faorganizasyon-zakkum (4)

Zakkum

Zakkum müzik grubu oldukça başarılı şarkılar ile kendinden bahsettirmektedir. Siz de özel günlerinizde buluşma sağlamak ister misiniz?

Müzik grubu kurulduğu günden bu yana kulakların pasını silen şarkılara imza atmıştır. Birbirinden başarılı şarkıların yanı sıra müzik tarzlarının özgün stili de hayran kitlesinin ilgisini çekmektedir. 

Oldukça başarılı bir yol izleyen grup kariyeri ile özel günler, festivaller ve konserlerde karşılaşabilirsiniz. Birçok il konseri, gençlik festivalleri ve özel davetlere katılım sağlayan müzik grubu büyük bir özveri ile hazırlanmaktadır.  

Hazırlıklarından sonra ise izleyici ve dinleyicilere büyük bir şans oluşturmaktadırlar. Görsel ve işitsel şöleni siz de duymak ve görmek isterseniz mutlaka bir konserlerine gitmenizi öneririz.  

Sosyal medya platformlarında da aktif olan grup, iş birlikleri ile gündeme gelmektedir. Instagram üzerinden veya farklı platformlar üzerinden siz de müzik grubu ile bir iş birliği projesine dahil olmak ster misiniz? Öyleyse FA Organizasyon ile iletişime geçerek bu durumu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Zakkum Şarkıları

Zakkum, 1999 yılında Ankara’da kurulan Türk alternatif rock grubudur. Grubun kurucu üyeleri, Cem Senyücel, Yusuf Demirkol ve Eren Parlakgümüş’tür. 2003 yılında Emre Yılmaztürk gruba dahil olmuştur.

Zakkum, güçlü sesi ve kendine özgü tarzıyla Türk alternatif rock müziğinin en önemli isimlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Grubun şarkıları, aşk, ayrılık, toplum sorunları gibi temaları ele almaktadır.

Zakkum’un en sevilen şarkılarından bazıları şunlardır:

 • Anason

 • Gökyüzünde

 • Hatıran Yeter

 • Acıya Acıya

 • Al Gece Yarılarım Benden

 • Gidiyorum Yolcu Et

Zakkum Solisti

Zakkum’un solisti Yusuf Demirkol’dur. Demirkol, grubun kurucu üyelerinden biridir ve grubun tüm şarkılarının söz ve müziğinin altında imzası bulunmaktadır. Demirkol, güçlü sesi ve kendine özgü tarzıyla grubun en önemli figürü olarak kabul edilmektedir.

 

Zakkum Konseri

Zakkum, Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiştir. Grubun konserleri, her zaman büyük bir ilgi görmektedir. Zakkum, yurt dışında da konserler vermeye devam etmektedir.

 

Zakkum Grubu

Zakkum, dört kişilik bir gruptur. Grubun üyeleri şunlardır:

 • Yusuf Demirkol (vokal)
 • Eren Parlakgümüş (gitar)
 • Emre Yılmaztürk (bas gitar)
 • Cem Senyücel (bateri)

 

Zakkum Nereli? Kaç Yaşında? 

faorganizasyon-zakkum (3)
Zakkum

Müzik grubu 1998 senesinde kurulmuş ve toplanmıştır. Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş ve Cem Senyücel müzik grubu üyeleri olup müzik hayatlarına birbirlerinden ayrı başlamışlardır. Çok geç olmadan bir araya gelen grup, bir barda müzik yapmaya ve sahne almaya başlamışlardır.  

Sinema Bar gibi mekânlarda sahne alan grup, birçok farklı yerde de sahne almışlardır. Emre Yılmaztürk müzik grubuna sonralarda dahil olan birisi olmuştur. Rock ve Brit-Pop tarzı bir müzik anlayışı ile ilerleyen grup, kendine özgün bir yorum ile de efsaneleşmiştir.  

Eren Parlakgümüş elektro gitarda yer almakta, Emre Yılmaztürk bas gitarı üstlenirken, Yusuf Demirkol ise vokalde yer almaktadır. Cem Senyücel ise davulda yerini alır.  

Bu dörtlü bir araya gelerek 2005 senesinde bir albüm için hazırlık çalışmalarına başlamışlardı. Hazırlıklarının hedefi 2006 senesinde albümü piyasaya çıkarmaktı.  

Zakkum Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-zakkum (2)

Zakkum yeni şarkısı ve şarkıları ile beklenen ve çok ilgi gören bir müzik grubudur. Müzik grubu üyeleri bir araya gelerek mükemmel bir enerji oluşturmuşlardır.  

Zakkum hatıran yeter şarkı sözleri ve Zakkum seni rastgele sevmedim aratmaları ile de yer almaktadır. Grubun hedeflemiş oldukları ilk albümleri 2007 senesinde “Zehr-i Zakkum” olarak çıkmıştır. Müzik grubunun bazı şarkıları şu şekildedir: 

 • Al Gece Yarılarımı Benden 
 • Ben Ne Yangınlar Gördüm 
 • Gidiyorum Yolcu Et 
 • Seni Rastgele Sevmedim 
 • Acıta Acıta 
 • Anason 
 • Ben Böyle Değildim 
 • Güzel Dediğim Ne Varsa 
 • Sen Hala Benimlesin 
 • Birlikte Buruşsun Ellerimiz 

Zakkum Şarkıları! Konserleri! 

faorganizasyon-zakkum (4)

Zakkum seni rastgele sevmedim şarkı sözleri araştırması olsun bir diğer şarkılarının artama hacmi olsun oldukça yüksek ve popülerdir. Sevilen müzik grubunun şarkıları ve albümleri tam merak konusudur. Her şarkılarındaki girişler, bitişler ve sözler oldukça beğenilir. 

Sevilen müzik grubu sahne performansları ile de baş tacı olmaktadırlar. Sahne ile kurdukları samimi ve profesyonel bağ davetlilere yansımaktadır. Bu yansıyan eşsiz enerji de başarı ile gruba geri dönmektedir. 

Profesyonel bir müzik ağı kurup, işleten müzik grubunun farklı ve özgün tarzı yalnızca onlar için akılda kalıcılık sağlar. Bu tarz müziklerde sıklıkla başarılı müzik grubun ismini duymaktayız. Şarkıları ile sahnede parlayan müzik grubu, adeta bir şölen oluşturur.  

Müzik şöleni ve şarkı denizi açısından zengin olan isim, özel günlerinizde sizlere eşlik edebilmektedir. Özgün müzik tarzı ve eşsiz enstrüman birleşmeleri ile birçok özel davete konuk olan grup ismi, başarılı performansları ile gecelere imza atmaktadır. 

FA Organizasyon eşliğinde birçok özel davet ve gecede sahne alan isim, sizler için de özel günlerinizde anı defterlerinizde yer alabilirler. Kolay bir şekilde iletişim kurarak aranızdaki müzik bağını oluşturabilir ve özel günlerinizde mükemmel bir organizasyona imza atabilirsiniz. 

FA Organizasyon ile de kontak kurarak tüm davet ve organizasyonlarınızda oldukça profesyonel bir planlama yönetimi ile karşılaşabilirsiniz. Özel günlerinizde siz, yük olacak iş ve organizasyonların yerine gecenin tadını çıkarın!  

Bizler sizin yerinize en iyi ve profesyonel şekilde büyük bir ekip ile organizasyonunuzu geniş bir yelpazede geliştirelim. Böylece hem tüm konuların aklına kazınacak bir geceye imza atar hem de büyük bir konfor ile organizasyonunuzun tadını çıkarırsınız.  

Özel gün, davet ve organizasyonlarda siz de başarılı müzik grubunu aranızda görmekten zevk duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz gereklidir. İşte başarılı müzik grubunun katılım sağlayabileceği örnek etkinlikler: 

 • Evlilik teklifi organizasyon   
 • Nişan organizasyon   
 • Çeşitli etkinlikler 
 • Düğün organizasyon  
 • Festivaller 
 • Söz organizasyon   
 • Doğum günü organizasyon   
 • Kına organizasyon  

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Zakkum Menajerlik

faorganizasyon-zakkum (1)

Zakkum, Türkiye’nin önde gelen müzik gruplarından biridir. Grubun başarısında sadece müzik yetenekleri değil, aynı zamanda etkili menajerlik de büyük bir rol oynamıştır. Zakkum’un menajerlik süreci, grubun tanıtımı, konser organizasyonları, medya ilişkileri ve kariyer stratejileri gibi birçok önemli alanı kapsar.

Zakkum menajeri veya kendileri ile iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Hızlı ve konforlu bir iletişim imkânı için bizimle kontak kurmanız gerekir. Sizler için bırakacağımız iletişim numaralarından kolay bir kontak kurabilirsiniz. 

Bize ulaştığınızda son derece ilgili ve samimi bir ekip ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Sizler için özel davet, etkinlik ve organizasyon planlama yönetimini gerçekleştirebileceğimizin yanı sıra sahne planlamasını da gerçekleştiriyoruz. 

Sahnede yer alacak sanatçı veya müzik grubu seçiminize göre hem fiyat ayarlaması hem de genel bir hazırlık planlaması gerçekleştiriyoruz. Yer seçiminden tutun, masa düzenine kadar tüm organizasyon işlerini üstleniyoruz. Sizler de konforlu bir etkinlik gerçekleştirmek istiyorsanız detayları görüşmek için bizimle iletişime geçin. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ece Gürsel ve Orhan Ölmez, Zakkum ve Simge Sağın gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.     

Zakkum Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.