Reymen'in gözlüklü dış mekan fotoğrafı

Reynmen

Reynmen Türkiye’nin genç yetenekleri arasında gösterilen bir şarkıcıdır. Rap alanında tanınan başarılı şarkıcı sosyal medya fenomeni kimliği ile de ön plandadır.

 

Reynmen Kimdir?

Reynmen sosyal medyada ve sahnede var olan ve asıl adı Yusuf Aktaş olan başarılı bir Türk Rap şarkıcısıdır. 1995 yılında dünyaya gelen şarkıcının doğum yeri İstanbul Bağcılar’dır. Üç kardeşten birisi olan Yusuf Aktaş, ilköğretim eğitimini Ahmet Kabaklı Okulu’nda almıştır. Ünlü isim göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Eğitim hayatına Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde devam eden şarkıcı, liseyi bitiremeden açık öğretime geçiş yapmış ve eğitimini burada tamamlamıştır.

 

Reynmen’in sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafı

 

Eğitimine Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyarak devam eden şarkıcı Scorp üzerinde çekip yayınladığı videolar ile adını ilk olarak duyurmaya başlamıştır. Ardından Youtube üzerinde kendine kanal açan şarkıcı burada da kaydettiği müzik videoları ile geniş bir kitleye sahi olmayı başarmıştır.

Reynmen, Youtube üzerinde yayınladığı “Derdim Olsun” şarkısı ile Youtube üzerinde bugüne kadar en fazla izlenen videoya sahip olmayı başarmıştır. Sosyal medya üzerinde de son derece aktif olan şarkıcı bu özelliği ile de dünya genelinde farklı bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Aslen Sivaslı olduğu bilinen Yusuf Aktaş, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile de akrabadır. Her türlü organizasyona katılım davetlerini reddetmeyen ünlü şarkıcıyı düzenlediğiniz etkinliklerde sahnede görebilmek için FA Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz. Şarkıcının etkinlik takvimi hakkında bilgi alabilir ve uyun tarihler için sanatçının talep ve isteklerinin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Reynmen Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Reynmen düğün, konser ve diğer organizasyonları hakkında bilgi almak ve sanatçını katılım şartlarını görüşmek için FA Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de birçok başarılı organizasyona imza atan FA Organizasyon ekibimiz şarkıcının hayranları ve sevdikleri ile sahnede bir araya gelebilmesi adına profesyonel organizasyon hizmetleri sunar. Organizatörlerimiz ile her zaman iletişime geçebilir ve şarkıcının sahne istekleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Yusuf Aktaş;

  • Konser
  • Fuar
  • Festival
  • Düğün& Nişan
  • Kına
  • Balo

Gibi ve daha birçok sayısız muhtelif etkinlikte sahneye çıkmaktadır. Başarılı performansı ile beğenilen şarkıcı sahneye kendi ekibi ile çıkar. Bu doğrultuda sahne istekleri değişiklik göstermektedir. Sanatçının sahnesi ile ilgili her konuda görüşmek için Fa Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olur.

 

Sahne Fiyatı

Reynmen sahne fiyatı;

  • Sahne tarihi
  • Sahnede kalınacağı süre
  • Diğer sahne etkinlikleri
  • Özel istekler

Gibi birçok farklı kritere göre değişiklik gösterir. FA Organizasyon şirketimiz ile he zaman iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

 

Reynmen Menajeri

Reynmen menajeri hakkında bilgi almak için FA Organizasyon’u her zaman arayabilirsiniz. Şirketimiz ünlü şarkıcının düğün ve konser etkinliklerinde resmi organizatör konumunda yer alır. +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden FA Organizasyon şirketimizi arayabilir ve organizatörlerimize ulaşarak Reynmen konser ve sahne fiyatları gibi konularda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Menajer iletişim numarasını 7/24 her zaman arayabilirsiniz. Sanatçının müsaitlik durumu ve konser takvimi gibi konularda bilgi aldıktan sonra düzenlediğiniz organizasyonlarda ünlü ismi sahnede görmek için organizasyon şirketimizi aramanız yeterlidir.

Reynmen Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.