Dilan Çıtak Tatlıses

Dilan Çıtak Tatlıses, genç yaşta başarıyı yakalayan şarkıcılar arasında yer alır. Aynı zamanda İbrahim Tatlıses’in kızıdır.

Dilan Çıtak Tatlıses Kimdir?

Dilan Çıtak Tatlıses 1989 doğumludur. Annesi Işıl Çıtak ve manevi babası Cem Çıtak tarafından büyütülen geçen sanatçı çocukluk dönemini Amerika’da geçirmiş ve burada eğitimini tamamlamıştır. Eğitim süreci sonrasında Türkiye’ye dönmüş ve burada İstanbul Teknik üniversitesi İngilizce müzikoloji bölümüne kaydolarak eğitimini sürdürmüştür. Aynı zamanda Pera Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünden de mezun olan sanatçı Türkiye’de sesi ve güzelliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve birbirinden başarılı şarkılarını sanatçılar ile buluşturmuştur.

Dilan Çıtak Tatlıses, küçüklük döneminden itibaren eğitimini müzik alanında sürdürmüştür. Asıl müzik alanı şandır. Şan branşını geliştiren şarkıcı daha sonra keman ve piyano derslerini de alarak kariyerini geniş bir çerçevede sürdürmüştür. 4 sene keman ve 2 sene de piyano çalmış ardından da kemanı bırakarak piyano çalmaya devam etmiştir. Birçok müzikalde ve koroda görev alan şarkıcı Caz orkestralarında ise solistlik yapmıştır. Pera tiyatrosunda ise iki sene oyunculuk eğitimi almıştır.

2011 yılında Amerika’ya eğitim almak için giden genç şarkıcı, “Berklee College Of Müzik öğrencilerinin yer aldığı birçok ekip ile birlikte sahneye çıkmış ve konserlerde yer almıştır. Ardından Türkiye’ye dönerek hem eğitim hem de kariyer anlamında bu ülkede devam etmeye karar vermiştir.

Dilan Çıtak Tatlıses Türkiye genelinde gençler tarafından en fazla sevilen şarkıcılar arasında yer alır. Bu anlamda birçok konser ve organizasyonlarda aktif olarak rol almaktadır. Dilan Çıtak Tatlıses düğün ve konser organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için FA Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dilan Çıtak Tatlıses Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Dilan Çıtak Tatlıses konser ve organizasyonları FA Organizasyon ekibimiz tarafından başarıyla yürütülür. Her dönemde sanatçının davet ve organizasyonlarda yer alması için organizasyon ekibimize ulaşılabilir. Sanatçının müsaitlik durumu kontrol edildikten sonra sizler için en uygun tarih aralığı değerlendirilir ve organizasyon detaylarınız netleştirilir. FA Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçtikten sonra Dilan Çıtak Tatlıses konser ve diğer etkinlikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilan Çıtak Tatlıses;

  • Konser
  • Düğün
  • Fuar
  • Açılış
  • Balo
  • Festival

Gibi farklı etkinliklerde de sahneye çıkan şarkıcılar arasındadır. İstediğiniz tarihte düzenleyeceğiniz etkinliklerde Dilan Çıtak Tatlıses’in de sahnede yer alması için FA Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçerek detayları görüşebilirsiniz.

Dilan Çıtak Tatlıses Sahne Fiyatı

Dilan Çıtak Tatlıses sahne fiyatı hakkında bilgi almak için öncelikle konser ve organizasyona ait diğer detayların da netleşmesi gerekir. Gerekli bilgileri şirketimiz ile paylaştıktan sonra sanatçının sahne fiyat hakkında net bilgiler elde edebilirsiniz.

Dilan Çıtak Tatlıses İletişim

Dilan Çıtak Tatlıses iletişim numarası hakkında bilgi almak için FA Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz. Dilan Çıtak Tatlıses menajer iletişim numarası +90 (555) 423 13 13’tür. Dilediğiniz zaman bu numarayı çevirebilir ve organizasyon şirketimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Başarılı bir organizasyona imza atmak ve Dilan Çıtak Tatlıses’i sevenleri ile buluşturmak için FA Organizasyon şirketimizi her zaman arayabilir ve organizatörlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Dilan Çıtak Tatlıses Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.