Aydan Şener Reklam çekimleri

Aydan Şener

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aydan Şener’in kısa özgeçmişi

Aydan Şener Türk manken, film ve televizyon aktrisi ve 1981 Türkiye güzelidir. 1981 yılında Türkiye güzeli seçilen Şener; aynı yıl Miss World dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil ederek bizlere gurur vermiştir. 

Kısa bir süre mankenlik yaptıktan sonra, 1983 yılında “Küçük Ağa” televizyon dizisi ile birlikte oyunculuk yaşamına başlamıştır. İzleyicilerini Türk TV ekranlarına kilitleyen pek çok popüler dizilerde görmeye alışık olduğumuz güzel yüzlerden biri olan Aydan Şener; özellikle başrolünde yer aldığı Çalıkuşu dizisiyle tüm Türkiye tarafından fark edilerek, ekranlardaki yerini sağlamlaştırmıştır. Dizilerde oynamayı veya assolistliğe geçiş yapmayı hiçbir zaman tercih etmeyen güzel sanatçı; kariyerinde kendi hedeflediği çizgide ilerlemeyi sürdürmüştür.

Kariyerine, TV dizileri ve TV filmleri ile emin adımlarla devam etmekte olan Şener; aynı zamanda günümüzde de aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaya devam etmektedir.

Ekranlarda sıcaklığı ve güzel enerjisiyle yer etmiş olan eski manken ve aktris; şu anda bir televizyon kanalında Aydan Şener ile Hafta Sonu Keyfi adındaki kendi programını sunmaya devam etmektedir. 

Aydan Şener | TV Etkinlikleri

TV Programlarında ve dizilerinde sıklıkla gördüğümüz ve güzelliğiyle hafızalara kazınmış olan Aydan Şener; sunuculuk kariyerine ve verdiği söyleşilere aktif şekilde devam etmektedir.

1997 yılından bu yana pek çok farklı alternatif organizasyon etkinliğine başarılı imzalarını atmış olan firmamız FA Organizasyon’un yolları Şener ile de kesişmiştir. Pek çok başarılı ve sevilen türk sanat camiasının isimlerini geniş sanatçı portföyüne katmış olan firmamız; alternatif organizasyon etkinlikleri kapsamında sizleri Aydan Şener ile buluşturmaktadır.

Pek çok değerli sanatçılarımızın sanatçı menajerliğini ve booking hizmetlerini edinmenin büyük gururunu taşıdığımız organizasyon firmamız kapsamında; hayal ettiğiniz profesyonel ve kusursuz organizasyon etkinliği için vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Aydan Şener Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.