Arif Susam

Arif Susam

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Arif Susam’ın kısa özgeçmişi

Türk taverna müziği şarkıcısıdır. Ayrıca orkestra şefliği de yapmıştır. 8 yıl klasik batı müziği eğitimi almıştır. Ayrıca İstanbul Konservatuarı klasik batı müziği bölümünde yatılı olarak sekiz yıl müzik eğitimi almıştır. Susam, piano, sibemol klarnet, alto saksafon, tenor saksafon gibi farklı pek çok enstrüman da çalmaktadır.

Özellikle 80’li yıllarda tüm Türkiye’yi etkisi altına almış olan taverna müziği türünün temsilcileri arasında gelmekte olan Arif Susam adeta 1 ekol haline gelmiştir. Hatta o dönemin en popüler ve neredeyse seyirci akınına maruz kalan mekanlarından biri olan Emirgan Köşem Bistro’da 14 yıl boyunca sahne almıştır. Devamında ise 5 yıl kadar Kumkapı Kordon Restaurant’ta sahne almıştır.

Albümlerinin neredeyse tamamını canlı kayıt şekilde hazırlayan Susam, şarkılarının arasında konuşmaları ile izleyicilere benzersiz bir sahne deneyimi ve keyfi sunmaktadır. Susam, ilk albümü Efsane Aşk 1984 yılında piyasaya adım atmıştır. Ardından 1986 yılında Taverna Yıldönümü adındaki kasedi ile 1.5 milyonun üzerinde bir satış rekoruna ulaşmıştır. Bugüne dek toplamda 15 albümü çıkan sanatçı, aynı zamanda 4 sinema filminde başrol oynamıştır.

Arif Susam Menajerliği

Çıkış yaptığı ilk yıllardan itibaren tüm Türkiye’nin ilgisini ve beğenisini anında üzerine çekerek Türk müziğinde yepyeni bir tarz yakalayan Susam; İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de pek çok mekanda yoğun ilgiyle karşılanarak sahne almıştır. Sahnesi ve sergilediği eşsiz sanatı sayesinde pek çok çeşitli alternatif organizasyon etkinliklerinin vazgeçilmez ismi olarak tercih edilmiştir.

Günümüzde halen sevilerek dinlenmekte olan Arif Susam, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahiptir Türk müziğine olağan katkılarına her geçen gün devam etmektedir.

Kendine özgü müzik tarzı ve benzersiz sesi ile Arif Susam; sanatçı menajerliğini yapmakta olduğumuz değerli isimlerin başında gelmektedir. Sektöre adım attığımız günden bu yana pek çok başarılı organizasyon etkinliğine imza atmış olan firmamız FA Organizasyon; sizleri Arif Susam gibi daha pek çok değerli isimler ile buluşturmaktadır.

Arif Susam Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.