe atılım yapan Tilbe yine küçük yaşlarda; 18 yaşının altındayken evlilik yaşamıştır. 

Bu evliliğinden bir çocuğu olmuştur. Yıldız Tilbe kızı ismi Sezen Burçin’dir. Evliliği 5 yıl sürmüş daha sonrasında ayrılığa sürüklenmiştir. Evliliğinin son bulmasının ardından İzmir gece kulüpleri içerisinde sahne almaya ve müzik söylemeye devam etmiştir. 

1990 senesinde sahne almaya başlayan Tilbe, ilk mekan sahibi Cengiz Özşeker’in patronluğunda gerçekleşmiştir. 1 sene sonrasında Sezen Aksu, Tilbe’nin sesini duymuş beğenmiş ve onu dinlemeye gelmiştir. Dinlemeye geldiğinde de kendisine vokalistlik teklif etmiştir. 

Tilbe bu teklifi kabul etmiş ve İzmir’den İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’a taşındıktan sonra Sezen Aksu’nun evinde kalmaya başlamıştır. Bir süre Aksu’nun konserlerinde vokallik yapan Tilbe sonrasında ayrılmıştır. 

Ayrılığın ardından İstanbul gece kulüpleri içerisinde sahne almaya başlamıştır.  “Laf Lafı Açıyor” programı içerisinde solistlik teklifi alan Tilbe kariyerine hızla devam etmeye kararlıdır. Başarılı kariyerinin devamında 1994 senesinde “Delikanlım” albümünü piyasaya sürmüştür. 

Aynı sene içerisinde birçok şarkı yazan Tilbe, birçok sanatçıya şarkılarını vermiş ve bu parçalar hit parçalar haline gelmiştir.  

1996 senesinde Tilbe narkotik şubenin baskınında evinde uyuşturucu bulundurması gerekçesi ile göz altına alınmıştır. Bu kötü olayın ardından tedavisini görmek için Balıklı Rum Hastanesi içerisinde bir süre tedavi görmüştür.  

Yıldız Tilbe’nin en güzel şarkıları ve şarkı isimleri şu şekildedir: 

 • Haberi Olsun 
 • Aşk Laftan Anlamaz ki 
 • Bir Tek Ben Anlarım 
 • Çabuk Olalım Aşkım 
 • Tek Sevenim Sen Olsan 
 • Yürü Anca Gidersin 
 • Şivesi Sensin Aşkın 
 • Yıldız Tilbe Hastayım Sana 
 • Yıldız Tilbe Delikanlım 
 • Su Olsam Sensiz Akmam 
 • Aşkın Benden de Öte 
 • Çat Kapı 
 • Vazgeçtim 
 • Ama Evlisin 
 • Kandıramazsın Beni 
 • Kime Kin Ettin de Giydin Alları 
 • Bir Tek Düşüncem 

Yıldız Tilbe’nin düet yaptığı kişiler için örnekler verebiliriz. Tuna Kiremitçi, Murat Başaran, KÖFN, Bilal Sonses, Toprak ve Hakan Taşıyan ile düet gerçekleştirmiştir. Televizyon programlarında da İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş ve çeşitli ünlü isimler ile düet performansı gerçekleştirmiştir. 

Yıldız Tilbe Nasıl Ünlü Oldu? 

Yıldız Tilbe nereli sorusuna İzmir olarak cevap vermekteyiz. Tilbe ilk çıkardığı albümü “Delikanlım” ile yoğun ilgi görmüştür. Aynı sene içerisinde çıkarmış olduğu bir diğer albüm de “Aşkperest” şeklinde ilerlemiştir. 

Fakat bu albümden beklemiş olduğu ilgiyi ve hedeflemiş olduğu başarıyı sağlayamamıştır. 1990’lı senelerin sonlarına doğru Eskişehir’de ve Bursa’da da sahne almaya başlamıştır.  

Tilbe 2001 senesinde yeni bir albüm ile “Gülüm” adlı albümüyle yeniden piyasaya girmiştir. Ve bu sefer ilgi gören albümü ile adeta yıldızı parlamıştır. 

2002 senesinde çıkarmış olduğu albüm ile de “Haberi Olsun” ismi ile yoğun bir ilgiyi üzerinde toplamıştır. Albüm içerisindeki şarkıları hala daha günümüzde de birçok kişi tarafından seslendirilmektedir.  

Başarılı bir sonucun ardından 2003 yılında “Yürü Anca Gidersin” albümü ile piyasaya ivmeli bir giriş sağlamıştır. Bu albümündeki her şarkı hit parça olmayı başarmıştır.  

Tilbe 2004 senesinde rahim kanserine yakalanmış ve ameliyat olmuştur. Bu durumu o dönemlerde yaşadığı yoğun bir aşk acısına bağlayan Tilbe bu durumdan kimsenin haberi olmadığını da ilave etmektedir.  

Hatta Tilbe Azer Bülbül tarafından evlilik teklifi almıştır fakat reddetmiştir. Tilbe yalnızca sesi ile değil birçok bestesi ve şarkı sözleri ile de gündeme gelmiştir. Tilbe’nin şarkıları ve besteleri genellikle aşk temalıdır ve aşk acısını temel alır.  

Kimi şarkısında boş vermişliği ile ana fikri oluştururken kimi şarkısında da kalbinin nasıl kavrulduğundan bahsetmiştir.  

Tilbe İbo Show programındaki diyalogları ve tartışmaları ile de belirli bir kitle tarafından tanınmaktadır. Televizyondaki kavga ve tartışmaları halk tarafından dikkat çekici bir konu olarak görünmüştür.  

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Yıldız Tilbe Konseri!

Yıldız Tilbe şarkıları ile yoğun bir hayran kitlesine sahiptir. Konserlerinde göstermiş olduğu başarılı performansı ile özel davetlerde de yerini almaktadır. Aynı zamana O Ses Türkiye jüriliği de yapmış olan Tilbe, televizyon ekranlarında da sık sık yer almaktadır.  

FA Organizasyon ile Tilbe’ye ulaşım sağlamanız oldukça kolaydır. Konserlerde göstermiş olduğu başarı ve yoğun ilgi sayesinde kariyerine her geçen gün yeni başarılar eklemektedir. Özel davet ve gecelerde de sahne alabilen Tilbe ile iletişim mi kurmak istiyorsunuz? 

Özel davet, etkinlik ve planlamalarda bir organizasyon firması ile çalışmak ve başarılı bir sanatçıyı sahnede görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size Tilbe’nin katılım sağlayabileceği bazı örnek değerindeki etkinlikleri sıraladık: 

 • Çeşitli etkinlikler 
 • Nişan organizasyon   
 • Söz organizasyon   
 • Düğün organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon   
 • Festivaller 
 • Evlilik teklifi organizasyon   
 • Kına organizasyon  

Yıldız Tilbe İletişim 

İletişim detayları için Tilbe ile görüşmek mi istiyorsunuz? FA Organizasyon ile hem planlamanız he de etkinlik yönetiminiz gerçekleşir. Böylece konforlu ve sorunsuz bir organizasyon geçirmiş olursunuz. Yıldız Tilbe sözleri ve şarkıları ile her geçen gün daha da aranan isim olmaktadır. 

Bu sebeple herkesin hayalindeki sahne alan isimler arasında yer alan Tilbe ve menajeri ile görüşümü bizim aracılığımız ile sağlayabilirsiniz. Sizin hayallerinizi yöneterek planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Böylece siz tüm özel günlerinizde tüm konsantrenizi sadece geceden keyif almaya veriyorsunuz. Biz sizin yerinize tüm organizasyon ve plan alama işlemleri ile özel ve profesyonel olarak ilgilenmekte oluyoruz.  

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İbrahim Tatlıses ve Tarık Mengüç ve Yıldız Tilbe gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.         

Yıldız Tilbe Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.