Tarık Mengüç

Tarık Mengüç kimdir sorusu ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Hayatının bu kadar merak edildiği başarılı sanatçının iletişim bilgileri! 

Saygı değer sanatçımız ile çeşitli davet ve organizasyonlarda bir araya gelmek ister misiniz? Öyleyse yazımızı ve detaylandıracağımız bilgileri dikkatle inceleyin. Sanatçılar ile iş birliği sağlayabileceğiniz ve çeşitli organizasyonlarda sorunsuz bir şekilde planlama yönetimini üstlendirebileceğiniz bir firmayız. 

FA Organizasyon yapısı ile birlikte hiçbir zaman yarı yolda kalmaz ve planlama yönetimi konusunda profesyonel bir iş tertibi ile çalışırsınız. Saygı değer sanatçı, davet ve organizasyonlarda sahne almaktadır. 

En özel anlarınızda sizlerin ve firmanızın yanında olacak ve sahnede mükemmel bir performansı konuklarınıza şahit ettirecektir. Özel düğün, kına ve davet organizasyonları haricinde kurumsal eğlence ve gala gecelerinde de sahne performansı alabilen sanatçımız ile kolayca iletişime geçin.  

Sosyal medya hesaplarında da aktif olan sanatçımız çeşitli iş birlikleri ile gündeme gelmektedir. Sizler de sosyal medya platformları üzerinden sanatçı ile bir iş birliği yapmak ister misiniz? Öyleyse bu konu hakkında da FA Organizasyon kanalını kullanmanız gerekecek.  

Tarık Mengüç Kaç Yaşında Oldu? Nereli? 

19 Ocak 1972 senesinde dünyaya gelen Mengüç, İstanbul doğumlu olarak nüfusa geçmiştir. Şarkıcı mesleğinin yanı sıra söz yazarlığı da yapmaktadır ve birçok güzel eseri bulunmaktadır. İstanbul Kuştepe’de dünyaya gelen Mengüç, müzik ile iç içe bir şekilde büyümüştür. 

Mengüç’ün ailesi müzisyen ve romandır. Eskiden birbirinden farklı iş kollarında çalışmış olup işten arta kalan vakitlerinde ise müzik ile yakından ilgilenmiştir. Sanatçının aile mesleği olan müzik zaten her zaman yanında olmuş ve yaşamıştır. 

Mengüç Şakşuka şarkısı ile 2004 senesinde resmen bir çıkış yapmıştır. Hala daha hem dizi ve programlarda hem de dijital platformlarda şarkıyı duymaktayız. Kulaklarımıza ve hafızamıza aşina olmuş olan bu şarkı ve birçok türevi ile Mengüç sayesinde tanıştık.  

Tarık Mengüç nereli sorusuna İstanbul olarak cevaplandırdık. Mengüç evli olmakla beraber 2 tane de çocuk sahibidir. Sanat başarılarının yanı sıra mutlu bir hayat sürdürmektedir. Müzik kariyerinde de başarılı bir şekilde ilerleyen Mengüç hakkında detaylar! 

Tarık Mengüç Nasıl Ünlü Oldu? 

2004 senesinde “Şakşuka” şarkısı ile piyasada büyük bir çıkış yapmış olan Mengüç, tüm dikkatleri üzerinde toplamıştır. Biz bu olaya resmen gündem oldu diyebiliriz. Klibindeki kıyafetleri ve dansı ile dikkatleri çeken ve farklı bir tarz ortaya koyan Mengüç, herkes tarafından dinlenmeye ve izlenmeye başlandı. 

Yazmış olduğu bestelerini birbirinden ünlü isimlere vermiş ve iş birliği yapmıştır. Bu isimler arasında başlıca; Seda Sayan, Sibel Can, Davut Güloğlu, Bülent Serttaş, Ayça Tekindor ve Kibariye yer almaktadır.  

Mengüç 5 sene boyunca devamlı bir şekilde şan dersleri almıştır. Almış olduğu eğitimleri ile birlikte müziğe daha da gönül veren Mengüç vokallik kariyerine başlamıştır. Çeşitli ünlü isimler ile birlikte çalışan sanatçımız, vokallik yapmıştır. 

Bu ünlü isimler arasında; Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses ve İbrahim Erkal yer almaktadır. Suat Aydoğan’ın sekreterliğini yapan Mengüç, Aydoğan’ın keşfi ile müzik kariyerinde atılım sağlamıştır. 

Suat Aydoğan; aranjör ve müzik yönetmenliği yapmış ve 5 sene boyunca o zamanlarda bu mesleğini sürdürmüştür. Mengüç Avustralya içerisinde bir konser vermiştir. Sonrasında Vodafone ve Nesine isminin reklamında oynamış ve reklam yüzü olmuştur. 

2006 senesinde Show TV’de yayımlanan “Cennet Mahallesi” dizisinde rol almış ve konuk oyuncu olarak bulunmuştur. “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” filminde de rol alan Mengüç, başrollerinde Şafak Sezer’i gördüğümüz filme de katılım sağlamıştır.  

“İkizler Firarda” adlı 2012 yılında yayımlanan filmde de rol almıştır. Tarık Mengüç Survivor yarışmasına da katılım sağlayarak orada da performansını sergilemiştir. Mengüç’ün örnek, ilgi gören ve sevilen şarkıları şu şekildedir: 

 • Tarık Mengüç İki Yüzlüler 
 • Şakşuka 
 • Sütlü Çikolatam 
 • Tarçın Kokulum 
 • Küresel Isınma 
 • Sakız 
 • Tarık Mengüç- Naş Naş 
 • Öyle Bir Sevda 
 • Kırıta Kırıta 
 • Baş Tacım 
 • Tek Kişilik Orduyum 
 • Haftanın Rüküşü 
 • Gölge Misali 

Tarık Mengüç Şarkıları! Konser Performansı! 

Tarık Mengüç şarkıları ile tanınmakta ve çokça sevilmektedir. Samimi ve sıcak kanlı diyalogları sahne performansını taçlandırmaktadır. Sahnedeki başarılı performansı ile konukların beğeni ve ilgisini çeken sanatçı eğlence dolu dakikalar yaşatır. 

Konserlerde, festivallerde ve çeşitli etkinliklerde yer alan Mengüç, sahnede dans performansı da sergilemektedir. Sergilemiş olduğu dans performansı son derece ritmik ve uyumlu hareketlerden oluşurken konukları da eğlendirmektedir. 

Mengüç’ün sahnesini izlemeye gittiğinizde oradan eğlenmeden ger dönmeniz neredeyse mümkün değildir. Mengüç sahne performansı şarkıları ve şarkı sözler ile adeta bütünleşip, örtüşmektedir. 

Uyum ve ahenk içerisindeki performansı başarısını kat ev kat arttırır. Ayrıyeten dijital platformda da başarıyı yakalayan sanatçı hedef kitlesinin dikkatini çeker. Biz sevgili sanatçıyı aklımıza kazınan şarkıları ile tanımaktayız. 

Kendisi ise her geçen gün kariyerine ve hayatına yeni bir katkı sağlamaktadır. Konserlerinde göstermiş olduğu samimi davranışlar içimizden biri kalıbına tam tamına uymaktadır. Konuklar, Mengüç’ü ailelerinden görmekte ve tam anlamıyla eğlenceye katılmaktadırlar.  

Tarık Mengüç Şakşuka şarkısı ve diğer akılda kalan şarkıları ile bizim aklımıza kazınmıştır. Televizyon dizilerine, programlarına katılım sağlayan Mengüç, gönlümüzü her yerden fethetmiştir.  

Sizler de tüm özel gün ve davetlerinizde Mengüç’ü görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Mengüç’ün katılım sağlayabileceği belli başlı örneklendirdiğimiz etkinlikler şu şekildedir: 

 • Evlilik teklifi organizasyon   
 • Çeşitli etkinlikler 
 • Düğün organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon   
 • Festivaller 
 • Nişan organizasyon   
 • Söz organizasyon   
 • Kına organizasyon  

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Tarık Mengüç İletişim! 

İletişim kanalları üzerinden Mengüç ile iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Bu iletişim isteğiniz sosyal medya iş birlikleri dışında sahne performansı ve konser katılımı ile de gerçekleşebilir. Özel davet, organizasyon, kurumsal davet gecesi ve birçok çeşitli etkinlikte sanatçılarımızı sahnenizde görebilirsiniz. 

Değerli Mengüç’ü de eğer özel etkinliklerinize çağırmak ve sahnede görmek istiyorsanız seri ve konforlu bir şekilde iletişim kanalı aramanız gerekir. FA Organizasyon ile iletişime geçerek Tarık Mengüç menajeri ile de kontak kurabilirsiniz. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Zakkum ve Tarık Mengüç ve Demet Akalın gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.         

Tarık Mengüç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.