faorganizasyon-simge-sagin (3) (1)

Simge Sağın

Simge Sağın şarkıları ve sahne performansı sayesinde her davet, organizasyonda aranan bir sima olmuştur. İşte sevilen sesin iletişim detayları! 

Sayın ve değerli sevilen sanatçı, konserlerinde seslendirmiş olduğu şarkıları ile büyük bir kitleyi kazanmıştır. Geniş bir hayra kitlesine sahip olan sanatçımız, gençlik festivallerinde de sıklıkla rastladığımız bir isim haline gelmiştir.  

Bu şekilde bir ilerleme kaydeden sanatçımızın sosyal medya hesapları da aktif olarak işlemektedir. Sevilen sanatçı paylaşmış olduğu özel fotoğraf ve videoları ile hayranlarına değerli bir platform bırakmıştır.  

Sayın Sağın ile iş birlikleri oluşturmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçin! 

Simge Sağın Kaç Yaşında? Nerelidir? 

faorganizasyon-simge-sagin (1) (1)
Simge Sağın

Sayın sanatçı 8 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dünyaya gözlerini İstanbul’da Şişli’de açmıştır. Türk Pop Müziği üzerinde büyük bir emeği ve başarısı olan sanatçı eski yıllardan beri müziğe ilgi duymaktaydı. 

Kariyer hayatı uzun ve başarılı gerçekleşmiştir. Bizler kendisini ilk 2010 senelerinde yayımlamış olduğu şarkılarla ile tanımaya başladık. Fakat 2010 senesinden önce de kendisi müzik ile ilgiliydi. Değerli sanatçı patladığı şarkıyı 2015 senesinde muhteşem bir dans klibi ile yayımlamıştı. 

Simge Sağın Miş Miş şarkıları ile birçok hayrana sahip olan sanatçı, lise sonrasında müzik eğitimlerine başlamıştır. Lise öğrenimi sonrasında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) bünyesinde Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde müzik eğitimi almıştır. 

Eğitimi sırasında da birçok tanınan isim ile birlikte çalışmış, vokallik yapmıştır. Sağın, 2011 senesinde “Yeni Çıktı” ile Erdem Kınay yardımıyla da bir çıkış yaptı. İlk çalışmasını gerçekleştiren isim beklediği yankıyı oluşturamayınca asıl isteğini “Miş Miş” ile yakaladı. 

Music Top Resmi Liste’de üst üste dördüncü sırada bulunan sanatçı bu şarkısı sonrasındaki diğer şarkılarında da büyük bir sükse oluşturmuştur. “Miş Miş” şarkısı ardından “Yankı” şarkısında ve “Ben Bazen” Şarkısında da yine listede üçüncü sırada yer aldı.  

“Öpücem” şarkısı ile ise aynı liste içerisinde ilk sırada yer almayı başardı. Sayın sanatçı devamlı Sezen Aksu kariyerinden etkilendiğini söylemektedir.  

Simge Sağın Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-simge-sagin (2) (1)

Simge Sağın sevgilisi var mı şeklinde birçok kez gündeme gelmiştir. Sayın sanatçının babası da müzisyendi ve müzik ile oldukça yakından ilgi içerisindeydi. Fakat sanatçının kardeşinin doğumundan sonra baba, müzisyenliği bırakmak zorunda kalarak i değişikliğine gitmişti.  

Babasının da destekleri ile müziğe ilgi duyan Sağın, Selahattin İçli ve Alâeddin Yavaşça isimlerinden eğitim alma şansı yakalamıştır. Sanatçı ilk zamanlarında Merve Dizdar ve Gülşen’e vokalistlik yapmıştır.  

Serdar Ortaç ve Yaşar’ın sahnesinde de geri sahne aldı. Bu aşamalar sırasında sahne aldığı bazı mekânlar da olmuştur. Sanatçı Annem dizisinin, Son Bahar dizisinin ve Süper FM’in jenerik müziklerini seslendirmiştir. 

Annem dizisinde Kıraç ile birlikte seslendirmiş olduğu şarkıda derecede almış ve büyük bir başarı elde etmiştir.  Demet Akalın’ın şarkılarında da geri vokallik yapan sanatçının sesine aslında aşina olmakla beraber her zaman duymuşuz.  

Yine başarılı bir isim olan Serdar Ortaç vokalistliği yapan Sağın’a, Erdem Kınay’dan bir teklif gelmiştir. Erdem Kınay, albüm teklifi ile gelerek Sağın’a tek başına bir atılım şansı vermiştir.  

“Yılın En Çok Çalınan İkinci Kadın Şarkıcı” unvanını 2018 senesinde aldı. Altın Kelebek Ödülleri ve Radyo Boğaziçi Müzik Ödülü gibi birçok ödüle de hak kazanmıştır. 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Simge Sağın Konser Performansları! 

faorganizasyon-simge-sagin (3) (1)

 

Simge sağın boyu 1,58 m’dir. Simge Aşkın Olayım ve Simge Üzülmedin mi şarkıları ile gündeme gelmiş ve büyük bir ilgiyi etrafına toplamıştır. Sevilen sanatçı sahne performansları ile izleyicileri ve dinleyicileri adeta büyülemektedir. 

Sahnede göstermiş olduğu dans performansının yanı sıra samimi tavırları ve diyalogları ile de sosyal medya da gündeme gelmektedir. Gençlik festivallerinde, özel davet ve gecelerde sıklıkla karşılaştığımız eşsiz sesi dijital platformlarda da dinlemekteyiz. 

Yayımlanan ve yayımlanacak olan birçok şarkısı ile hem eğlendirirken hem de hüzünlendirmektedir. Genç kitlenin ilgisini çekmeyi başaran sanatçımız, özel davet ve organizasyonlara göstermiş olduğu katılımla da bir diğer kitleyi memnun etmektedir. 

Sağın’ çeşitli organizasyon ve davetlerde yanınızda mı görmek istiyorsunuz? Özel anlarınızda konuklarınızın hafızasına kazanacak bir gece planlıyorsanız Sağın ile sahnede beraber parlayabilirsiniz. Fa Organizasyon eşliğinde sanatçımızın katılım sağlayacağı bazı organizasyonlar şu şekildedir:  

  • Evlilik teklifi organizasyon   
  • Nişan organizasyon   
  • Söz organizasyon   
  • Doğum günü organizasyon   
  • Kına organizasyon  
  • Çeşitli etkinlikler 
  • Düğün organizasyon  
  • Festivaller  

Konserlerdeki göstermiş olduğu başarısı ile birçok ilde düzenlenen ve uzun süre süren gençlik festivallerinde belirli günlerde de sahne almaktadır. Bayram günlerinde, kutlamalarda Belediye bünyesindeki konserlere de katılım sağlamaktadır.  

Sevilen sanatçı ile birçok platformda bir araya gelmek mümkündür. Düğün, söz ve doğum günü organizasyonlarınız için sanatçı ile iletişim kurmak istemez misiniz? 

Simge Sağın İletişim! 

Simge Sağın hangi takımlı sorusuna cevap olarak Beşiktaş diyebiliriz. Bu soruya oluşan ilgi Sağın’ın Galatasaray kutlamasında sahne alması ile birlikte oluşmuştur. Sağın ile iletişe geçmek ve anı oluşturmak istiyorsanız FA Organizasyon ile kontak kurmalısınız.  

Simge Sağın menajeri ve kendisi ile iletişime geçmek organizasyon yönetimi ve planlamada profesyonel görev üstelenen firma FA Organizasyon ile oldukça kolaydır. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak ve Murat Başaran ve Simge gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Simge Sağın Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.